METASIŁA – wyrażanie Intencji techniką “Warkocza Zamiaru”Jeśli korzystasz z techniki warkocza zamiaru… zanim przejdziesz do konkretów jest takie stwierdzenie:

“Widzę siebie i widzę rzeczywistość”

– zdarzyło ci się zwrócić na to uwagę? I jak to rozumiesz? Po tym wpisie prawdopodobnie inaczej spojrzysz na te słowa…

Napięcie mięśni w technice warkocza zamiaru

Jeśli w trakcie techniki twoje mięśnie się napinają, to znaczy, że działasz z poziomu wewnętrznego zamiaru, z poziomu swojej “siły woli”.

NIE ZMUSZAJ RZECZYWISTOŚCI DO DZIAŁANIA, ALE POZWÓL JEJ SPEŁNIĆ TWOJE POLECENIE.

Ty tylko podświetlasz kadr, a on sam się materializuje. Jedyne co masz robić, to wyznaczyć rzeczywistość i odejść na bok, nie przeszkadzać i nie kręcić się pod nogami.

Jeśli kierujesz się swoim doświadczeniem i myślisz, że musisz zadziałać siłą, robić coś fizycznie, aby przyszłość się zrealizowała – to tak nie działa.

Siła fizyczna, podobnie jak tzw. siła woli działa tylko w otaczającej nas, fizycznej rzeczywistości.

METASIŁA w pewnym sensie jest przeciwieństwem siły. Nie jest to apatia, ani słabość, ale to, co istnieje po “drugiej” stronie rzeczywistości.

Żeby lepiej to zrozumieć, popatrz w LUSTRO. Tu, gdzie jesteś, wszystko jest materialne i można tego dotknąć. Z drugiej strony, w ODBICIU, wszystko jest niematerialne, ale także realne. Jeśli jest obraz, to jest i odbicie. Obraz jest realny, więc i odbicie jest realne. REALNE jest nie tylko to, co można dotknąć.

Lustro Rzeczywistości

LUSTRO RZECZYWISTOŚCI jest jak zwykłe lustro, tylko odwrotnie: obraz i odbicie zamieniają się miejscami. Po drugiej stronie lustra ODBICIE można dotknąć, a OBRAZ nie. Odbicie jest z przodu, a Obraz z tyłu.

Kiedy teraz patrzysz w lustro, to przed lustrem jest materialna rzeczywistość, a w odbiciu widzisz przestrzeń marzeń i archiwum taśm filmowych.

MATERIALNA RZECZYWISTOŚĆ, to kadr, który przemieszcza się po taśmie filmowej. Ale taśma filmowa jest pierwotna, a film wtórny, dlatego rzeczywistość jest odbiciem obrazu znajdującego się gdzieś po tamtej stronie. I tam, w archiwum taśm filmowych, znajduje się nieskończona ilość wariantów przyszłości.

A teraz pomyśl, jeśli przyszłość znajduje się z drugiej strony lustra rzeczywistości, to czy można jakoś wpływać na nią zwykłą siłą, która działa tylko tutaj, z przodu lustra?

Nie można, za to działając z tej strony można się wymęczyć nic nie osiągając.

Żeby bez sensu nie tracić sił i jednocześnie otrzymać przyszłość taką, jaką się chce, trzeba działać z drugiej strony lustra i według praw TAM działających, a nie tu.

Pytanie, jak się znaleźć po drugiej stronie lustra?

Już nie raz zdarzyło ci się tam być. To te chwile, gdy się budzisz i odchodzisz od aktualnego scenariusza, wtedy praktycznie przechodzisz przez lustro. Tego nie widać wyraźnie i nie może być widać. Ale to temat na inne spotkanie.

Pomyśl, jesteś świadomością, która ma ciało, czy ciałem, które ma świadomość?

Jeśli masz wątpliwości, to odpowiem za ciebie: jesteś świadomością, która korzysta z ciała. Ciało jest narzędziem twojej świadomości. Ciało bez świadomości jest jak marionetka, którą nikt nie porusza.

Twój Manekin

Kiedy stoisz przed lustrem, z tej strony jest twój MATERIALNY manekin, a z drugiej strony wirtualny. Kiedy się budzisz, twoja uwaga przechodzi przez granicę lustra i pojawia się w twoim wirtualnym manekinie. Przemieszcza się nie ciało, ale uwaga. A jeśli twoja uwaga się przemieszcza, to i ty.

Ruch obu ciał, materialnego i wirtualnego, po obu stronach lustra jest zsynchronizowany. Pytanie: gdzie znajduje się Twoja Uwaga! Jeśli jest z przodu, w kadrze scenariusza, wtedy scenariusz cię przejął. Jeśli z tyłu, w kadrze Obrazu, to możesz poruszać sobą i przyszłością, przyszłą rzeczywistością.

Przy czym wewnątrz kadru scenariusza poruszasz się tak, jak zwykle: ciałem i siłą. Rzeczywistością poruszasz zupełnie inaczej: UWAGĄ, INTENCJĄ, METASIŁĄ.

Co to jest metasiła? Zrozumiesz ją, gdy doświadczysz. Nie wyjaśniłbym ci czym jest siła, gdyby wcześniej siła nie była twoim doświadczeniem.

Tak jest i z metasiłą – trzeba ją poczuć i rozwinąć. Narzędzia metasiły, to twój warkocz zamiaru, algorytm podświetlania kadru, ćwiczenia rozwijające metasiłę i równocześnie sposoby wyznaczania potrzebnej ci rzeczywistości.

Refleksje

I jak teraz rozumiesz “widzę siebie i widzę rzeczywistość”? Jak teraz rozumiesz rzeczywistość?

Kiedy na  początku techniki warkocza zamiaru mówisz “widzę siebie”, to koncentrujesz się na miejscu, na którym ogniskuje się twoja uwaga. Kiedy mówisz “widzę rzeczywistość”, twoja uwaga przenosi się na obraz rzeczywistości.

“Widzę siebie” – jesteś w rzeczywistości, która się dzieje teraz, w materii, w kadrze.

“Widzę rzeczywistość” – jesteś po drugiej stronie lustra, w rzeczywistości, która jest wzorem dla “tu i teraz”.

i obie rzeczywistości są tak samo realne…


Tekst na podstawie i inspirowany “Kapłanką Tafti” Vadima Zelandaseria Projektor Rzeczywistości

na CD

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Techniki kapłanki Tafti: technika warkocza zamiaru
Promocja

Techniki “Kapłanki Tafti” – Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 119.88zł.Current price is: 79.99zł. -33%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Paczkomaty InPost

lub w wersji do pobrania online

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 13
Projektor Rzeczywistości: technika warkocza zamiaru (technika Tafti)
Deal

Technika warkocza zamiaru jest metodą, dzięki której metafizycznie wyrażasz swoją intencję i przekazujesz ją Uniwersum do realizacji. Mówiąc językiem Prawa Przyciągania - dajesz sygnał "czego chcesz", w języku Transerfingu - uruchamiasz zewnętrzny zamiar, a w "języku Tafti" - ustawiasz swoją rzeczywistość.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:06 (3 nagrania = instrukcja + wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 72 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: wg uznania Rok wydania: 2020 Instrukcja Pdf: Tak Posłuchaj teorii (pierwsze nagranie z albumu):
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Usuwanie starych programów pieniężnych | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

Stare programy, te, które przeszkadzają w dążeniu do celu - są już niepotrzebne. W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących Pieniędzy i Pracy. Druga sesja z serii Projektor Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Usuwanie starych programów: Związki uczuciowe i relacje międzyludzkie | PROJEKTOR RZECZYWISTOŚCI
Deal

W tej medytacyjnej podróży zniwelujesz wpływ swoich negatywnych przekonań dotyczących miłości, związków uczuciowych i relacji międzyludzkich.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 29:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)
Deal

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak

Prekognicja.pl
Shopping cart