Moc Kobiety na CD – medytacja personalizowana z Twoim imieniem

“Moc Kobiety” – Pierwsza Medytacja z Twoim imieniem przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała. Czas realizacji: do 14 dni pracujących. W uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu, imię w mianowniku lub wołaczu, np. Aniu, Magdaleno, Beata…

Format: Mp3 na CD

Czas trwania: 67:57 (+ autoHipnoza: “Tabletka na Ból” + “Medytacja Ratunkowa” + “Pokochaj Siebie” tylko dla Kobiet)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:   164MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

198.97

1-godzinna Medytacja

TYLKO dla KOBIET!Moc Kobiety, medytacja na CD

Pierwsza Medytacja z Twoim imieniem przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała


“Moc Kobiety” – medytacja TYLKO dla kobiet. Na tej stronie zamówisz personalizowaną wersję medytacji w wersji na CD. Pamiętaj, żeby w uwagach do zamówienia dodać imię, które ma znaleźć się w medytacji. Czas realizacji: 14 dni pracujących (jeśli nie zaznaczono inaczej).Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Moc Kobiety - medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Deal
"Moc Kobiety" - Pierwsza Medytacja z Twoim imieniem przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała. Czas realizacji: po 15-06-2024! do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu, imię w mianowniku lub wołaczu, np. Aniu, Magdaleno, Beata...Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 67:57 (+ autoHipnoza: "Tabletka na Ból") Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   164MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak


“Moc Kobiety”

W medytacji “Moc Kobiety” zaczynasz swoją podróż od ciała fizycznego, od symptomów, które masz w czasie okresu i to jest ta część medytacji, która bezpośrednio wiąże się z objawami i już tutaj możesz zniwelować, albo całkowicie usunąć bóle menstruacyjne.

Ale Ty jesteś czymś więcej niż Twoje fizyczne ciało.

Uświadamiasz sobie Twoją duchową naturę. Odkrywasz przyczyny emocjonalne, które wywołują bóle menstruacyjne.

Potem łączysz się ze swoim Rodem, z kobietami w twoim rodzie i zaczynasz rozumieć ich przekaz, ich bolesne chwile… Ból kobiet w twoim rodzie i doświadczenia, wzorce przekazywane z matki na córkę.

A potem okazuje się, że to sięga jeszcze głębiej – manifestujesz wzorce, które pochodzą ze wspólnej nieświadomości kobiet, z pola morficznego, Akashy… I uświadamiasz sobie, że doświadczasz swojego życia w taki sposób, bo… NIE protestujesz, więc się na to zgadzasz… ale kiedy wiesz o tym i to rozumiesz, wtedy możesz działać po swojemu, w zgodzie ze swoją istotą, a swoim dzieciom świadomie przekazywać NOWE wartości.

A potem w “Mocy Kobiety” przekraczasz kolejną granicę. Teraz widzisz wszystko z energetycznego i duchowego poziomu, i dostrzegasz energetyczną naturę siebie i Wszechświata. Podążasz za swoją energetyką.

Czy jesteś na to gotowa?

Czy jesteś gotowa na tą podróż?

Nie wiem.

Ale jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że jest taka część Ciebie, która czuje się ograniczona, związana, stłumiona, która… tęskni. To tęsknota, za Twoją utraconą częścią, może wypartą, stłumioną, która też chce zaistnieć, a którą wypiera logika codziennego życia.

Czy jesteś gotowa na tą podróż?

Nawet, jeśli czujesz, że NIE jesteś, to w trakcie medytacji po prostu zaśniesz. I to jest całkowicie w porządku, bo Twoja logiczna część odpocznie, a Podświadomość, Twoja Dusza, ta intuicyjna część Ciebie podróżuje spokojnie dalej i wprowadza w Tobie najlepsze dla Ciebie zmiany na wszystkich poziomach Twojego istnienia.

Takie zmiany, dzięki którym będziesz, albo zaczniesz manifestować siebie, bo Ty jesteś Mocą.

I bądź na to gotowa…

Prawdopodobnie będziesz płakać.

To naturalne, gdy dotykasz Duszy, gdy otwierasz się na nią i zaczynasz słuchać.

Kroki do medytacji

Przygotowanie: pomyśl, co chcesz zmienić, wykreować dzięki tej medytacji? Możesz pomyśleć, np. o uzdrowieniu ciała, duszy, powrocie do równowagi, większej akceptacji dla swojej kobiecości, zwiększenia samooceny…  albo pomyśl bardziej od strony duchowej, jak otwierasz się i korzystasz z bardziej „energetycznych” atrybutów kobiecości w kontekście szeroko rozumianej duchowości. Możesz o tym pomyśleć bezpośrednio przed medytacją, albo wcześniej… i spokojnie, bez napinania, ale z ciekawością przyglądaj się później efektom.

Czas i miejsce: spokojne, w komfortowych warunkach, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzać. Stwórz odpowiednią atmosferę: dobry będzie półmrok, możesz zapalić świecę. Jeśli potrzebujesz, zasłoń oczy.

Pozycja ciała: wygodna, raczej leżąca. To godzinna medytacja, więc zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej, żeby nie zasnąć.

Słuchawki: zalecane!

„A co jeśli zasnę w trakcie…” – bardzo dobrze zrelaksujesz się, wypoczniesz i wstaniesz pełna energii. Pamiętaj, że medytacja jest dla Ciebie, a nie ty dla medytacji. Jeśli potrzebujesz więcej odpoczynku – ta medytacja jest doskonałym pretekstem do niego.
Mimo wszystko, znajdź czas, aby skorzystać z tej medytacji świadomie.
Pewne fragmenty mogą być bolesne, ale dobrze jest się zmierzyć z tym, czego się unika – zauważyć to, co było i pożegnać to, gdy przeszkadza.

“Moc Kobiety” – co Cię spotka w tej podróży

Doświadczając siebie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, pozwalasz sobie na dostęp do Twojej Mocy.

Zmniejszysz odczuwanie bolesnej miesiączki o przynajmniej 30%, i to jest efekt uboczny “Moc Kobiety”.

Korzystając z dołączonej, autoHipnotycznej “Tabletki na Ból” zareagujesz na swój organizm tak, jakbyś brała prawdziwą, przeciwbólową tabletkę.

AutoHipnoza: Jak pozbyć się bólu? Hipnotyczna tabletka od bólu

Ta medytacja NIE zastępuje specjalistycznego leczenia, ale w trakcie tej medytacji kierujesz ciało w stronę równowagi i uruchamiasz procesy samouzdrawiania. Jeśli masz wątpliwości – skonsultuj się z lekarzem.

Emocjonalnie sięgniesz do źródeł swojej kobiecości, do przekazywanej z pokolenia na pokolenie mądrości kobiet w Twoim Rodzie. Zrozumiesz, co bolało twoją mamę, co bolało mamę twojej mamy, i jej mamę, i kobiety we wcześniejszych pokoleniach. Ten ból prawdopodobnie nosisz w sobie i przekażesz go swoim dzieciom, jeśli nic z tym nie zrobisz.

Zrozumiesz informacje, które przekazuje Tobie Twój Ból – zrozumiesz, co dzieje się w Twojej Duszy, co tak boli na duchowym poziomie, czego nie rozwiązujesz i co manifestuje się w ciele fizycznym.

Zmierzysz się z bólem kobiet wspólnym dla Wszystkich Kobiet – to ten ból, który stoi za przekonaniem, że kobiecość jest bolesna. W Polu Morficznym są też alternatywy.

Bycie kobiecą kobietą jest NATURALNE – zrozumiesz to na Wszystkich poziomach swojego istnienia i poczujesz więcej Odwagi do bycia Kobietą szanującą siebie i innych.

Podniesiesz swoje Poczucie Własnej Wartości, a to wpłynie na Twoją Samoocenę.

Pokochasz siebie i zakochasz się w sobie, w takiej Ty, która w głębi Duszy cichutko woła o Twoją uwagę…

Dzięki tej medytacji zrozumiesz, że jesteś dobra taka, jaką jesteś. Poczujesz, że możesz być sobą, jesteś wyjątkowa i nie musisz kopiować innych, bo to TY jesteś Gwiazdą.

Słowo “medytacja” oznacza tutaj “BYCIE” i ten rodzaj zrozumienia, który jest związany z intuicją, Podświadomością, Duszą, doświadczeniem na poziomie duchowym… i komórkowym. To taki stan, w którym jesteś Tym, na co kierujesz uwagę.

Cały proces dzieje się głęboko w Twojej istocie. To dlatego możesz zasnąć w trakcie medytacji – Twoje intelektualne zrozumienie wyznacza kierunek działania Intencji, a zmiany wprowadza Twoja Podświadomość, Twórczy Umysł, Dusza… różnie nazywają tą część człowieka.

“Moc Kobiety” jest Twoją Podróżą Medytacyjną – ja mogę pokazać Tobie różne ścieżki, ale to TY wybierasz Drogę, którą podążasz, i co z tego doświadczenia zabierasz ze sobą… dla siebie.

Skąd się wzięła ta medytacja…

Kilka lat temu dostałem takie pytanie, prośbę: “Zrób coś, żeby miesiączka tak NIE bolała…” Powiedziałem wtedy coś w stylu, „ale co ja wiem o miesiączce”… poza tym, że to trudne dni dla faceta, gdy kobieta chodzi w swoim napięciu przed i w trakcie…

Minęło kilka lat…

i masz przed sobą “Moc Kobiety” – to podróż medytacyjna, którą zaczynasz od miesięcznych symptomów ciała fizycznego, ogarniasz związane z miesiączką emocje, i na duchowo energetycznym poziomie docierasz do tej przestrzeni, z której płynie energia kreacji, którą kierujesz na te manifestacje, które wybierasz teraz – na zdrowie, związki, relacje, obfitość, bogactwo…

Zaczęło się od intencji związanej z bólami miesięcznymi, a skończyło w głębokiej duchowości kobiety.

Bóle menstruacyjne

Poradzić sobie z fizycznym symptomem jest łatwo i jest na to wiele sposobów, i naturalnych, i farmakologicznych, i wiele kobiet je zna i stosuje. Najczęściej na zasadzie: jest ból, więc reaguję, aby go uniknąć. I jeżeli szukasz takiego prostego narzędzia, to polecam Tobie jedno z moich nagrań do autohipnozy:

“Tabletka na Ból”

Plusem tej autohipnozy jest to, że szybko działa i… NIE zastanawiasz się nad sobą. Po prostu robisz dalej to, co wcześniej.

Nagranie personalizowane, z Twoim imieniem

Po co IMIĘ w nagraniu?

Zobacz TO wideo na Tik Toku >>

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

O autorze

Paweł R. Stań

Paweł R. Stań – autor ponad 300 medytacji, 30+ lat praktyki, 1,300k słuchaczy

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.

Słuchacze o medytacjach Pawła

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart