Technika warkocza zamiaru jest najskuteczniejszym z nagrań do przyciągania pieniędzy? Odpowiedź…Z pytań na facebooku:

“Czy technika warkocza jest według pana najskuteczniejszym z nagrań do przyciągania pieniędzy?”

Z mojego punktu widzenia, w tym momencie, technika warkocza zamiaru jest najskuteczniejszą techniką kreacji rzeczywistości. Oczywiście łączy się ona z oczywistymi elementami – przynajmniej trzeba wiedzieć, jak ma wyglądać efekt końcowy (mentalnie i uczuciowo). No i najlepiej pozbyć się wewnętrznych blokad.

Punkt zborny

Dla mnie ważne w tej technice jest działanie “energetyczne” i powiązanie z punktem zbornym u Castanedy. Dla tych, co nie są w temacie w dużym uproszczeniu: punkt zborny jest w naszym ciele energetycznym, Castaneda uczył się go przemieszczać – to sprawiało, że podróżował do różnych “światów”.

Technika warkocza przypomina mi “podłączanie się” do Wszechświata możliwości i kierowanie tej energii na swój cel.

A nagranie, to tylko nagranie ułatwiające naukę techniki. Techniki warkocza zamiaru można nauczyć się z książki “Kapłanka Tafti” (może w tym roku będzie wydana), na warsztatach u Marcina Prackiego (tłumacza polskich wydań Vadima Zelanda), u Tatiany Samariny (moskiewskie Centrum Transerfingu) i pewnie jeszcze w wielu miejscach i od wielu ludzi.

Na początku tego wpisu napisałem “dla mnie” i “w tym momencie”, bo moja Podświadomość łatwo się przyzwyczaja i popada w rutynę. Gdy energia i podekscytowanie duszy spada, wtedy czas na zmianę techniki…

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Projektor Rzeczywistości: technika warkocza zamiaru (technika Tafti)
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu):Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Medytacja Huny - Ogród Umysłu tiki, HUNA - Medytacja prowadzona

Ogród Umysłu – medytacja Huny (Tiki)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Trening Autogenny Schultza 6 - Chłodne Czoło - medytacja prowadzona

Trening Autogenny 6 – Chłodne Czoło

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Motywacja do Treningu - medytacja prowadzona dla mężczyzn

Motywacja do treningu (medytacja prowadzona dla mężczyzn)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytacja prowadzona: Intuicja - Sygnalizacja (medytacja mp3)

Sygnalizacja dla Intuicji (medytacja, intuicja)


PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart