Magia Uwolnienia zamiast Radykalnego Wybaczania?Magia Uwolnienia zamiast Radykalnego Wybaczania? Jak w ciągu 7 dni uwolnić się od destrukcyjnego wpływu naszych przekonań lub wpływu innych ludzi?

Magia” oznacza w tym przypadku zaskakujący sposób zniknięcia tego, czego się pozbywasz oraz sposób symbolicznego działania mającego realne, rzeczywiste, pozytywne skutki w Twojej psychice.

Magia Uwolnienia

Celem Magii Uwolnienia (MU) jest uwolnienie się od destrukcyjnego wpływu naszych przekonań i powiązań z innymi ludźmi. Ma dwa główne etapy:

 • określenie od czego chcesz się uwolnić i
 • magiczne uwolnienie; i dwa etapy przejściowe:
 • konkretyzacji i przejścia.

Zalety magicznego uwolnienia:

 • działa szybko i niezależnie od Twojego logicznego myślenia,
 • wymaga emocjonalnego zaangażowania,
 • działa szybko – po prostu ucina toksyczne więzi między ludźmi.

Przekonania

Bardziej skomplikowana jest praca z przekonaniami dotyczącymi szerszych sfer, np. przekonania dotyczące związków, dotyczące pieniędzy, zdrowia, relacji biznesowych itp. Jest to o tyle trudne, że te przekonania biorą się z doświadczeń często z wieloma osobami (uogólniamy te przekonania).

Przekonania dotyczące pieniędzy, zdrowia, związków itp. powstały w nas w wyniku przeżytych zdarzeń (faktów), ale i dokonanych interpretacji faktów. To samo zdarzenie, z zewnątrz, może być różnie interpretowane przez różne osoby, a później bodźce ze świata wyzwalają określone, wyuczone reakcje.

Z przekonaniami globalnymi możemy pracować krok po kroku – pracując i oczyszczając relacje z poszczególnymi ludźmi, czy zdarzeniami. Albo możemy pracować globalnie z danym aspektem relacji obecnym pośród wielu osób.

Może też być tak, że dane zdarzenie powstało znacznie wcześniej niż to życie, a teraz mamy tylko skutki.

Przyczyny przekonań

W Magii Uwolnienia nie musisz znać konkretnych przyczyn przekonań. Wystarczy, że znasz przekonanie, wiesz jak się objawia w konkretnych sytuacjach, masz już tego dość – masz w sobie duże EMOCJE – i chcesz się tego pozbyć. Poprzez „prosty” rytuał odcinasz się od tego, co było.

„Magia” oznacza w tym przypadku zaskakujący sposób zniknięcia tego, czego się pozbywasz oraz sposób symbolicznego działania mającego realne, rzeczywiste skutki.

Po co to robić? Jakie korzyści będziesz z tego mieć?

Osobom, które są „zjadane” przez toksyczne relacje, nie muszę mówić.

Czy to rozwiązuje wszystkie problemy? Zmienia ludzi?

Zmienia tylko Ciebie – czyści Ciebie z toksycznych powiązań, przekonań. Zmienia Świat poprzez Ciebie: Twoja zmiana wymusza zmianę w Świecie. Np. w związkach albo partner się zmienia, albo odchodzi, albo próbuje walczyć, ale Twoje podejście do tematu nie jest już toksyczne. Zastępujesz stare przekonania nowymi.

Szklanka z herbatą (metafora)

Całe życie pracowałeś lub pracowałaś na to, kim jesteś teraz, ale nie musisz całego życia pracować na nową jakość. Usuń to, czego teraz nie chcesz, i zastąp nowym.

Tak, to jest takie proste.

Wyobraź sobie, że Twoje wnętrze jest jak szklanka  – chcesz się napić czystej wody, ale w szklance jest herbata, albo inna mętna substancja. W szklance masz wszystko to, co uzbierało się w czasie Twojego życia. Jeśli chcesz napić się czystej wody z tej szklanki, to teraz masz wybór: albo dolewasz czystą wodę do herbaty i czekasz, aż szklanka będzie pełna czystej wody… albo wylewasz mętną wodę i wlewasz czystą wodę nowych przekonań do szklanki.

W Magii Uwolnienia wylewasz mętną wodę starych przekonań i zastępujesz ją tym, czym chcesz.

„Magię Uwolnienia” możesz stosować samodzielnie

Po co więc ktoś, kto przez to przeprowadza?

Dzięki temu, że ktoś Ci towarzyszy, dostajesz informacje z zewnątrz, sugestie, ale i masz dokładnie zrobić to, co masz zrobić. Chcesz się uwolnić? Dokładnie powtarzasz działania. Przykładasz się – efekty masz zagwarantowane.

Co Ci daje MAGII UWOLNIENIA

 • Możesz nie wiedzieć, skąd się wzięło dane przekonanie
 • Uwolnienie dzieje się na poziomie Podświadomości – Podświadomość stworzyła dane przekonanie i Podświadomość je usuwa/zmienia to przekonanie.
 • Kreujesz to, co chcesz zamiast tego przekonania
 • Dostrzegasz od razu moc i siłę, jaką masz w sobie: zmiany są widoczne od razu, z dnia na dzień (relacje z ludźmi)
 • Nie potrzebujesz odwoływać do Uniwersum, Boga i jego wszechwiedzy, wszechmocy itp., choć oczywiście wsparcie z góry jest bardzo dobre (zwłaszcza, gdy jesteśmy na nie otwarci)

Lepiej działać precyzyjnie jak laser – od razu widać zmianę, a dzięki temu coś, co czasami długie lata nie dawało nam spokoju, nagle znika. I wtedy myślimy „jak to się działo, że tak długo z tym żyłam? A teraz nagle „siup” i nie ma?!”

Pamiętaj (nawet jeśli tylko sprawdzasz, czy to możliwe), aby zdecydowanie pożegnać się z tym i żeby nie myśleć: „nieee, to nie możliwe, żeby było takie proste”.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Magia Uwolnienia
Deal
Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji. Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB) UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją. FAQ

MU działa jak RESET dla przekonań.

Założenia Magii Uwolnienia

to Ty kreujesz swoje życie.

To, co się dzieje jest konsekwencją wcześniejszych zdarzeń i ich interpretacji.

EFEKT SPOKOJU

W MU rozpoznaje się przyczynę (przekonanie) i ją usuwa.

NIE TRZEBA CHCIEĆ WYBACZYĆ, ale trzeba chcieć zostawić dane przekonanie i można to zrobić poprzez wpłynięcie na Podświadomość. Podświadomość nie jest wyższą siłą, ale może zawiadywać przekonaniami, dzięki którym doświadczamy świata.

W Magii Uwolnienia akceptujesz negatywne uczucia i uwalniasz się od nich korzystając z ich energii, przeżywając je.

Magia Uwolnienia jest poza wybaczaniem. To bardziej technika, w której dotyka się emocji i uczuć, korzysta z ich energii, aby usunąć przekonanie. To wylewanie śmieci, blokujących przekonań, oczyszczanie przed wprowadzeniem nowego.

Magia Uwolnienia usuwa przekonania, które wywołują nasze doświadczenia. Nie jest to wybaczanie, choć efekt jest ten sam – przekonanie zostaje usunięte i  nie ma poczucia krzywdy.

Przekonania powstają na poziomie Podświadomości – trzeba je sobie uświadomić i ewentualnie usunąć. Radykalne wybaczanie zmierza do ich zrozumienia: dlaczego coś się dzieje, czego nas uczy itp. Przy Magii Uwolnienia główny nacisk położony jest na odkrycie przekonania bez konieczności jego zrozumienia.

Krótka historia o Magii Uwolnienia na YouTube

 


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 23
Uzdrawianie Rodu energią Serca

Koherencja Serca: Uzdrawianie Rodu | medytacja

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Poranna afirmacja na każdy dzień

Poranna Afirmacja na każdy Dzień + wersja do auta + THETA


Prekognicja.pl
Shopping cart