auto Regresja Hipnotyczna

Jak sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia? Regresja hipnotyczna to z technicznego punktu widzenia jest to głęboki relaks przy zachowaniu pełnej świadomości. Człowiek w czasie Regresji jednocześnie przeżywa swoje wewnętrzne doświadczenia poprzedniego życia i wie, że

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 41 minut
Jakość: Hi-Fi 192 kbps
Rozmiar: 59 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

Original price was: 39.97zł.Current price is: 19.99zł.

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek myśleć o tym, co dzieje się z ludźmi po śmierci?

albo

co działo się z Tobą przed Twoim narodzeniem?

jak to jest, że pewne rzeczy przychodzą Ci łatwo, a inne idą jak po grudzie?

jak to jest, że niektórzy rodzą się w bogatych rodzinach, a inni w biedzie i ubóstwie?

dlaczego bywa tak, że do pewnych ludzi czujemy od razu sympatię, a do innych niechęć?

jaki jest Cel naszego istnienia?

… …

Pytania, które gdzieś, kiedyś każdy z nas sobie zadaje. Niektórzy znajdują na nie odpowiedzi wierząc swoim autorytetom, religii, czy nauce…

inni czują, że jest tak, a nie inaczej…

a jeszcze inni doświadczają swoich odpowiedzi.

REGRESJA HIPNOTYCZNA…

…jest metodą pracy ze świadomością. Nazywana również regresją reinkarnacyjną, pierwotnie stosowana jako metoda terapeutyczna, polega na cofaniu się pamięcią do przyczyn obecnych problemów.

Nazwa „Regresja Reinkarnacyjna” powstała w wyniku zaobserwowania przez terapeutów faktu, że zdecydowana większość problemów psychicznych, trudnych relacji z ludźmi, problemów ciała czy sytuacji życiowej ma swoje korzenie w poprzednich wcieleniach.

Dzięki doświadczeniom regresyjnym człowiek przestaje obwiniać świat, innych ludzi, czy los za to, co go spotyka. Zmieniając perspektywę postrzegania widzisz swoje życie jako efekt swoich działań, a nie coś przypadkowego.

Co byś dał za wiedzę o tym, jaki jest sens życia, co jest w nim najważniejsze? Co byś dała nie za informację, w którą musisz wierzyć, ale za doświadczenie sensu życia?

Zobaczysz, zapłaczesz, kiedy to przeżyjesz.

„auto REGRESJA HIPNOTYCZNA”…

…jest ćwiczeniem relaksacyjno-regresyjnym, zainspirowanym książką B.L. Weiss’a pt. „Przez czas do przebudzenia”. Autor, doktor psychiatrii, poleca podobne ćwiczenie do stosowania tylko wtedy, kiedy czujesz, że jesteś w wystarczającym stopniu przygotowany lub przygotowana do wskrzeszenia wspomnień z przeszłości, ponieważ niektóre z nich mogą być dla Ciebie niepokojące. Jeżeli masz obawy o efekty takich wspomnień, lepiej nie używaj tego nagrania, lub wykorzystaj jedynie relaksacyjną część ćwiczenia.

Jak sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia?

 1. Kierując się Ciekawością (czy Reinkarnacja naprawdę istnieje?) możesz po prostu położyć się, założyć słuchawki na uszy i włączyć nagranie.
 2. Mając zdefiniowany problem (np. powtarzające się schematy życiowe, trudne relacje, symptomy w ciele, trudna sytuacja życiowa) przez 3 dni myśl o przyczynie tej sytuacji (wystarczy 20-30 minut dziennie) i poproś swoją podświadomość, aby pokazała ci to w czasie sesji. Do tego służy „Ćwiczenie wstępne” – „Medytacja z Piramidą”.

Polecam drugą metodę.

regresja-hipnotyczna

 

Na czym polega Regresja Hipnotyczna?

Z technicznego punktu widzenia jest to głęboki relaks przy zachowaniu pełnej świadomości. Człowiek w czasie Regresji jednocześnie przeżywa swoje wewnętrzne doświadczenia poprzedniego życia i wie, że jest w tym samym czasie np. w swoim pokoju. W każdym momencie może zakończyć ćwiczenie po prostu otwierając oczy, wszystko może zapamiętać itp.

W Regresji nie muszą występować obrazy. Jeśli Twoim dominującym zmysłem postrzegania jest słuch – wrażenia będziesz odbierać raczej w tym kanale. Jeśli jesteś kinestetykiem – poczujesz Regresję w ciele itd.

Z drugiej strony, ludzie poddający się temu doświadczeniu zachowują się tak jak w swoim życiu – czasami po prostu nie chcą dotrzeć do sedna problemu. Wówczas sygnały mogą pojawiać się w innych kanałach niż dominujący. Na przykład jesteś wzrokowcem, ale nic nie widzisz, za to zaczynasz coś czuć w jakimś miejscu swojego ciała. W takiej sytuacji należy podążać za tym odczuciem… a podążając za nim możesz sprawdzić, jak głęboka jest królicza nora.

UWAGI:

 1. Nagrania należy słuchać korzystając ze słuchawek stereofonicznych w takim miejscu i czasie, w którym będziesz mieć spokój, nikt nie będzie nam przeszkadzać (ludzie, telefony, dzwonki itp.). Skorzystaj również ze sleep mask (maski na oczy, dzięki której widzisz ciemność), albo połóż coś podobnego na oczy (zrulowany ręcznik, t-shirt itp.).
 2. Dobrze jest umieć relaksować swoje ciało. W celu jeszcze większego ułatwienia odprężania ciała w nagraniu wykorzystano dźwięki synchronizujące półkule mózgowe, wygenerowane dzięki Neuro-Programmer’owi. Słuchaj nagrania korzystając ze słuchawek stereofonicznych.
 3. Nie używaj nagrania w czasie kierowania pojazdem.
 4. Osoby chorujące na choroby psychiczne, mające epilepsję, arytmię serca przed użyciem nagrania powinny skonsultować się z lekarzem.
 5. Nagrania nie powinny używać kobiety w ciąży.
 6. Niezwykle żywych i kompletnych przeżyć regresyjnych możesz doświadczyć prawie natychmiast, lecz możesz też najpierw doznać fragmentów lub wyobrażeń z poprzedniego życia czy stanu pomiędzy wcieleniami.
 7. Wspomnienia z poprzedniego wcielenia mogą również pojawić się w Twoich snach.
 8. Nie dziw się, jeśli wykonywanie ćwiczenia zaprowadzi Cię do miejsca, które wcale nie będzie poprzednim wcieleniem. Zawsze prowadzi Cię Twoja wewnętrzna mądrość i to ona wybiera najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce.
 9. „Nie wierzę w reinkarnację!” – nic nie szkodzi. Wspomnień z poprzedniego życia doświadczali ludzie niezależnie od wychowania, kultury czy wyznawanej religii. Jeżeli dogmaty wyznawanej przez Ciebie religii stoją w sprzeczności z uznawaniem reinkarnacji, to po takim przeżyciu możesz mieć problem z asymilacją tego doświadczenia z tym, w co wierzysz.
  Przeżycie wspomnień swojego poprzedniego życia nie jest dowodem na istnienie reinkarnacji! Równie dobrze może to być personifikacja przyczyn obecnej sytuacji. Różnica pomiędzy „fantazjowaniem” a przeżyciem regresyjnym polega na tym, że regresji bardzo często towarzyszą silne uczucia i emocje. Jeżeli dogmaty Twojej wiary są ważniejsze niż Twoje doświadczenia – po prostu nie korzystaj z tego nagrania.
 10. Żadne nagranie nie zastąpi regresera, który towarzyszy Ci w Twojej podróży.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Zdrowie - regresja hipnotyczna do poprzedniego wcielenia
Promocja

Regresja Hipnotyczna do poprzedniego życia: Zdrowie (medytacja prowadzona)

Original price was: 49.99zł.Current price is: 39.99zł. -20%
Regresja hipnotyczna dla Zdrowia: jak sięgnąć Pamięcią do przyczyn Twojego obecnego stanu zdrowia? Co jest przyczyną chronicznych chorób, chorób od urodzenia. Tematyczna, odnowiona wersja auto-regresji hipnotycznej Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 140 minut (2 nagrania + gratis Medytacja z Piramidą) Jakość: Hi-Fi 256/320 kbps Rozmiar: 256 MB (3 pliki zip) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Regresja hipnotyczna dla pieniędzy, pracy, dostatku materialnego
Promocja

Regresja Hipnotyczna dla Pieniędzy i Pracy (medytacja prowadzona)

Original price was: 49.99zł.Current price is: 39.99zł. -20%
Regresja hipnotyczna dla Pieniędzy i Pracy: jak sięgnąć Pamięcią do przyczyn Twojej obecnej jakości życia w sferze materialnej, pieniędzy, pracy, biznesu. Co jest przyczyną powtarzających się, negatywnych sytuacji i zdarzeń w sferze materialnej. Tematyczna, odnowiona wersja auto-regresji hipnotycznej Mp3 Download Czas trwania: 140 minut (2 nagrania + gratis medytacja z piramidą) Jakość: Hi-Fi 256/320 kbps Rozmiar: 256 MB (3 pliki zip) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Sesja regresji hipnotycznej do samodzielnej realizacji, sesje dla zdrowia, miłości, pieniędzy
Promocja

Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia, zestaw: Miłość, Pieniądze i Zdrowie

Original price was: 155.40zł.Current price is: 89.77zł. -42%

Komplet medytacji dla regresji hipnotycznej: "Regresja hipnotyczna dla Związków i Miłości", "Regresja hipnotyczna dla Pieniędzy i Pracy", "Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia: Zdrowie", Plus: "Medytacja z Piramidą" (2017) i "Auto Regresja Hipnotyczna" (2008).

Format: Mp3 do pobrania Szczegółowy opis nagrań na ich stronach
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Regresja Hipnotyczna - Medytacja z Piramidą
Promocja

Medytacja z Piramidą (regresja hipnotyczna)

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł. -33%
Medytacyjne przygotowanie do korzystania z nagrania "auto Regresja Hipnotyczna". Poprzez to ćwiczenie wyrażasz intencję otrzymania odpowiedzi ze strony Wyższego Ja (Nadświadomości, Uniwersum, Boga, etc.) na pytania/problemy, które nie dają Ci spokoju, a które Ci "przeszkadzają" żyć.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 20:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 49 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Regresja Hipnotyczna box
Promocja
Jak sięgnąć pamięcią do poprzedniego życia? Regresja hipnotyczna to z technicznego punktu widzenia jest to głęboki relaks przy zachowaniu pełnej świadomości. Człowiek w czasie Regresji jednocześnie przeżywa swoje wewnętrzne doświadczenia poprzedniego życia i wie, że Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 60 minut Jakość: Hi-Fi 192/224 kbps Rozmiar: 90 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart