Przypowieść o Przeznaczeniu: sierota i okrutny krewnyDrogi do celu nie zawsze są łatwe i przyjemne, a przeznaczenie i przypadek, to dwie strony jednego medalu. Przypowieść o sierocie i okrutnym krewnym?

Mały, japoński chłopiec wcześnie został sierotą. Przygarnął go daleki krewny, który okazał się okrutnym człowiekiem. Bił go, karmił odpadkami, zamykał w ciemnej komórce i nie pozwalał bawić się z innymi dziećmi.

Po jednej z kłótni, która zakończyła się kolejnym biciem, chłopak nie wytrzymał i uciekł.

Długo wędrował, żebrał, kradł, spał gdzie popadnie… aż pewnego razu zasnął na schodach szkoły.

To była szkoła znanego Mistrza sztuk walki, o którego umiejętnościach krążyły legendy.

Nauczyciel przyjął dziecko, a chłopak z wdzięcznością zaczął wykonywać najgorsze prace. Stary Mistrz widział jego zapał, więc zaczął go uczyć swojego stylu walki.

Mijały lata. Młodzieniec stał się doskonałym szermierzem. Teraz już o jego umiejętnościach wszyscy mówili… aż stary Mistrz zmarł i przekazał dziedzictwo swojej szkoły sierocie.

Pewnego razu młody Mistrz z uczniami przejeżdżał przez swoją rodzinną miejscowość, aż przed jednym z domów zauważył staruszka.

– To mój krewny, od którego uciekłem – powiedział Mistrz swoim uczniom. Uczniowie chwycili za miecze chcąc pomścić swojego nauczyciela, ale Mistrz powstrzymał ich mówiąc:

– Nie! To człowiek, któremu zawdzięczam wszystko, co teraz mam i umiem. Gdyby nie on, nie byłoby mnie tutaj! To dzięki niemu poszedłem tą Drogą.

Tak to jest w życiu, że często to zdarzenia przynoszące nam ból i cierpienie hartują nas i sprawiają, że robimy rzeczy, których normalnie nie chciałoby nam się zrobić. Więc, jeśli jesteś teraz w trudnej sytuacji – możesz pójść inną drogą. A jeśli już dawno jesteś na tej Drodze i nadal narzekasz na to, co było, to… może już czas naprawdę podnieść kotwicę, rozwinąć żagle i pójść tam, gdzie twoje przeznaczenie?Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
WIZUALIZACJA - DOSKONALENIE UMYSŁU (DU)

Doskonalenie Umysłu – WIZUALIZACJA (DU)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Jak przyciagnac pieniadze - afirmacje pieniedzy, afirmacje pracy

Praca i Zarabianie – Aktywne Afirmacje (mega paczka)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Trening Autogenny Schultza 6 - Chłodne Czoło - medytacja prowadzona

Trening Autogenny 6 – Chłodne Czoło

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Magiczny Las - podróż medytacyjna

Magiczny Las – podróż medytacyjna do Mocy 4 Żywiołów


PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart