BÓG UZDRAWIA – podróż medytacyjna

- 37%
SKU mBgUzdr Kategorie ,

Bóg Uzdrawia, to prawie godzinna, uzdrawiająca podróż medytacyjna uwalniająca od tego, co już Ci nie służy. W tej medytacji otwierasz się na swój boski pierwiastek i uzdrawiasz to, co pragnie wrócić do harmonii.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 56:53
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 136 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

Original price was: 39.77zł.Current price is: 24.99zł.

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Przed Tobą “Bóg Uzdrawia”, prawie godzinna podróż medytacyjna, uzdrawiająca medytacja uwalniająca od tego, co już Ci nie służy. W tej medytacji otwierasz się na swój boski pierwiastek i uzdrawiasz to, co pragnie wrócić do harmonii.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
BÓG UZDRAWIA, medytacja
Deal

Bóg Uzdrawia, wersja z imieniem. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie PERSONALIZOWANE.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 56:53 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 136 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

To jest spotkanie z Bogiem, ale trochę inne niż tradycyjna modlitwa, czy medytacja chrześcijańska.

BÓG UZDRAWIA, to połączenie twórczej wizualizacji i podróży medytacyjnej, której celem jest otwarcie na bożą moc i zgoda na działanie tej Mocy w życiu, doświadczanie jej w ciele, myślach, uczuciach, sytuacjach dnia codziennego.

Jest tu miejsce na oddanie Bogu tego, czego nie chcesz, co ci ciąży, co chcesz rozwiązać.

Jest tu miejsce na wyrażenie swojego pragnienia i zostawienie go Bogu.

Miejsce na zawierzenie bożej Mądrości i Mocy.

Jak korzystać z sesji “Bóg Uzdrawia”

Przygotowanie: jeśli masz temat, który chcesz uzdrowić, to pomyśl o nim przed sesją. Temat może dotyczyć dowolnej dziedziny życia, zdrowie, relacje międzyludzkie, związki miłość, pieniądze…
Jeśli chcesz zatroszczyć się o uzdrowienie kogoś innego, to w sesji jest miejsce i na to.

Czas i miejsce: zarezerwuj sobie godzinę, w której nikt nie będzie ci przeszkadzać. Zadbaj o nastrój. Zasłoń oczy – możesz użyć sleepmask lub zrolowanej koszulki, ręcznika, itp. Zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej. Mając zbyt niski poziom energii, np. po pracy – spokojnie zaśniesz.

Pozycja ciała: polecam leżącą.

Słuchawki: zalecane.

Jak często korzystać: jak czujesz, że chcesz, że to dla ciebie dobre. Ważne: nie zmuszaj się.

Uwagi do medytacji

Twoje ciało najlepiej wie, czego potrzebujesz, więc spokojnie zaakceptuj zaśnięcie w trakcie sesji. Uzdrowienie nie jest domeną logicznego/świadomego umysłu, a podświadomość doskonale rozumie treści, których dotyka.

BÓG UZDRAWIA – instrukcja PDF

Dla kogo jest Bóg Uzdrawia

To będzie dobre doświadczenie dla kogoś wychowanego, albo urodzonego w tradycji chrześcijańskiej.

Ale nie ma tutaj proszenia się, umartwiania, niezasługiwania, poniżania się, warunkowego podejścia do relacji Człowiek – Bóg (zobacz Telefon od Boga).

Zasada jest jedna: jesteś Dzieckiem Boga. Na końcu, razem z bliskimi, staniesz w świetle Boga i otworzysz się na czystą, bożą Moc.

BÓG UZDRAWIA – dla kogo to NIE JEST

To nie jest nagranie “religijne” – wiem, że są ludzie, dla których imię Jezus kojarzy się jednoznacznie źle z religią, nadużyciami Kościoła, systemem ciemiężenia i ucisku. Jeśli masz takie skojarzenia – to nie jest nagranie dla ciebie, bo samo imię będzie wywoływać u ciebie negatywne reakcje.

W tej medytacji Jezus jest symbolicznym przedstawieniem Boga, Uniwersum, Wszechświata, WszechObecności – tej Zasady, która jest Wszystkim, i do której zawsze możesz się odwołać.

Dla jasności, nie potrzebujesz pośredników między Tobą a Bogiem.
Jeśli z nauki religii pamiętasz, że Jezus jest Bogiem, to pamiętaj jeszcze, że najpierw jest synem Boga, który mówi “ja i Ojciec jedno jesteśmy”… a że syn jest dzieckiem i wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, to kim jesteśmy?
I do tego dążymy.

Czy korzystając z tej medytacji trzeba być osobą wierzącą?

Jeśli wiarę utożsamiasz z religią – nie trzeba. Jednocześnie dla osoby “wierzącej” słowa Jezusa łączą się z konkretnym ładunkiem uczuciowym i mentalnym, wywołującym konkretne reakcje – wzmacniamy te pozytywne.

Nagrania o podobnej tematyce

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Telefon od Boga (medytacja prowadzona)
Deal
Medytacja prowadzona "Telefon od Boga" jest przekazem dla Twojej Podświadomości, dzięki któremu osłabisz negatywne przekonania, wprowadzisz nowy sposób postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie - nową jakość działania.Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 17 minut (wersja 2018) Jakość: Hi-Fi 192 kbps Rozmiar: 26 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja z Duchowym Mistrzem
Deal

Celem tej medytacji jest pogłębienie relacji z Twoim Duchowym Mistrzem i pobudzenie ciał subtelnych. Duchowy autorytet, nauczyciel duchowy - mam tu na myśli urzeczywistnione, albo bliskie urzeczywistnienia istoty.

Mp3 DownloadCzas trwania: 28 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 45 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2015
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Transerfing Rzeczywistości - Medytacja z Aniołem
Promocja

Medytacja z Aniołem – Twoje zaproszenie dla Anioła

Original price was: 24.99zł.Current price is: 14.99zł. -40%

"Medytacja z Aniołem" która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд" oraz "Szelest porannych gwiazd".

Mp3 Download Czas trwania: 21:20 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak Rok wydania: 2019

Dodanie imienia do medytacji

> Teraz zobacz, jak Jezus uśmiecha się do Ciebie i mówi: „Beato… jestem przy Tobie. Zawsze byłem i będę…”

Po co dodawać imię do medytacji?
Bo na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Wersja personalizowana, medytacja “BÓG UZDRAWIA” z Twoim imieniem. Posłuchaj fragmentu:
User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart