Pieniądze i Nadwaga – jak powstają przekonania, historia z życia


Przekonania – jak powstają

Jak łatwo zaprogramować Podświadomość na przykładzie jednej historii z życia Zofii. Historia prawdziwa, imię zmienione.

NAGRANIA z WIDEO

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Magia Uwolnienia
Deal
Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji. Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB) UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją. FAQ
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 14
Deal

"Medytacja z Podświadomością" - nowa wersja z 2018r. Po co Ci ta medytacja? Bo to Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia - Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej

Mp3 Download Czas trwania: 32 minuty Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 78 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka
Deal

"Afirmacje Zmiany" (mp3), to podstawowe afirmacje tworzące fundament do kolejnych działań związanych z kreowaniem siebie i świata. + opcja personalizacji (dodania Twojego imienia do nagrania).

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania; wersja dla kobiet lub mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Poniżej wybierz wersję dla kobiet lub dla mężczyzn:
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Promocja

Twój Idealny Wizerunek – Ciało Fizyczne – nadwaga. Medytacja personalizowana, z Twoim imieniem

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł. -18%

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Spalanie Tłuszczu - Afirmacje z oddechem Wima Hofa
Deal

Spalanie Tłuszczu - afirmacje z oddechem Wima Hofa. Wersja BEZ personalizacji.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja idealnego wizerunku dla nadwagi, otyłości i odchudzania
Deal

Nadwaga: "Twój Idealny Wizerunek" - medytacja motywująca Podświadomość do szybkiego odchudzania.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Konsultacje, sesje indywidualne online
Deal
Indywidualna sesja online: telefon, Messenger. 45 minut z opcją personalizowanej afirmacji Mp3 dla Ciebie.

Usuwanie starych programów: Związki uczuciowe i relacje międzyludzkie | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI

Transkrypcja wideo:

Zaczęło się od tego, że… Zofia napisała do mnie, że chce zamówić dwa nagrania personalizowane, z imieniem, nagrania dotyczące problemu nadwagi. Po powrocie do Polski pojawiło się u niej 12 kg nadwagi, które nawet przy dietach prawie nie schodzą, a jak schodzą, to w magiczny sposób wracają.

Po mojej odpowiedzi napisała, że możliwe, że ma w sobie uruchomiony jakiś program autosabotażu, albo strach przed osiągnięciem celu… i przy okazji opisała jedno ze zdarzeń w swoim życiu.

Przekonania tworzą się w dzieciństwie

Było to W czasach komuny, Zosia była wtedy małą dziewczynką. Rodzice budowali wtedy dom i wszystkie pieniądze były przeznaczone na ten cel.
Mama często brała Zosię na wieczorne spacery, chodziły wtedy z ciocią i oglądały wystawy sklepów. Zosia Pamiętała, jak mama wpatrywała się z zachwytem w piękne torebki z wystawy i jak mama z żalem stwierdzała, że chciałaby mieć taką torebkę, ale jej na to nie stać.

Zosia miała wtedy 8 lat i w swoim dziecięcym myśleniu nie mogła pojąć, jak mamę może nie być stać na torebkę, skoro ma pieniądze w portfelu. (Mama była intendentką i robiła zakupy dla firmy.) Zosia wpadła więc na wspaniały pomysł, że skoro mama nie może, to ona jej kupi.
Następnego dnia Zosia wręczyła mamie torebkę, sobie zasponsorowała gumę Donalda, a resztę pieniędzy schowała w szafie.

Informacje zwrotne

Mama widząc to zaczęła pytać, skąd Zosia wzięła pieniądze. Oczywiście wiedziała, że 1000 zł zniknął jej z portfela, bo nie miała na poranne zakupy do firmy.
Co było dalej?
Mama wzięła wtedy Zosię do kuchni, postawiła taboret na środku, kazała ściągnąć spodnie i majtki i biła Zosię pasem, do nieprzytomności, wyzywając i krzycząc, że nigdy więcej nie zachce się jej mieć pieniędzy.

I kiedy przeczytałem tego maila, to tak po prostu żal mi się zrobiło tej 8ośmioletniej Zosi… ale najpierw mama.

Programowanie Podświadomości

Pamiętam, kiedyś czytałem o człowieku, który nie miał pieniędzy i też lubił oglądać wystawy sklepowe… tylko różnica między nim, a mamą Zosi była taka, że mama Zosi patrzyła na piękne rzeczy i mówiła, że chce, ale nie stać jej na to. Ten człowiek z kolei patrzył na piękne wystawy sklepowe i powtarzał: to wszystko moje, to wszystko moje, to wszystko moje.

Oboje są w tej samej sytuacji: nie mają pieniędzy i chcą, ale skrajnie różnie programują swoje podświadomości – jedno nastawia się, że będzie mieć, a drugie, że nie będzie mieć.

Pamiętaj, Jeżeli coś chcesz to nastawiaj się, że to masz, nie programuj siebie przeszkody. Podświadomość spełnia wszystkie twoje życzenia – mówisz “nie stać mnie na to” – podświadomość mówi: “OK, twoje życzenie jest dla mnie rozkazem: nie stać cię na to”.

Interpretacja rzeczywistości

Teraz Zosia, cudowne dziecko z miłością, z intencją uszczęśliwienia mamy, no przecież są pieniądze, mama nie wie, jak ich użyć, a Zosia po prostu działa.

A dalej dzieje się dramat… upokarzanie i przemoc ze strony mamy, programują nowe przekonanie u Zosi, że nigdy więcej nie zachce się jej mieć pieniędzy.

Podświadomość, to taka część człowieka, taki zespół automatyzmów, programów, które mają chronić, mają zadbać o przetrwanie. I jeśli świadomie NIE zwracasz uwagi na zrozumienie, na to jak podświadomość interpretuje to, co się dzieje, to później możesz się zdziwić odkrywając przekonania funkcjonujące w Podświadomości.

Interpretacja rzeczywistości tworzy przekonania

Co się stało z Zosią po tym zdarzeniu?
Na 99% mamusia zakodowała w niej, zakodowała w Podświadomości Zosi niechęć do posiadania pieniędzy. Podświadomość będzie chronić Zosię przed bólem, przed upokorzeniem, przed bezsilnością, przed… i to jest optymistyczny wariant. Bo zobacz, żeby zrealizować swój plan, Zosia musiała przejąć inicjatywę, wierzyła w swój pomysł, zrealizowała go, chciała zrobić coś dobrego dla kochanej osoby, uszczęśliwić ją… i każdy z tych elementów i jeszcze wielu innych, mógł zostać zablokowany, albo wypaczony, i to jedno doświadczenie mogło wpłynąć nie tylko na przekonania dotyczące pieniędzy, ale mogło zaburzyć kreatywność, wiarę w siebie, aktywność, podejmowanie wyzwań, samoocenę – takie elementy, które są esencją człowieka, i które tworzą się w dzieciństwie, a realizują w dorosłym życiu niezależnie od tego, czy je Świadomie pamiętamy, bo nasza Podświadomość wszystko pamięta.

Pytanie, co w tej sytuacji zrobić?

I tutaj jest ten moment, w którym Zofia decyduje, co chce z tym zrobić, i jak chce to zrobić? Czy w ogóle chce coś z tym zrobić – przecież tyle z tym żyła i jakoś sobie radziła.
I okazuje się, że Zofia zgłębia temat, ma publikacje, w których są rozwiązania, które mogą jej pomóc… tylko z różnych powodów nie realizuje tego, zaczyna i nie kończy. I w tej sytuacji warto korzystać ze wsparcia drugiej osoby, która pokieruje, pokaże możliwości, zmotywuje, będzie towarzyszyć w tej drodze.

Z drugiej strony, decydując się na korzystanie ze wsparcia trzeba mieć gotowość NIE tylko do mierzenia się z własnymi, ze swoimi emocjami, życiowymi sytuacjami, ale na ogół trzeba to jeszcze opowiedzieć drugiej osobie, a to oznacza NIE tylko szczerość wobec siebie, ale jeszcze zaufanie do drugiego człowieka. To może być trudne.

Z trzeciej strony, jeśli ktoś opowiada tobie różne trudne dla siebie sytuacje, to może właśnie woła o twoją pomoc – warto to wyjaśnić, bo równie dobrze może to być np. sposób na rozładowanie swojego napięcia, albo świadoma praca nad sobą i samo sformułowanie problematu może działać uzdrawiająco. Warto to wyjaśnić, a Jeśli w ten sposób działasz, to lepsze efekty osiągniesz zapisując swoje myśli i uczucia np. w dzienniku, zeszycie do pracy własnej plus możliwe rozwiązania.

Gdy dzielisz się swoją historią…

Jeśli opisujesz mi swoją historię, to zaznacz, czego oczekujesz. Niezależnie od sytuacji, To nie jest jasne, czy chcesz umówić się na konsultację, czy przysyłasz mi inspirację do nowych medytacji, afirmacji czy jeszcze coś innego. Pamiętaj, jeśli ty nie wiesz, czego chcesz, to raz – nie wiadomo, co dostaniesz, dwa – ludzie różnie mogą to interpretować.

A wracając do Zofii – zakładam, że ma w sobie wystarczająco siły i samoświadomości, aby samodzielnie zmierzyć się z tematem… ale co jest tym tematem?

Zobacz, że Zofia kontakt ze mną zaczyna od intencji zamówienia nagrań dotyczących nadwagi. Później wychodzi traumatyczna sytuacja z dzieciństwa w temacie pieniędzy. I takie proste myślenie sugeruje: mam problem z nadwagą – szukam nagrania na nadwagę. Mam problem z pieniędzmi – szukam afirmacji na pieniądze. Chyba większość ludzi patrzy tak prosto, albo jeszcze prościej, ale jeśli potrafisz spojrzeć na to z szerszej perspektywy, to okazuje się, że zarówno nadwaga, jak i przekonania dotyczące pieniędzy, są manifestacją czegoś innego – w tym przypadku są manifestacją toksycznej relacji z mamą. Można tak wnioskować z powyższego opisu.

Zmieniając przekonania

Moja wskazówka dla Zofii: zacznij od uwolnienia emocji związanych z mamą. Pomoże ci w tym skrypt do samodzielnej pracy: Magia Uwolnienia – to 7-dniowy proces kończący się specjalnym, uwalniającym rytuałem. Skrypt do samodzielnej realizacji. W tym skrypcie są dwie niezależne części, jedna dotycząca przekonań związanych z pieniędzmi, a druga dotyczy uwalniania toksycznych relacji.

Potem Afirmacje Zmiany stwarzające fundament, i dopiero potem, albo równocześnie konkretne narzędzia ukierunkowanie na budowanie nowego.

Jeśli chodzi o zdrowie Zofii, to uratował ją wyjazd za granicę. Przekraczając granicę zostawiła za sobą trudne schematy, przekonania, egregory stworzone w dzieciństwie. Z kolei wracając do Polski, one ponownie się do niej podczepiły. Teraz Zofia musi zmierzyć się z nimi, albo nauczyć się z nimi żyć. Stąd wzięła się nadwaga – nieprzerobione emocje na poziomie świadomości, zatrzymały się w ciele. Dlatego diety nie działają, waga wraca, jak bumerang, bo problem jest na poziomie świadomości. Nie rozwiązany konflikt na poziomie duchowym materializuje się na poziomie fizycznym.

Zofia teraz jest w tym miejscu swojego życia tylko dlatego, że ma w sobie cudowną Zosię, co prawda sponiewieraną w dzieciństwie, ale ta Zosia daje radę i potrzebuje troski i zaopiekowania Zofii.
Jeśli ty chcesz przygarnąć do siebie tą małą dziewczynkę, lub chłopca z dzieciństwa, którym którą jesteś, to pomoże tobie w tym moja medytacja z podświadomością.

Jeśli chcesz umówić się ze mną na konsultacje, to najpierw opisz swój problem, tak szczerze, dla siebie. Dla siebie. Potem sprawdź, czy nadal potrzebujesz porozmawiać, a jeśli tak, to termin ustalisz na tej stronie.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Powerball Prekognicja, jak wygrać w lotto

Powerball Prekognicja

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Afirmacje Tradera, afirmacje tradingu

Afirmacje Tradera Rynku Forex (mega paczka)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Sale!
Afirmacje personalizowane OBE, LD z oddechem Wima Hofa

Świadomość POZA CIAŁEM – Afirmacje z IMIENIEM i oddechem Wima Hofa

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
OBE - AKTYWNE AFIRMACJE

OBE Aktywne Afirmacje


Prekognicja.pl
Shopping cart