Transerfing Rzeczywistości: zanim wybierzesz wariant rzeczywistości…Transerfing rzeczywistości – co powinieneś wiedzieć? Od czego zacząć swoje serfowanie po liniach życia? Jak się do tego zabrać, żeby było skutecznie i efektywnie? W tym wpisie o idei transerfingu w prostych słowach, mam nadzieję…

Transerfing rzeczywistości (ТРАНСЕРФИНГ РЕАЛЬНОСТИ, Reality Transurfing) to nazwa systemu opisanego przez Vadima Zelanda*. Autor nie mówi czym jest Transerfing. Definiuje go jako „nie-nowy system samodoskonalenia”. Na samym początku nie dowiesz się więc czym Transerfing jest, ale dowiesz się, że nie jest niczym nowym.

Czym jest Transerfing Rzeczywistości

Uważnego czytelnika może zniechęcić tak mała konkretność definicji transerfingu, ale… nie potrzebujesz definicji w stylu „system zarządzania rzeczywistością”, czy „zbiór skutecznych metod i sposobów ułatwiających ślizganie się po liniach życia”. Jeśli potrzebujesz konkretnej definicji, to możesz przyjąć taką:

Transerfing – system opisujący funkcjonowanie rzeczywistości, dający narzędzia do świadomego wyboru w przestrzeni wariantów.

Czym jest przestrzeń wariantów?

Podstawowym założeniem Transerfingu jest wielowymiarowość rzeczywistości i zdolność człowieka do dokonywania wyboru. Ta wielowymiarowość rzeczywistości to przestrzeń wariantów, a człowiek wybiera wariant, który urzeczywistnia. Jednym słowem: wszystkie możliwości już istnieją, a Ty wybierasz, która z tych możliwości staje się rzeczywistością w Twoim życiu.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing Rzeczywistości - wybór wariantu rzeczywistości
Promocja

Wybór Wariantu Rzeczywistości (prawo przyciągania, transerfing)

Original price was: 24.99zł.Current price is: 19.99zł. -20%

"Wybór Wariantu Rzeczywistości", to zainspirowana "transerfingiem rzeczywistości" Vadima Zelanda, odnowiona i poszerzona wersja medytacji „Sekret – Technika 7 Stopni” z 2009r. Jeśli rozumiesz już język Transerfingu, to ta medytacja jest uruchomieniem Zewnętrznego Zamiaru.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 49:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 118 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Wydaje się to trochę zaskakujące, bo skoro wszystko już jest, a mi pozostaje tylko wybrać, to… „dlaczego moje wcześniejsze wybory nie doprowadziły do bogactwa, wspaniałego związku, zdrowia?” Tutaj dochodzisz do zrozumienia, że prawdopodobnie inaczej rozumiesz słowo „wybór”. Co wybór oznacza w transerfingu? Zaraz do tego dojdziemy.

Wariant rzeczywistości

Wariant rzeczywistości, to informacja stacjonarna w postaci matrycy, schematu, struktury przyczynowo-skutkowej. Na wariant rzeczywistości składają się dekoracje i scenariusz, który realizujesz.

Dekoracje, to względnie stałe elementy rzeczywistości, wygląd zewnętrzny, forma przejawu.

Czym różni się scenariusz, od wariantu rzeczywistości?

Scenariusz, to rodzaj programu wykonywanego w ramach wariantu – to zdarzenia zgodne z oczekiwaniami, obawami, wyobrażeniami. „Scenariusz to droga, po której porusza się materia”. Scenariusza nie można zmienić. Wariantu również nie można zmienić, ale można wybrać inny wariant. Niestety, z punktu widzenia transerfingu, ludzie najczęściej skupiają się na zmianie scenariusza… choć pragną innego wariantu.

Wcześniej napisałem, że zmiana wariantu jest prosta – wystarczy wybrać nowy wariant rzeczywistości. Ale to pozorna prostota, bo w tym momencie, prawdopodobnie Twoje „wybrać” i „wybrać” w transerfingu, nie znaczą to samo.

Aby zrozumieć, co znaczy „wybór” i jak rozumieć „człowiek wybiera”, musisz wiedzieć, że człowiek w transerfingu, to przede wszystkim Dusza i Umysł.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem
Promocja

Transerfing Wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem

Original price was: 24.99zł.Current price is: 19.99zł. -20%

Wizualizacja "Połączenie z Wszechświatem", to wizualizacja dla transerfingu, której celem jest podniesienie poziomu zaufania.

Mp3 Download Czas trwania: 21:42 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 52 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Człowiek w transerfingu

Dusza jest tutaj utożsamiana bardziej z funkcjami podświadomości, czy Niższego Ja z Huny, niż z religijnymi właściwościami. Generalnie sprowadza się  do tego, co nieświadome w człowieku.

Umysł, to wg Transerfingu Twoja świadomość, ja, wola, decyzyjność, Średnie Ja z Huny.

Transerfing rzeczywistości: Umysł i Dusza

UmysłwłaściwośćDusza
ŚwiadomośćPodświadomość
myśliczuje i odczuwa
Myśli słowami, pojęciamimyśliMyśli obrazami, uczuciami, nie rozumie słów
Myśli i analizuje otrzymaną informację przepuszczając ją przez swoje filtry zgodne z szablonem postrzeganiakontakt ze światemNie myśli, nie analizuje
– WIE –
wiedza bezpośrednio z pola informacji
Ma wolę, podejmuje decyzjedecyzyjnośćNie ma woli
Nie jest w stanie kierować zewnętrznym zamiaremzewnętrzny zamiarOdczuwa tożsamość z zewnętrznym zamiarem, ale nie potrafi go wybrać
Martwi się o środki do osiągnięcia celudążenie do celuDąży do celu
Jeśli teraz coś jest niemożliwe, to jest niemożliwe w ogóle.w dążeniu do celuZgadza się poczekać
Gdy kontroluje wszystkostrefa komfortuGdy Umysł ją pielęgnuje, podziwia, dba i pozwala rozkwitać
Zapomnieć o cudzym doświadczeniu, uznać unikatowość swojej duszy i pozwolić jej iść swoją drogą. Słuchać Duszy.zadaniePosiada swój unikatowy sektor w przestrzeni wariantów – indywidualny Cel lub ścieżkę. Pasja.
Jedność Umysłu i Duszy, to synchronizacja Woli Umysłu i dążenia Duszy.

Umysł decyduje – Dusza realizuje.

Kroczenie Ścieżką Serca.


Pobierz plik PDF z porównaniem Umysłu i Duszy wg transerfingu:Transerfing – masz wybór

Na czym polega problem z Wyborem?

Przede wszystkim na tym, że wyboru dokonuje człowiek, Dusza i Umysł, a skuteczny wybór, to wybór w jedności Duszy i Umysłu. Żeby wybrać inny wariant rzeczywistości nie wystarczy powiedzieć sobie „wybieram to i to” – tak działa Umysł. Trzeba jeszcze dokonać takiego samego wyboru Duszą.

Kiedy czytasz teraz te słowa i starasz się je zrozumieć – kierujesz się swoim Umysłem. Umysł wypowiada słowa w Twojej głowie, być może już dyskutujesz z czymś, albo zastanawiasz się, co z tym zrobić… Cały czas dominuje Umysł.

Czy Dusza siedzi teraz cicho?

Nie wiesz tego, bo nie słuchasz Duszy, tylko tego ciągłego gadania Umysłu. Zamilknij na chwilę, poczuj co czujesz, zwracaj uwagę na nagłe myśli – zrób więcej miejsca dla Duszy.

Problem w tym, że Umysł najczęściej nie daje Duszy dojść do słowa, a nawet kiedy coś tam „usłyszy”, to zaraz często ocenzuruje i skrytykuje jako treści nielogiczne, nienaukowe itp. Umysł chętnie zabierze się za rozwiązanie problemu, skierowanie działania na nowy Cel, nowy wariant, ale jego możliwości są ograniczone do zaplanowania procesu i konkretnych kroków do Celu. Umysł działa w ramach wewnętrznego zamiaru.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Magnes Finansowy
Promocja

Magnes Finansowy – Przesłanie Energetyczne

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł. -33%

Magnes Finansowy - Przesłanie Energetyczne: teraz jesteś Nadawcą tego, co chcesz przyciągnąć do swojego życia.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:14 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 53 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021

ZAMIAR – CZYM JEST?

Zamiar (wybór), to zdecydowanie by mieć i działać. Zamiar jest skierowany na osiągnięcie celu. Zamiar nie rozważa, czy cel jest osiągalny, czy nie.

Zamiar można też określić jako pragnienie plus działanie – i z takiej definicji zamiaru (wyboru) wynika podział na zamiar wewnętrzny i zamiar zewnętrzny.

Zamiar wewnętrzny

Zamiar wewnętrzny, to zdecydowanie by działać. Tutaj walczysz. Wpływasz na świat, żeby się podporządkował. Dążysz do celu bezpośrednio, przebojowo. Podejmujesz próby wpłynięcia na świat na tej samej linii życia. Koncentrujesz się na procesie dążenia do celu. Próbujesz przemieścić swoje urzeczywistnienie  w stosunku do przestrzeni wariantów. Tutaj posługujesz się tzw. siłą woli. Wewnętrzny zamiar jest domeną Umysłu.

Zamiar zewnętrzny

Zamiar zewnętrzny, to zdecydowanie by mieć. Tutaj po prostu wybierasz wybrany wariant. Twardo i beznamiętnie i bezwarunkowo sięgasz po swój cel. Koncentrujesz się  na tym jak cel urzeczywistnia się sam – świat ma Twoją zgodę na urzeczywistnienie celu. Aby osiągnąć cel nie zmieniasz świata, ale wybierasz. Tutaj jesteś obserwatorem urzeczywistnienia twojego wariantu. Zewnętrzny zamiar skierowany jest na proces samoczynnego urzeczywistnienia się celu. Mając zewnętrzny zamiar po swojej stronie nie spieszysz się do Celu, bo już go masz. Tutaj przemieszcza się przestrzeń wariantów. Zewnętrzny zamiar nie podporządkowuje się nakazom – pojawia się samoistnie jako rezultat zgodności Duszy i Umysłu.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Rytuał Lustro Pieniędzy, wersja z imieniem
Deal
Rytuał "Lustro Pieniędzy" - medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Wersja personalizowana, z imieniem. Jeśli nie zaznaczono inaczej, imię w nagraniu jest w formie wołacza, np. Aniu, Beato, Zbyszku. Czas realizacji do 5 dni pracujących Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak


Od czego zacząć życie na fali transerfingu?

Teoretycznie: od przeczytania pierwszej książki „Transerfing rzeczywistości – Przestrzeń wariantów”.

Praktycznie… od zrozumienia (nie od intelektualnego przemyśliwania), że jesteś nie tylko Umysłem. Masz związek z całym światem, który urzeczywistnia wybrane przez Ciebie warianty rzeczywistości i nie musisz ograniczać się tylko do „logicznego” dążenia do Celu na „logicznej” ścieżce Umysłu. Wewnętrzny zamiar prawdopodobnie masz dobrze opanowany.

Techniki Transerfingu skierują Cię ku zewnętrznemu zamiarowi i w pewnym momencie zauważysz, że im mniej kontrolujesz świat, tym większą kontrolę zyskujesz nad światem. Zaczniesz budzić się z transu na jawie. zaczniesz zauważać znaki-sygnały na swojej linii życia… i zaczniesz świadomie decydować, czy podążać za wskazówkami Duszy i Umysłu.

Gdy zaczynasz zwracać uwagę na to, co czujesz i podążać za swoimi uczuciami używając Umysłu do sterowania… wtedy zaczyna się przygoda…

Zakończenie

W tym wpisie starałem się używać pojęć zgodnie z rozumieniem transerfingu. W kolejnych wpisach będzie o tym,

  • dlaczego dostajemy przeciwieństwo tego, co chcemy?
  • jakie są najczęstsze przeszkody w drodze do celu?
  • dlaczego nie jest dobrze, gdy nadajemy celowi dużą ważność?
  • kim/czym jest Nadzorca i jak go uruchomić?
  • o celach – jak wyznaczać, jak wybierać
  • o wizualizacji, afirmacjach i innych technikach – jak je skutecznie stosować na fali życia (zgodnie z transerfingiem)

* Vadim Zeland, to pseudonim artystyczny autora. Niewiele o nim wiadomo. Podobno jest fizykiem kwantowym i jest mężczyzną.Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
- 20%
Transerfing Rzeczywistości - wybór wariantu rzeczywistości
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Wybór Wariantu Rzeczywistości (prawo przyciągania, transerfing)

Original price was: 24.99zł.Current price is: 19.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
- 39%
7-minutowa medytacja w ruchu - komplet 5 medytacji

7-MINUTOWA MEDYTACJA w RUCHU #10 (komplet)

Original price was: 48.50zł.Current price is: 29.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
- 20%
Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Transerfing Wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem

Original price was: 24.99zł.Current price is: 19.99zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart