Medytacja z Podświadomością – poznaj swoją Podświadomość!

“Medytacja z Podświadomością” – nowa wersja z 2018r. Po co Ci ta medytacja? Bo to Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia – Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej

Mp3 Download

Czas trwania: 32 minuty
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 78 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)

24.99

Medytacja z Podświadomością, dzięki której lepiej zrozumiesz siebie.

Podstawowym celem Medytacji z Podświadomością jest nawiązanie i pogłębienie relacji z tą wewnętrzną częścią nas, której najczęściej nie jesteśmy świadomi, a która kieruje funkcjami ciała, pamięcią, stwarzaniem “szczęśliwych” okoliczności w świecie. Dzięki temu Twoje dążenie do Celu powinno sprawiać więcej przyjemności, a realizacja planu będzie następować zdecydowanie szybciej.

W trakcie medytacji odwiedzisz swoją Podświadomość, otworzysz się na przekaz Podświadomości. Pozwalaj sobie, aby pojawiały się obrazy i zapamiętuj je. Im lepiej znasz swoją Podświadomość, im głębsza więź Was łączy, tym większy masz na nią wpływ i tym chętniej Podświadomość realizuje Twoje założenia. W konsekwencji: szybciej pojawiają się rezultaty Twoich działań.

Podświadomość z reguły chętnie wchodzi w nowe działania i angażuje się, zwłaszcza wtedy, gdy poświęcasz jej więcej uwagi i jest dla Ciebie ważna.

Medytacja z Podświadomością – Drugi efekt

Drugim efektem tej medytacji prowadzonej będzie również to, że poznasz, jak aktualnie wyglądają, pracują Twoje czakry.

Nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz słowa czakra, czakram. Tutaj bardziej chodzi o to, jak praca centrów energetycznych przejawia się w różnych aspektach Ciebie, Twojego życia. Czyli interpretując określone symbole możesz wnioskować o swoim aktualnym stanie psychofizycznym jak i o pracy czakr (informacje od Podświadomości). Więcej informacji “jak zinterpretować” znajdziesz w drugiej części instrukcji.

Jeśli chcesz otrzymać w miarę obiektywne informacje – najpierw medytuj, a potem przeczytaj drugą część instrukcji.

Czym jest Podświadomość?

W zależności od dziedziny nauki czy innych “systemów”, możesz znaleźć różne definicje Podświadomości. Powiem Ci, jak ja rozumiem Podświadomość: najbliższe mi analogie, to powiązania z półkulami mózgowymi i Huną.

Każda półkula mózgowa stanowi oddzielny system i w dużym stopniu może funkcjonować niezależnie od drugiej. Każda z nich ma własne “życie psychiczne”, własną wrażliwość, świadomość i samoświadomość, w każdej z nich przebiegają właściwe dla niej procesy emocjonalne. Każdy z tych “umysłów” specjalizuje się w odmiennych jakościowo funkcjach:

Lewa i Prawa półkula mózgowa
tworzą jeden umysł i obie uczestniczą
we wszelkich funkcjach psychicznych

Lewa półkula mózgowa opracowuje materiał werbalny, prawa – materiał trudny do werbalizacji. Prawa półkula mózgowa nie jest w stanie werbalizować tego, co wie – informacje w niej zawarte mają postać wyobrażeń i symboli.

Lewa półkula mózgowa rozpoznaje wyobrażenia prawej półkuli mózgowej i zamienia je na słowa. Świadomość rozpoznaje, organizuje i asymiluje nowe informacje w ramach już istniejących – rozpoznaje powiązania między nowym bodźcem a tym, co jest już znane. Nie jest w stanie tworzyć nowych idei.

To z prawej półkuli mózgowej pochodzą nowe pomysły i twórcze interpretacje, ale bez lewej półkuli mózgowej te treści nie mogłyby zostać odkodowane, zrozumiane i wypowiedziane.

HUNA

Lewej półkuli mózgowej odpowiada Świadomość, Prawej – Podświadomość. W Hunie jest podział na Średnie, Niższe i Wyższe Ja. Podświadomości odpowiada Niższe Ja, Świadomości – Średnie Ja.

Niższe Ja, Podświadomość

Niższe Ja (Podświadomość) jest tutaj charakteryzowane jako:

 • świadoma istota różna od pozostałych Ja, którym “służy”
 • razem z Średnim Ja (Świadomością) jest połączona jak dwie strony medalu
 • zarządza wszystkimi procesami w ciele poza mięśniami podległymi woli
 • wytwarza siłę życiową na użytek wszystkich trzech Ja
 • jest siedzibą emocji i uczuć
 • gromadzi wrażenia wrażenia zmysłowe i daje Świadomości do oceny. Świadomość decyduje, co zrobić z tymi wrażeniami, czy podejmować działanie itp.
 • pamięta wszystko
 • szybko przywołuje z pamięci to, co jest często używane
 • przechowuje również myśli, których Średnie Ja nie zracjonalizowało w momencie powstania. Średnie Ja rzadko żąda tych myśli, gdyż nie uświadamia sobie ich istnienia
 • ma ograniczony poziom umysłowy (porównuje się do zwierzęcia, np. pies, albo kilkuletnie dziecko)
 • jest podatne na sugestie hipnotyczne

Zauważ, że stosując różnego rodzaju techniki pracy ze świadomością, medytację, wizualizację, treningi relaksacyjne, czy ogólnie “Sekret” i Prawo Przyciągania – wszystko sprowadza się do jednego: do pracy z Podświadomością.

Podświadomość

To Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia – Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej fajnych rzeczy w życiu – mów językiem Podświadomości. Dlatego na nic “klepanie” modlitw – z samego myślenia niewiele się dzieje. Działa dopiero Myśl połączona z Uczuciem, Lewa półkula zsynchronizowana z Prawą, Podświadomość ze Świadomością.

Medytacja z Podświadomością – KROKI

Przygotowanie do medytacji

Przed przystąpieniem do medytacji pomyśl ciepło o spotkaniu z własną Podświadomością, i przygotuj listę pytań do Podświadomości, np.: Jak ma na imię? co lubi robić? czego nie lubi? co jest dla niej ważne? itp. – raczej proste pytania. W trakcie medytacji będzie czas na okazanie okazanie uczuć dla Podświadomości. Poznasz również Dom, w którym mieszka.

Zadbaj, aby poziom Twojej energii witalnej był odpowiedni. Jeśli będzie za niski – zaśniesz.

KROKI do medytacji

 • Znajdź miejsce i czas, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
 • Przyjmij wygodną pozycję, leżącą lub siedzącą.
 • Zacznij słuchać Medytacji.
 • Po medytacji przeczytaj drugą część instrukcji – plik jest zabezpieczony hasłem, które znajdziesz w Instrukcji 1

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart