Ogród Umysłu dla Polski i Polaków (Tiki Huna)

Medytacja, wizualizacja dla Ciebie, jeśli chcesz zmienić Polskę w kraj taki, jaki chcesz. Medytacja HUNY Tiki (Huna) – mentalny obraz napełniony energią, mający na celu wywołanie określonego skutku lub skutków. Medytacja prowadzona dla zmiany wzorców mentalnych.

Mp3 Download

Czas trwania: 29:29
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 70 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł.

Medytacja Huny – medytacja prowadzona dla Huny


To nagranie jest dostępne w pakiecie Huny

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
HUNA - komplet nagrań
Promocja

Huna – komplet 5 medytacji

Original price was: 98.00zł.Current price is: 69.77zł. -29%

Komplet nagrań HUNY: Modlitwa Huny, Mana, Ogród Umysłu (tiki), Aktywacja 4 Żywiołów (imię Niższego Ja, Podświadomości). Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej).

Mp3 DownloadCzas trwania: 225 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 360 MB (5 plików *zip) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

W ostatnich miesiącach tego roku (2013) zaczął do mnie wracać temat „medytacji dla Polski”. Temat raczej mało popularny w porównaniu z medytacjami „dla siebie i dla bliskich”… Jednak kiedy się nad tym zatrzymać, to owszem, Twój rozwój wpływa korzystnie na otaczający Cię Świat… ale rozwijasz się też w określonym środowisku, więc i medytacja w intencji otaczającego Cię Świata wpływa korzystanie na Ciebie (nie wiem, czy nawet nie jest to lepsza i skuteczniejsza praktyka, zwłaszcza w dobrej intencji).

DLACZEGO Ogród Umysłu

Większość technik medytacyjno-wizualizacyjno-afirmacyjnych koncentruje się jedynie na pozytywnych skutkach, celach, które chcemy osiągnąć. Działają świetnie pod warunkiem, że masz uporządkowane przekonania, wzorce, które mogą torpedować Twój cel. Dlatego szybka zmiana, to uporządkowanie obecnego i wyznaczenie dobrego kierunku.

W Ogrodzie Umysłu nie spotykasz się „cukierkowym” przedstawieniem świata – spotykasz się z odwzorowaniem świata, takim jaki jest.

Założenia medytacji HUNY Ogród Umysłu

– każde zewnętrzne doświadczenie ma swoje odbicie w myśli
– świat „zewnętrzny” i świat „myśli” wzajemnie na siebie wpływają
czyli

Twoje MYŚLI są odbiciem Twojego DOŚWIADCZENIA, a
Twoje DOŚWIADCZENIE jest odbiciem Twoich MYŚLI.

Wniosek:
Zmieniając swoje Myśli możesz zmienić swoje doświadczenie, a
Zmieniając swoje Doświadczenie możesz zmienić swoje Myśli.
PODEJDŹ DO TEGO SCEPTYCZNIE:

czy TWOJE MYŚLI MAJĄ REALNĄ MOC?
czy TWOJE MYŚLI MAJĄ REALNĄ SIŁĘ ODDZIAŁYWANIA?

Sprawdź! czy myśląc o CYTRYNIE, żółtej, soczystej, pachnącej, którą kroisz w plasterki, oblizujesz… tylko MYŚLISZ! o cytrynie – czy Twoje ślinianki zaczynają lepiej pracować? Na 99% tak – Twoje myśli wywołują fizyczne reakcje ciała. Zgadzasz się z tym?

Przypomnij sobie! kiedy ostatnio wśród ludzi zdarzyło Ci się poczuć, że „coś wisi w powietrzu”, albo, że „coś jest nie tak”? Kiedy zdarzyło Ci się poczuć atmosferę miejsca? A może wyraźnie czujesz różnice w mentalności podróżując z kraju do kraju? Czasami to niemalże fizyczne odczucia…
To ludzie tworzą otaczającą ich aurę, atmosferę.
Tworzą atmosferę mniej lub bardziej świadomie, tworzą albo poddają się temu, co jest.

I tak też jest z narodami – wszyscy tworzymy naszą rzeczywistość,
a podstawą zmiany jest Akceptacja obecnego i przyjęcie odpowiedzialności za to, co jest, i danie sobie Mocy do zmiany.

O medytacji Huny

W tej medytacji Ogród reprezentuje Umysł Polaków, rozumiany jako zespół myśli, przekonań, wzorów postępowania, mentalności…

Wszystko, co dotyczy Polski i Polaków jest w Ogrodzie. Odnajdziesz tam to, co pomaga i to, co przeszkadza w życiu. To, z czym mamy problem, i to, co pielęgnujemy. Piękne rośliny, ale i chwasty.

W Ogrodzie są również Mistrzowie Ogrodnictwa, którzy doskonale wiedzą, jak wprowadzać zmiany.

Są też Doradcy, którzy mogą sugerować różne możliwości…

W Ogrodzie Umysłu dla Polski i Polaków nawiązujesz głęboki kontakt z wzorcami i przekonaniami, które dotyczą naszej wspólnej przestrzeni.

Poznajesz Ogród i tworzysz go, znajdujesz w nim „Miejsce Mocy”.

Możesz wprowadzać zmiany w określonych wzorcach myślowych.

Cele „Ogrodu Umysłu”

– zobrazowanie wzorców myślowych
– wgląd w obecne doświadczenie
– zmiana wzorców myślowych (a tym samym zmiana doświadczenia)

JAK MEDYTOWAĆ z Ogrodem dla Polski i Polaków:

1) Przygotowanie: Sprecyzuj, co chcesz zmienić w Polsce / Polakach.
Zrób to konkretnie, najlepiej zapisz, jakie przekonania, mentalność, wzorce chcesz zmienić? Może będzie to poczucie niemocy? Może poczucie braku wpływu na to, co jest, na rzeczywistość? Może coś innego, charakterystycznego dla Polaków? A może coś związanego z polityką? I postawą polityków? Cokolwiek wybierzesz: zrób to konkretnie, najlepiej zapisz.

2) Znajdź pół godziny na medytację, przyjmij wygodną pozycję, załóż słuchawki i podążaj za swoją wizją.

W trakcie medytacji udajesz się do Ogrodu Polski i Polaków. Tutaj odnajdujesz miejsce, które reprezentuje przekonanie, postawę, mentalność itp., którą chcesz zmienić.

Zmieniasz to miejsce tak, aby było lepsze dla Polaków – pielęgnujesz, wspierasz, podlewasz, wyrywasz chwasty, sadzisz nowe – to wszystko, co zmienia Ogród na lepsze.
W Ogrodzie możesz skorzystać z pomocy Doradców i Mistrzów Ogrodnictwa. Oni wiedzą wszystko o Sztuce Ogrodnictwa i pomagają zmieniać Ogród tak, jak chcesz, żeby uzyskać najlepszy efekt. Doradcy doradzają, wskazują możliwości. Ty decydujesz o zmianach. Mistrzowie Ogrodnictwa pomagają realizować zmiany.

Inspiracja: Serge Kahili King „Bądź mistrzem ukrytego ja”

PS. W komentarzu do medytacji możesz dodać temat, przekonanie, wzorzec, to, co chcesz zmienić.

Huna, Tiki, Medytacja HUNY


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Medytacja Huny - Ogród Umysłu tiki, HUNA - Medytacja prowadzona
Deal
Czy można zmienić rzeczywistość zmieniając swoje myśli? "Ogród Umysłu". Tiki (w Hunie) - mentalny obraz napełniony energią, mający na celu wywołanie określonego skutku lub skutków. Medytacja prowadzona dla Huny. Mp3 DownloadCzas trwania: 31 minut + krótka wersja 25m Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 130 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2013
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona
Deal
"Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji" jest odmianą "Tygla Przemiany Energii" zorientowaną na cele związane z relacjami międzyludzkimi. To ćwiczenie dla Tych wszystkich, którzy są w trakcie lub planują nawiązać kontakt z najlepszymi dla siebie osobami, partnerami czy współpracownikami.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 35 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 55 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Modlitwa Huny mp3, medytacja HUNY, medytacja prowadzona
Deal

W czasie Modlitwy Huny (medytacja HUNY) Niższe Ja (Podświadomość) przesyła Twoją modlitwę, Miłość i ładunek energii do Wyższej Jaźni. Wyższe Ja ze swojego poziomu stwarza takie warunki, które pozwalają zmaterializować się modlitwie na planie fizycznym.

Mp3 DownloadCzas trwania: 31 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 46 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart