- 25%

Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9

„Mentalna aktywacja szyszynki” – podróż medytacyjna: oczyszczanie i programowanie pamięci komórkowej.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 77 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

Original price was: 39.99zł.Current price is: 29.99zł.

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
ISBN 978-83-65116-50-5
SKU: mAktSz Categories: ,

Ta medytacja jest również w wersji personalizowanej, z Twoim imieniem, info czytaj do końca…


Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości

Podróż medytacyjna „Mentalna aktywacja szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej” jest inspirowana tekstem medytacji z książki „Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości” Stefan Limmer, dr Birgitt Tauber-Rusch. Medytacja z książki jest również dostępna w formie nagrania, bezpłatnie, w języku niemieckim, na stronie autorów www.wunderwerk-zirbeldruese.de

Zachowałem idee tej podróży medytacyjnej, choć tekst przefiltrowałem przez moje Serce i Umysł.

Mentalna aktywacja szyszynki

Autorzy, pod pojęciem „aktywacji mentalnej” rozumieją pracę z podróżami mentalnymi (wizualizacja, medytacja) w stanie lekkiego transu. W procesie mentalnej aktywacji szyszynki zalecają medytacje w kolejnych tematach:

  1. Aktywacja miłości do samego siebie
  2. Aktywowanie i łączenie źródeł mądrości: mózg w głowie, mózg w sercu, mózg w brzuchu
  3. Oczyszczanie i ponowne programowanie pamięci komórkowej szyszynki
  4. Aktywowanie i łączenie czakr
  5. Skierowanie energii na szóstą czakrę (połączenie szóstej i siódmej czakry i aktywacja szyszynki)
  6. Aktywacja energii kundalini

Wg autorów tekst medytacji z książki zastępuje wszystkie medytacje zalecane w procesie mentalnej aktywacji szyszynki. Pamiętaj jednak, że tekst w książce jest tłumaczeniem i mogły wkraść się do niego różne zakłócenia wynikające z tłumaczenia, np.
Z kulą w dłoniach wchodzisz do wnętrza tej komórki i widzisz przed sobą, pośrodku przestrzeni międzykomórkowej, mały filar, na którym leży…” – jeśli pamiętasz odrobinę biologii, to wiesz, że przestrzeń międzykomórkowa jest między komórkami, a nie we wnętrzu komórki.

Procedura w każdej medytacji jest podobna

Miejsce: spokojne i komfortowe dla Ciebie.

Czas: w którym nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać. Wyłącz telefon, komunikatory, domofony, itp.

Artefakty: niech podróż medytacyjna będzie dla Ciebie wyjątkowym czasem. Możesz zapalić świecę, kadzidło, kominek eteryczny… stwórz najlepszą dla siebie atmosferę, tak jak lubisz i czujesz.

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem. W czasie podróży jesteś w stanie relaksu, w stanie lekkiego transu. Możesz siedzieć lub leżeć. Możesz okryć się kocem, żeby nie zmarznąć. Możesz zasłonić oczy sleep mask, mind fold, zrolowanym t-shirt’em.

Rozluźnienie ciała: w czasie medytacji Twoje ciało powinno być rozluźnione. Jeśli w którymś momencie zauważysz gdzieś w ciele napięcie – po prostu rozluźnij to miejsce.

Zrozumienie: w podróż medytacyjną wyruszasz swoim „Twórczym Umysłem” – tutaj logiczny umysł staje się obserwatorem, a wcześniej kapitanem, który wyznacza kierunek podróży. Nie działasz „siłą woli”.

Podróż medytacyjna „Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej”

Szczegóły techniczne nagrania, bębny, dudnienia różnicowe synchronizujące półkule mózgowe.

Autorzy „Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości”

Dr. rer. nat. Birgitt Täuber-Rusch studiowała biologię i doktoryzowała się w 2002 roku. Szczególnie interesuje ją sprawność fizyczna ludzi, wpływ świadomości na nasze samopoczucie oraz relacje między ciałem, umysłem i duszą. Od 2010 roku jest wykwalifikowanym nauczycielem jogi dziecięcej, nauczycielem jogi i naturopatą. W swojej praktyce i pracy jako nauczycielka jogi łączy swoją naukowo potwierdzoną wiedzę biologiczną z duchową wiedzą o jodze, szamanizmie i perspektywach naturopatycznych oraz alternatywnych metodach leczenia.

Stefan Limmer od ponad 20 lat zajmuje się ludzką świadomością, technikami transu szamańskiego do odkrywania i poszerzania świadomości oraz interakcjami zewnętrznych i wewnętrznych czynników na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. W swojej wieloletniej pracy jako biolog budowlany szczególnie interesował się związkami między naszym (żywym) środowiskiem a naszym zdrowiem. Autor jest naturopatą i od 2005 roku towarzyszy swoim klientom i kursantom w ich terapiach oraz jako lider seminariów i szkoleń z metod uzdrawiania szamańskiego, energetycznego i medycyny alternatywnej.


Inne medytacje

W temacie aktywacji szyszynki zobacz opis medytacji: Stymulacja Wewnętrznego Oka

W temacie programowania czakr i DNA zobacz opis: Uzdrawianie w Piramidzie: Czakry i DNA

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
3 oko stymulacja
Promocja

Stymulacja Wewnętrznego Oka (3 oko, ajna)

Original price was: 39.97zł.Current price is: 19.99zł. -50%
3 Oko często jest przedstawiane jako oko w trójkącie równoramiennym, od którego wychodzą promienie światła. Mp3 DownloadCzas trwania: 29 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 47 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Oczyszczanie czakr w piramidzie - uzdrawianie stymulacja DNA
Promocja

Uzdrawianie w Piramidzie – Czakry i DNA

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.99zł. -25%
Wizualizacja, medytacja i ezoteryka: oczyszczanie czakr z blokad i pieczęci, które kiedykolwiek i ktokolwiek Tobie założył, również Ty. Stymulacja DNA. Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 30 minut Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Aktywacja Szyszynki - medytacja z imieniem
Deal

Personalizowana podróż medytacyjna "Mentalna aktywacja szyszynki" - czas realizacji do 5 dni pracujących; niektóre nagrania dostępne w ciągu 1-2 minut. Nagranie z IMIENIEM, medytacja personalizowana.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 77 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Podróż medytacyjna

Mentalna aktywacja szyszynki – instrukcja PDF

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart