Niewidzialne bariery – czym są i jak sobie z nimi radzić?Dążysz do celu, pniesz się po szczeblach, aż w pewnym momencie dochodzisz do niby szczytu możliwości… bo widzisz Cel, ale jest też jakaś niewidzialna bariera, od której odbijasz się, odbijasz się jak od szklanego sufitu. Możesz atakować szczyt, cel raz, drugi trzeci, ale skutek jest ten sam – spadasz niżej o kilka szczebli, albo pozostajesz w miejscu.
Frustracja. Zniechęcenie. Wyczerpanie.

Co robić?

Po kilku takich akcjach, w pewnym momencie masz chwilę refleksji. Siadasz, patrzysz i czujesz, że coś jest nie tak, że kolejne podejście, to efekt będzie ten sam. Że musisz TY coś zmienić w działaniu, albo w środowisku muszą zajść zmiany. Ty i środowisko muszą współgrać.

Co robić? Czym jest ta niewidzialna bariera i jak ją pokonać?

Napisz, jeśli też tak masz!

Jeśli w swoich działaniach dostrzegasz podobny problem w sferze zawodowej, sportowej, osobistej – napisz opisując wyzwanie / problem i twoje oczekiwania, idealne rozwiązanie, na: mind @ prekognicja.pl

Może powstanie do tego wspierające narzędzie audio, zależnie od zainteresowania.

Niewidzialna bariera – skąd się bierze?

Niewidzialna bariera, to mentalna granica, podświadoma granica, której Podświadomość broni, nie chce przekroczyć, bo jej przekroczenie skutkuje zburzeniem obecnego stanu rzeczy, zburzeniem znanego i pewnego systemu. Taka niewidzialna bariera jest jak szklany sufit, którego przekroczenie oznacza najczęściej duże zmiany w życiu, wyjście poza to, co znane i bezpieczne.

Czego obawia się Podświadomość?

Niewidzialna bariera, SZKLANY SUFIT W SFERZE BIZNESU, PRACY I PIENIĘDZY, to najczęściej bariera ilości zarabianych pieniędzy, bariera prestiżu, granica, do której możesz zarabiać taką to, a taką kwotę pieniędzy.

W SFERZE SPORTU – to najczęściej bariera osiągnięć, które zdobywasz: wygrane mecze, strzelone bramki, rzuty do kosza, szybkość, dystans, skuteczność, awans do kolejnej klasy rozgrywek

W SFERZE UCZUĆ – powtarzające się sytuacje: gdy tworzysz związek, jest super, a potem z czasem okazuje się, że to kolejny partner, partnerka, ale problemy wychodzą te same, co wcześniej.

DOJŚCIE do niewidzialnej bariery, dojście do SZKLANEGO SUFITU oznacza dojście do granicy Programu, który realizujesz.

Gdy dochodzimy do niewidzialnej bariery, nasza reakcja jest AUTOMATYCZNA, z poziomu programu Podświadomości. Gdy kilka razy powtórzymy sytuację, w której odbijamy się od Szklanego Sufitu, to uświadamiamy sobie, że jest coś, co nas blokuje. Nie ma znaczenia, czy barierę postrzegamy jako coś wewnętrznego, czy zewnętrznego – jesteśmy jej Twórcami.

Dlaczego tworzymy mentalne granice?

Może Szklany Sufit, to granica SCENARIUSZA, z którego chcemy wyjść? Może to granica filmu, który kręcimy? Może to PRÓG między filmami „Bieda w…”, a „Szczęście w…”?

Co jest za niewidzialną barierą mentalną?

Czy za Szklanym Sufitem jest PRZECIWIEŃSTWO blokujących przekonań? Często tak.
Na pewno jest Cel, do którego idziemy – kolejny krok, kolejny etap drogi przez życie, nowa strefa komfortu i szczęścia… a może są tam nowe wyzwania jeszcze lepiej dostosowane do Ciebie? To droga, która ma swoje testy sprawdzające, jak dobrze wyciągasz wnioski, jak dobrze uczysz się i czy masz w sobie gotowość.

Jak przejść przez niewidzialną barierę mentalną?

Siłą – czy da się stłuc szklany sufit?

Sprytem – czy da się go obejść? Czy da się zmienić jego naturę? Może można go rozpuścić?

A może Szklany Sufit, to NIE JEST PRZESZKODA, tylko WYZWANIE?

Szklany Sufit, niewidzialna bariera mentalna pokazuje ci, co trzeba zmienić, co dodać do Twojego mentalu, aby pójść dalej.

W ten sposób patrząc zmieniasz swoje NASTAWIENIE – nie walczysz z niewidzialną barierą, ale widzisz, jak SOJUSZNIK może POMÓC.

Szklany Sufit KORYGUJE to, co zostało zdobyte w DRODZE, albo UKŁADA to, aby w Tobie zadziałało.

NIE WAŻNE, jaki masz CEL.

Nadrzędną wartością jest być lepszym człowiekiem – Twój Cel jest OWOCEM bycia lepszym człowiekiem, jest skutkiem Twojego bycia lepszym człowiekiem.

CO TO ZNACZY BYĆ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM?

To bardzo proste i oznacza, że dziś jesteś lepszym człowiekiem niż wczoraj, a jutro będziesz lepszym człowiekiem niż dzisiaj. I możesz to dostosować do dowolnej dziedziny swojego życia. Każdy z nas rozwija się, żyje w swoim indywidualnym tempie – NIE porównuj się z innymi. Jedyną osobą, z którą masz się porównywać, to jesteś TY.

Patrząc na INNYCH – widzisz ich możliwości i osiągnięcia, to, co robią, efekt ich pracy. Chcesz prezentować podobne cechy i umiejętności w swoim życiu? Zamierz to i pracuj w tym kierunku. Dzień w dzień, pamiętając o swoim Celu.

Jak przejść przez niewidzialną barierę szklanego sufitu?

Trzeba zmienić swój mental – dowiedz się, jakie przekonania trzymają cię w starych schematach i usuń je, albo zmień, albo wykorzystaj do przejścia niewidzialnej bariery. W tematach pracy, pieniędzy, związków pomoże ci skrypt Magia Uwolnienia – to nie jest medytacja, wizualizacja. To konkretna Twoja praca sam na sam ze sobą – Ty decydujesz, jak uczciwie, szczerze patrzysz sobie w oczy.

Niewidzialne bariery mentalne w innych dziedzinach
– jeśli odczuwasz w swoim życiu tego typu barierę, to napisz mi o tym, zwłaszcza, jeśli dotyczy to sportu – może urodzi się z tego nowe, lepsze narzędzie…

Napisz, jeśli też tak masz!
Jeśli w swoich działaniach dostrzegasz niewidzialną barierę w sferze zawodowej, sportowej, osobistej – napisz opisując wyzwanie / problem i twoje oczekiwania, idealne rozwiązanie, na: mind @ prekognicja.pl

Może powstanie do tego wspierające narzędzie audio, zależnie od zainteresowania.Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Medytacja prowadzona: Uzdrawiający sen - Uzdrawiające sny, medytacja

Uzdrawiające Sny (inkubacja uzdrawiającego snu)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
- 10%
Odmładzanie skóry, regeneracja
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Piękna SKÓRA – ODMŁODZENIE – Programowanie Podświadomości dla Kobiet

Original price was: 149.97zł.Current price is: 134.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dobra cena
Trening Antystresowy na Prawo Jazdy 2019 (wydanie 2, poszerzone)

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy – eL System – ANTYSTRES (wydanie 2)

Original price was: 149.77zł.Current price is: 99.77zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart