Moc Kobiety, medytacja

Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa (techniki Tafti)Jakiś czas temu miałem wizję, że technika warkocza zamiaru jest niekompletna (dla mnie!), i jest w niej za mało mocy, i trzeba ją rozwinąć o bardziej “energetyzujący” element. Naturalnie przyszła mi na myśl Huna i gromadzenie siły życiowej.

Stworzyłem więc dla siebie nowe nagranie z oddechem Wima Hofa, testowałem… a po tygodniu dostaję taką wiadomość od Tomka, dla którego personalizowałem jedno z nagrań z oddechem Wima. Nagranie okazało się z błędem, co było dla mnie zaskakujące, bo na ogół nagrania udostępniam bez wad, dobre… ale wiadomo, tylko człowiekiem jestem, a tu kilka afirmacji “uciętych”. Potwierdziłem termin poprawek, a w odpowiedzi wspomniany email:

Dziękuję. Przy okazji korespondencji pomysł do rozważenia. Mianowicie podczas wstrzymania oddechu można by aktywować warkocz zewnętrznego zamiaru metodą tafti . Stosowałem coś takiego używając Twojej metody oddechów bez imienia i w ciągu kilku dni przeskoczyłem na inny wariant rzeczywistości , szef awansował mnie na stanowisko o którym marzyłem , później przez 15 s gimnastyka energetyczna ( motyw że strzałkami ) na powtórnym wdechu . Ale to tylko sugestia . Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię .

To ta chwila, gdy robię “Ooo” – Świat podpowiada co/jak robić!

Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa

U Tomka wyglądało to tak:

  1. Intensywne oddychanie z oddechem Wima Hofa.
  2. Na pierwszym zatrzymaniu oddechu (na WYDECHU) stosuje technikę warkocza zamiaru.
  3. Na drugim zatrzymaniu oddechu (WDECH) stosuje Gimnastykę Energetyczną.

Nie ma przypadków.


NOWE NAGRANIE:
Technika Warkocza Zamiaru
z oddechem Wima Hofa

Jeśli chcesz takie nagranie z Twoim imieniem, techniką warkocza zamiaru i oddechem Wima Hofa i afirmacjami, to

napisz do mnie na (mind @ prekognicja.pl – tworzę listę chętnych

przewidywany koszt nagrania – 50zł (w przedsprzedaży, o ile zbierze się grupa).

Jeśli NIE wiesz, jak wygląda oddech Wima Hofa, to zobacz na YouTube tutaj i sprawdź, czy to dla Ciebie. Na początku to może być wyzwanie(!), ale zapewniam Cię, że choć początki bywają nie łatwe, to na 99% dasz radę.


Niekompletna technika warkocza zamiaru?

Dobra, przyznaję. Miałem wcześniej taką myśl, że technika warkocza zamiaru jest niekompletna i czegoś jej brakuje.

Przypomnij sobie. Aktywujesz warkocz. Podświetlasz slajd. Warkocz opada i… zostawiasz temat. Już to się stało, już się spełniło, spełnia.

Czego tutaj brakuje?

W innych “systemach” na ogół trzeba coś dać, żeby coś otrzymać. Trzeba coś ofiarować, żeby Wszechświat odpowiedział, Bóg przemówił, Bóstwo zadziałało…

Co daje się od siebie w technice warkocza zamiaru?
Nic.
Nic się nie daje, bo to technika “energetyzowania” slajdu i działa tak dobrze, jak dobrze funkcjonują główne potoki energetyczne.

Huna i technika warkocza zamiaru – podobieństwa i różnice

Patrząc na Hunę widać tam schemat, w którym najpierw tworzy się obraz modlitwy (slajd), gromadzi nadmiar energii, który przekazuje się Nadświadomości do spełnienia, dziękuje za wysłuchaną modlitwę. Warunkiem koniecznym jest umiejętność nawiązywania kontaktu z Nadświadomością.

W technice warkocza zamiaru najpierw jest ustawienie przepływu energii, a potem aktywacja warkocza i “energetyzowanie” slajdu.
Przez analogię do Huny, przepływ energii w głównych potokach rozumiem jako przekazanie slajdu do realizacji (wybieram nowy wariant rzeczywistości i jest on realizowany przez Wszechświat). Być może jest to wystarczające… a może jednak dodatkowy ładunek energetyczny przyspiesza realizację slajdu.

Personalizacja nagrania – dodanie Twojego imienia do nagrania

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa, wersja z imieniem
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru kapłanki Tafti z oddechem Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój kadr, a skojarzenia z Huną nie są przypadkowe. To wersja personalizowana - podaj imię w uwagach do zamówienia. Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania Czas trwania:  Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak


Inne nagrania z oddechem Wima Hofa

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Oddech Wima Hofa z afirmacjami obfitości, bogactwa i pieniędzy | Afirmacje personalizowane, z imieniem
Deal

Personalizowane, afirmacje z imieniem i oddechem Wima Hofa w temacie Obfitości, Bogactwa i Pieniędzy. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie z IMIENIEM, i dodatkową afirmacją z Twoją kwotą: "Miesięcznie zarabiam od ... w górę".

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24 minuty (4 serie oddechowe + swobodna medytacja) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: zmienny Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Afirmacje personalizowane oddechem Wima Hofa - Afirmacje Oczyszczenia
Deal

Afirmacje Oczyszczenia z imieniem i oddechem Wima Hofa. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie PERSONALIZOWANE.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 + 12m krótka wersja Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 92 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Afirmacje z Twoim imieniem: Wysoka Samoocena z oddechem Wima Hofa
Deal

Afirmacje z imieniem i oddechem Wima Hofa w temacie Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie z IMIENIEM.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: zmienny Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Afirmacje w Depresji, z imieniem
Deal

Personalizowana sesja afirmacji (z Twoim lub bliskiej osoby imieniem) wyciągających z obniżonego nastroju, chandry, przypadkowo złapanego doła, stanów depresyjnych... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 36:29 (wersja długa + krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 89 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Rytuał Lustro Pieniędzy, wersja z imieniem
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Lustro Pieniędzy, rytuał – wersja z imieniem, personalizowana

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Lotto Wygrywających (wspólna medytacja), jak wygrać w lotto

Lotto Wygrywających (wspólna medytacja)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Trening Świadomego Życia

Trening Świadomego Życia (świadomość w życiu)


Prekognicja.pl
Shopping cart