MIŁOŚĆ i Związki - 14 nagrań do Programowania Podświadomości

MIŁOŚĆ, Związki, Relacje Międzyludzkie – 14 najlepszych nagrań do Programowania PodświadomościUsuwanie starych programów: Związki uczuciowe i relacje międzyludzkie | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCIPrzed tobą nagrania związane z relacjami międzyludzkimi. Zaczynamy od podstaw. To, co obserwujesz w swoim życiu, wynika z twoich przekonań, wzorców, schematów – rzeczywistość potwierdza to, co w sobie nosisz – dokładnie to przyciągasz. Źle się dzieje? Trzeba wyczyścić to, co stare.

#1. Usuwanie Starych Programów: Miłość i Związki

Pokochaj Siebie THETA KAIZEN#2. Pokochaj Siebie THETA KAIZEN (medytacja z oddechem i afirmacją)

Stare programy odeszły? Dobre relacje z innymi zaczynasz budować od dobrych relacji ze sobą.

Podczas korzystania z tego albumu nie ograniczasz się jedynie do słuchania. Przede wszystkim masz odczuwać! Zaczynasz od czucia swojego ciała, rozluźnienia ciała, sprawiasz, że odczuwasz i zauważasz ciało, myśli i uczucia. I obserwujesz je.

W czasie pierwszej i kolejnych sesji masz być jak gładka powierzchnia wody w bezwietrzny dzień. Na powierzchni wody nic się nie dzieje, jest tylko spokój. I kiedy to masz, wtedy słyszysz afirmację: czy kochasz siebie?

Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie - Afirmacje Mp3#3. Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie. 4-tygodniowy program zwiększania Poczucia Własnej Wartości

Zwiększamy Samoocenę. Po pierwsze: Twoja systematyczność i zaangażowanie. To warunek konieczny wprowadzenia zmiany – bez Ciebie nic się nie uda. Jeśli więc myślisz o tym albumie, jak o działaniu okazjonalnym, od czasu do czasu, jak sobie przypomnisz, albo „znajdziesz czas”, to… oczywiście możesz tak z niego korzystać, ale traktuj go wówczas bardziej jak doraźne lekarstwo na stres i wzmocnienie, niż narzędzie zaplanowanej zmiany.

Afirmacje miłości, Afirmacje Idealnego Partnera - jak znaleźć swoją drugą połówkę - afirmacje mp3#4. Afirmacje Miłości, Afirmacje Idealnego Partnera (dla kobiet) – jak znaleźć swoją drugą połówkę?

Stare schematy usunięte, kochasz siebie, dobrze się ze sobą czujesz – teraz czas na spotkanie z najlepszym dla ciebie partnerem.

Nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytanie „gdzie znaleźć swoją drugą połówkę”, bo kiedy masz w sobie dobre przekonania o swojej wartości, o swoim zasługiwaniu na miłość i otwartość na świat, to po prostu spotykasz to, co z Tobą rezonuje. Dlatego patrząc na swoją przeszłość i biorąc odpowiedzialność za swoje życie, możesz zastanowić się, co takiego w sobie nosisz, co przyciąga takich a nie innych partnerów do Twojego życia.

Ten album składa się z trzech nagrań: Usuwanie starych wzorców i schematów, Wzmacnianie samooceny, Idealny partner.

Programy rodzicow - neutralizacja#5. PROGRAMY Rodziców – Neutralizacja (medytacja)

W pewnym momencie uświadamiasz sobie, jak duży wpływ na ciebie mają RODZICE i ich programy. Ta medytacja jest po to, aby ułatwić Ci usunięcie przekonań, które masz z dzieciństwa, a które przeszkadzają Ci w życiu. Jednak nie skupiasz się tu na przekonaniach, ale bardziej na emocjonalnym zrozumieniu siebie i swojej relacji z rodzicami na poziomie wewnętrznego dziecka.

Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona#6. Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji

Jak wykorzystać energię konfliktów? Jak odzyskać zawartą w nich energię? Dzięki temu ćwiczeniu oczyścisz swoją Podświadomość z niepotrzebnych i hamujących Twoje dążenie do celu przekonań, schematów działania, wzorów, toksycznych relacji. Nie jest to wyrugowanie ze świadomości tych elementów, ale ich PRZEMIANA – energia zawarta w tych negatywnych, z punktu widzenia celu, elementach zostaje wykorzystana do zasilenia Twojego celu. Nie zostawiasz dziur w swojej świadomości – wypełniasz je nową treścią.

Toksyczni Ludzie 1 - wampiry energetyczne#7. Toksyczni Ludzie cz. 1 i 2 – jak sobie radzić ze złodziejami energii

Są tacy ludzie, którzy ciągną z nas energię…! Współpracownicy, znajomi, bliscy – poznać ich możemy po tym, jak się czujemy po takim spotkaniu. Jeśli zdarzyło Ci się coś takiego, to wiesz o czym mówię…

Wampiry energetyczne, toksyczni ludzie ciągnący z nas energię – gdy ich zauważasz, to już wiesz, co robić.

Prawo Przyczyny i Skutku - Trudne związki i relacje#8. PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU – Trudne związki i relacje – Spalanie Karmy

Zmieniasz siebie, zmieniasz, zmieniasz, a i tak powtarzają się określone sytuacje?  W tej medytacji skłaniasz się ku przyczynom tego, co dzieje się obecnie w Twoim życiu – przyczynom, które sięgają poprzednich wcieleń. Te obciążenia karmiczne są zakodowane w Twoich ciałach subtelnych i w znacznym stopniu determinują Twoje zdrowie, relacje z ludźmi, dostęp do dóbr materialnych…

Regresja hipnotyczna - Miłość i Związki#9. REGRESJA hipnotyczna dla Związków i Miłości

Jeszcze głębiej sięgasz do przyczyn. Jeśli naprawdę chcesz sięgnąć do przyczyny, to ta medytacja może Ci w tym pomóc. Nie oznacza to, że automatycznie rozwiążą się wszystkie Twoje problemy. Jednak dzięki wiedzy o źródle problemu, możesz bardziej świadomie podejmować decyzje i z większą wyrozumiałością patrzeć na to, co się dzieje.

Prawo Przyciągania - Generator Szczęścia w Miłości - medytacja prowadzona dla Kobiet#10. Generator SZCZĘŚCIA w Miłości

Zobacz jak Szczęście można przyciągać! To medytacja prowadzona odpowiadająca na pytanie: jak przyciągnąć Szczęście. Celem tej medytacji jest zwiększenie Świadomości Szczęścia i ukierunkowanie energii Szczęścia na tą dziedzinę życia, w której chcesz doświadczać więcej szczęśliwych zdarzeń.

Koherencja Serca (medytacja)#11. Koherencja Serca – medytacja

Medytacja stymulująca spójność psychofizjologiczną i zwiększająca energetykę ciała – technika podstawowa.

Uzdrawianie Rodu energią Serca#12. Koherencja Serca: UZDRAWIANIE RODU

Teraz odkrywasz, że przeszłość jest kluczem do twojej przyszłości. Ta medytacja ma tylko dobre skutki. Za każdym razem, gdy łączysz się z duchami swoich przodków i przesyłasz im miłość – za każdym razem, Twoi Przodkowie dają Ci jeszcze więcej wsparcia, oparcia, oddają Ci swoją miłość. Po prostu przesyłaj Światło Miłości swoim Przodkom i pozwalaj sobie przyjmować całą ich mądrość i wsparcie.

Zaufaj WSZECHOBECNOŚCI, podróż medytacyjna#13. Zaufaj WszechObecności – podróż medytacyjna

Przechodzisz od mikro do makro. Twórcza wizualizacja, w której odwiedzasz swoje źródło Obfitości i pozwalasz sobie na przepływ Obfitości w Tobie i w Twoim życiu.

Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem

#14. Połączenie z WSZECHŚWIATEM

Teraz jesteś jednością ze wszystkim. Wizualizacja zwiększająca zaufanie do Świata.

 Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 19%
Rzuciłam palenie - Jak rzuć palenie - medytacja prowadzona dla kobiet

RZUCIŁAM PALENIE TERAZ (Jak rzucić palenie: medytacja prowadzona)

19.99
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
- 48%
Intencja na Prawo Jazdy - trening antystresowy 2019

Intencja na Prawo Jazdy – Trening Antystresowy 2019

7.77
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
- 43%
Study Helper 2 - Brain Sync for Learning

Quiet Mind Relax with Bethoven

3.99

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart