Sprawca Rzeczywistości: Moc Emocji – Zabieranie EnergiiSprawca Rzeczywistości

Sprawca Rzeczywistości kreuje swój Świat i bierze odpowiedzialność za efekty działania swojej Świadomości. Ale może być i tak, że masz przekonanie bycia sprawcą, a jednak dziwisz się wytworom swojej Świadomości… zwłaszcza, gdy odbiegają od tego, “co masz na myśli”.

Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami, które pojawiają się w życiu? Dla przypomnienia:

Nasz świat, to duże, dualne lustro. To jest nasz świat. Po jednej stronie lustra znajduje się materialny wszechświat, w którym żyjemy.

Z drugiej strony jest metafizyczna Przestrzeń Wariantów. W tej przestrzeni zapisane jest wszystko, co jest, było i będzie, wszystko, co można zrealizować. Tutaj znajdują się wszystkie linie życia – nieskończona liczba opcji twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, które istnieją jednocześnie.

(…) Wcześniej to był rodzaj “omijania” wahadeł, znajdowania korzyści w trudnych sytuacjach, “groteskowego” podejścia do przeciwności, unikania… ale wszystko ma swoje granice, i moja cierpliwość również. Więc gdy już się zebrała dostatecznie duża kumulacja różnych “trudności”, w końcu coś się mocniej z*ebało, to musiałem mocniej zrozumieć tą pozycję. I wtedy zaczęła się “magia”…

Umysł wymiękł, a Dusza stwierdziła, że nie czas na “omijanie”! Tutaj potrzeba konfrontacji! No przecież Sprawcą jesteś! – Ty to wytworzyłeś! To Twoja odpowiedzialność! Ty To możesz zmienić!

I to generalnie byłoby proste, gdyby nie ta tendencja Umysłu do komplikowania prostych rzeczy 😉

Tutaj mogłoby być kilka zdań o różnych blokadach, przekonaniach, wzorcach – to wszystko, co przyczynia się do tego, że czasami w Lustrze pojawiają się manifestacje “od czapy”, że potem myślisz sobie “ale o co chodzi?”, klimaty osobiste, rodowe, z pamięci komórkowej, traumy, karmy… – tutaj wszystko się zmieści, a Umysł świetnie sobie radzi z takimi klimatami…

Ale gdy zapytałem Duszę, o co tutaj chodzi, to znalazła tylko jedną część wspólną.

Emocje – Przyczyna i Skutek

Chodzi o Emocje. Emocje są tym ładunkiem Energetycznym, który napędza manifestacje w Lustrze. Trudne emocje, wywołują trudne sytuacje, które wywołują trudne emocje… i powstaje taka samonapędzająca się spirala.

No ale jako Sprawca Rzeczywistości, to Ja ustawiam rzeczywistość.

Ale jednocześnie widać z praktyki, są pewne ograniczenia, które wpływają na manifestacje, że “świadomie” ustawiam jeden obraz, a wychodzi nie wiadomo co i skąd, i przynosi cierpienie i straty energii.

Ale Sprawca robi się “mondżejszy” z doświadczeniem, więc nie wracałem już do klimatów “blokad”. Tym razem zająłem się jednocześnie “przyczyną i skutkiem”, czyli Emocjami.

Na początku je uwalniałem Metodą Sedony, polecam, ale prawdziwym katalizatorem było jeszcze mocniejsze wejście w pozycję Sprawcy!

Ja jestem Sprawcą i ja to wszystko stworzyłem – to jest efekt działania mojej świadomości. I jako Sprawca Rzeczywistości zabieram całą energię z tej kreacji.

I co się stało?

Zabierałem energię z sytuacji/emocji, widziałem, że trudne Emocje “znikały”, a to potwierdzało moją pozycję Sprawcy. Też samonapędzająca się spirala…

Dobra, to była taka krótka geneza powstania nowego narzędzia w moim sklepie z narzędziami, “Mocy Trudnych Emocji” (MTE).

Moje zabieranie energii z tych kreacji, które zaczęło się od obecnego tematu samotności, porzucenia, strachu, rozstania skończyło się na wspomnieniach z dzieciństwa, gdy jako 1-2-latek bałem się, “czy mama wróci” (a chodziła tylko do pracy 😉. Sprawdzałem jeszcze dla wspomnień reinkarnacyjnych i bieżących kreacji.

Z innych moich testów wynika, że ta technika zabieranie emocji z kreacji działa również na objawy fizyczne w połączeniu z psychosomatycznym zrozumieniem symptomu (symptom ustępuje; nie działa to na silny ból, bo się nie można skupić).


Nową technikę, z opcją personalizacji/dodaniem imienia, możesz zamówić na tej stronie, ale mam ważniejsze pytanie, bo już jestem w innym miejscu…

Technika Warkocza Zamiaru Plus

Rysuje mi się nowy sposób realizacji techniki warkocza zamiaru w ten sposób, że w jednym procesie najpierw jest zabranie energii z obecnej kreacji, a potem technika warkocza. Czyli

  1. wybieram kadr, temat do techniki warkocza zamiaru
  2. zabieram energię z tego co teraz widzę w tym temacie (z lustrzanego odbicia)
  3. stosuję technikę warkocza w wybranym kadrze, temacie

Takie proste wyrywanie chwastów i rzucanie nasion.


Rezonuje z Tobą to, co napisałem?

Zobacz na spokojnie opis Mocy Trudnych Emocji” – na stronie jest tak “dla wszystkich” opisane.

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie, to zamów, a jeśli czujesz i to nagranie z techniką warkocza, to dopisz w komentarzu do zamówienia “Transerfing” – będę wiedział ile osób jest zainteresowanych i czy warto w to angażować czas i energię.

Posłuchaj wprowadzenia, instrukcji


Moc trudnych eMOCji


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Eurojackpot Prekognicja

Eurojackpot Prekognicja (intuicyjne typowanie wyników)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja w ruchu: WZROK

Medytacja w RUCHU – WZROK i OCZY. 7-MINUTOWA MEDYTACJA #10-3


Prekognicja.pl
Shopping cart