Medytacja z Podświadomością

Uwaga: dostępna jest NOWA wersja Medytacji z Podświadomością = kliknij tutaj

Podstawowym celem “Medytacji z Podświadomością” jest nawiązanie i pogłębienie relacji z Podświadomością, aby dążenie do Celu sprawiało więcej przyjemności, a realizacja planu następowała zdecydowanie szybciej.

Mp3 Download

Czas trwania: 32 minuty
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 62 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)

24.99

Brak w magazynie

Medytacja z Podświadomością: podstawowym celem tej medytacji prowadzonej jest nawiązanie i pogłębienie relacji z Podświadomością, aby dążenie do Celu sprawiało więcej przyjemności, a realizacja planu następowała zdecydowanie szybciej.

W trakcie medytacji otwórz się na przekaz Podświadomości – pozwól sobie, aby pojawiały się obrazy i zapamiętuj je. Im lepiej znasz swoją Podświadomość, im głębsza więź Was łączy, tym większy masz na nią wpływ i tym chętniej Podświadomość realizuje Twoje założenia. W konsekwencji: szybciej pojawiają się rezultaty Twoich działań.

Podświadomość z reguły chętnie wchodzi w nowe działania i angażuje się, zwłaszcza wtedy, gdy poświęcasz jej więcej uwagi i jest dla Ciebie ważna.

Medytacja z Podświadomością – Drugi efekt

Drugim efektem tej medytacji prowadzonej będzie również to, że poznasz, jak aktualnie wyglądają, pracują Twoje czakramy.

Nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz słowa czakra, czakram. Tutaj bardziej chodzi o to, jak praca centrów energetycznych przejawia się w różnych aspektach Ciebie, Twojego życia. Czyli interpretując określone symbole możesz wnioskować o swoim aktualnym stanie psychofizycznym jak i o pracy czakr (informacje od Podświadomości). Więcej informacji “jak zinterpretować” znajdziesz w drugiej części instrukcji.

Jeśli chcesz otrzymać w miarę obiektywne informacje – najpierw medytuj, a potem przeczytaj drugą część instrukcji.

Czym jest Podświadomość?

Będziesz medytować z Podświadomością – dobrze byłoby wiedzieć, czym ona jest. W zależności od dziedziny nauki czy innych “systemów”, możesz znaleźć różne definicje. Powiem Ci, jak ja rozumiem Podświadomość: najbliższe mi analogie, to powiązania z półkulami mózgowymi i Huną.

Każda półkula stanowi oddzielny system i w dużym stopniu może funkcjonować niezależnie od drugiej. Każda z nich ma własne “życie psychiczne”, własną wrażliwość, świadomość i samoświadomość, w każdej z nich przebiegają właściwe dla niej procesy emocjonalne. Każdy z tych “umysłów” specjalizuje się w odmiennych jakościowo funkcjach:

Lewa i prawa półkula mózgowa
tworzą jeden umysł i obie uczestniczą
we wszelkich funkcjach psychicznych

Lewa półkula mózgowa opracowuje materiał werbalny, prawa – materiał trudny do werbalizacji. Prawa półkula mózgowa nie jest w stanie werbalizować tego, co wie – informacje w niej zawarte mają postać wyobrażeń i symboli.

Lewa półkula mózgowa rozpoznaje wyobrażenia prawej półkuli mózgowej i zamienia je na słowa. Świadomość rozpoznaje, organizuje i asymiluje nowe informacje w ramach już istniejących – rozpoznaje powiązania między nowym bodźcem a tym, co jest już znane. Nie jest w stanie tworzyć nowych idei.

To z prawej półkuli mózgowej pochodzą nowe pomysły i twórcze interpretacje, ale bez lewej półkuli mózgowej te treści nie mogłyby zostać odkodowane, zrozumiane i wypowiedziane.

Lewej półkuli odpowiada Świadomość, Prawej – Podświadomość. W Hunie jest podział na Średnie, Niższe i Wyższe Ja. Podświadomości odpowiada Niższe Ja, Świadomości – Średnie Ja.

Niższe Ja, Podświadomość

jest tutaj charakteryzowane jako:

 • świadoma istota różna od pozostałych Ja, którym “służy”
 • razem z Średnim Ja (Świadomością) jest połączona jak dwie strony medalu
 • zarządza wszystkimi procesami w ciele poza mięśniami podległymi woli
 • wytwarza siłę życiową na użytek wszystkich trzech Ja
 • jest siedzibą emocji i uczuc
 • gromadzi wrażenia wrażenia zmysłowe i daje Świadomości do oceny. Świadomość decyduje, co zrobić z tymi wrażeniami, czy podejmować działanie itp.
 • pamięta wszystko
 • szybko przywołuje z pamięci to, co jest często używane
 • przechowuje również myśli, których Średnie Ja nie zracjonalizowało w momencie powstania. Średnie Ja rzadko żąda tych myśli, gdyż nie uświadamia sobie ich istnienia
 • ma ograniczony poziom umysłowy (porównuje się do zwierzęcia, np. pies, albo kilkuletnie dziecko)
 • jest podatne na sugestie hipnotyczne

Zauważ, że stosując różnego rodzaju techniki pracy ze świadomością, medytację, wizualizację, treningi relaksacyjne, czy ogólnie “Sekret” – wszystko sprowadza się do jednego: do pracy z Podświadomością.

Podświadomość

To Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia – Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej fajnych rzeczy w życiu – mów językiem Podświadomości. Dlatego na nic “klepanie” modlitw – z samego myślenia niewiele się dzieje. Działa dopiero Myśl połączona z Uczuciem, Lewa półkula zsynchronizowana z Prawą, Podświadomość ze Świadomością.

 

Oczyszczanie Czakr - Medytacja z Podświadomością Prekognicja - Pamięć Przyszłości Toksyczni Ludzie 1 - wampiry energetyczne Słuchaj, gdy Śpisz: OBFITOŚĆ

2 reviews for Medytacja z Podświadomością

5.0 out of 5
2
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Tomek (zweryfikowany)

  Jak dla mnie bardzo dobry relaks i medytacja – nie ogranicza się tylko do medytacji (wizualizacji), ale można j ą potem samodzielnie zinterpretować. To, co zobaczyłem i poczułem było zaskakujące. Polecam poszukującym siebie!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. KtoIrek (zweryfikowany)

  Zaskakuje! To bardziej jak test jest. Polecam!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart