Prawo Przyciągania: Od czego zacząć osiąganie tego, co chcesz? Odpowiedź na list. FAQ“Chcę zmienić swoje życie, ale coś mi nie wychodzi”. “Stosuję Prawo Przyciągania, ale przyciągam coś przeciwnego niż chcę”. “Afirmuję pieniądze, a tu straty”. “Staram się, ale nie wychodzi”. “Co mam zrobić, aby wreszcie Prawo Przyciągania zadziałało tak, jak chcę? Od czego zacząć?”

Co jakiś czas otrzymuję podobne wiadomości, pytania. Różni ludzie, różne doświadczenia, różne historie, a schemat jakby podobny… Dziś odpowiadam na jeden z listów.

Witam,
Piszę do Pana z takim o to zapytaniem. Otóż, kilka lat temu zaczęłam się interesować potęgą podświadomości. Moja fascynacja tą sferą powstała na skutek przeczytania książki Murphy’ego Josepha “Potęga Podświadomości”. Kilka dni temu natrafiłam na Pana bloga oraz na ofertę płyt CD z różnymi afirmacjami.

Wierzę w moc potęgi podświadomości i chciałam dzięki niej zmienić swoje życie. Oczywiście nie zawsze mi to wychodziło. Robiłam wizualizację wieczorem myśląc np. że mam wymarzony dom, pracę itd.

Nic się z tego nie sprawdzało, bo jak szłam ulicą i widziałam pięknie ubranych ludzi oraz wchodząc do sklepu wybierałam o wiele tańsze produkty niż te, które w rzeczywistości chciałam nabyć, gdyż myślałam sobie „na to mnie nie stać”.

Permanentnie myślałam o wydawanych pieniądzach i wtedy naprawdę ich nie miałam.

Tak samo było z odchudzaniem. Wyobrażałam sobie, że każdego dnia jestem chudsza i mimo malej ilości jedzenia i diety efekt był odwrotny. Wiem, że muszą być to takie wolne myśli, a nie obsesyjne, ale ciężko jest to kontrolować. Chciałabym wiedzieć, od czego najlepiej zacząć.  Jak stworzyć afirmacje, aby działały, a nie skutkowały przeciwnym rezultatem?

I ostatnie pytanie. Kiedyś natknęłam się na pewne forum, na którym pewien mężczyzna pisał o potędze podświadomości, że dzięki niej usunął bliznę. Każdego dnia przeprowadzał afirmację wyobrażając sobie, że już jej nie ma i jako wyznacznik ustalił sobie datę swoich urodzin. Zaprezentował to na zdjęciach. Efekt był rewelacyjny.

W związku z powyższym chciałabym się zapytać czy ja, głęboką wiarą i dzięki umysłowi podświadomemu, mogę zlikwidować blizny po […]? Mam kilka […]. Od lat młodzieńczych mam na tym punkcie totalną obsesję. Włączając szybką retrospekcje blizny te są efektem […] i tak też się stało.

Wiem, że dziecko najbardziej jest podatne na sugestie.  W głębi duszy wiem, że bez użycia skalpela mogę tego dokonać, każdego dnia próbuję na nowo, ale gdzieś popełniam błąd. I nie wiem gdzie.

Znaczy się mogę się domyślać. Mówię sobie, że każdego dnia moja skóra się regeneruje i ślady i blizny znikają. Jednak wychodząc z domu i prowadząc konwersacje z różnymi ludźmi mam wrażenie, że każdy patrzy tylko na te ślady. Rozumiem, że moje afirmacje zostają zaprzeczone przez umysł podświadomy, który męczy się z problemem od dziecka.

Chciałabym także dzięki tej metodzie znaleźć pracę swoich marzeń i zarabiać satysfakcjonującą kwotę pieniędzy.  Generalnie pragnę zmienić swe życie, gdyż popadłam w rutynę, towarzyszy mi nieprzerwana stagnacja i niezadowolenie z życia, na co wpływ mają takie czynniki jak ciągła dieta, […], o których wcześniej wspomniałam, ciągły brak pieniędzy, inne kompleksy, […]…

Wiem, że od mojego nastawienia i sposobu myślenia zależy wszystko. Taki stan trwa już od ok. 6 lat.  Jest to blokada, której nie mogę pokonać, i przez co moje życie prywatne na tym cierpi każdego dnia.

Wiem, że podobnych wiadomości ma Pan ogrom, ale byłabym niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Przede wszystkim jak stale zmienić swój sposób myślenia i cieszyć się pełnią życia.

Pozdrawiam serdecznie, D.

Witaj,
Widzisz, bardzo wiele osób zaczyna afirmować, kreować swoją rzeczywistość, gdy ich główną motywacją jest brak akceptacji tego, co mają teraz. Czują się źle z tym, co jest, więc wydaje się to logiczne, że chcą czegoś innego – nie chcę tego, nie godzę się na to, więc afirmuję coś innego.

Paradoks polega na tym, że kiedy chcesz coś nowego, to najszybszą metodą jest najpierw akceptacja tego co jest teraz.

Akceptacja nie oznacza tutaj zgody na to, co jest. Akceptacja jest tutaj bardziej świadomością tego, że jesteś teraz w tym miejscu, dziękujesz za to co jest teraz i jednocześnie pragniesz czegoś lepszego.

Motywacja do zmiany

Kiedy motywacja do zmiany bierze się z nieakceptacji obecnego stanu, to zatrzymujesz swoją energię na tym, czego NIE chcesz. Świadomie lub podświadomie afirmujesz to, czego NIE chcesz.

Kiedy akceptujesz miejsce, w którym jesteś teraz – uwalniasz swoją energię (zatrzymaną na nieakceptacji tego co, jest) i ukierunkowujesz ją na to, co chcesz.

Podstawą wszelkiej kreacji jest świadomość odpowiedzialności za to, co Cię spotyka. Kiedy wiem, że ja stworzyłem daną sytuację – wiem, że ja mogę ją zmienić. Kiedy myślę, że to NIE ja, to inni – wtedy odbieram sobie i ograniczam możliwości.

Prawo Przyciągania – od czego zacząć

Od czego najlepiej zacząć?
Zaczynaj od siebie. NIE od afirmowania pieniędzy, zmiany ciała, idealnego życia – to wszystko przyjdzie.

Początek skutecznej zmiany siebie, to wg mnie

 • akceptacja siebie, pokochanie siebie
 • wzmocnienie przekonań dotyczących własnej sprawczości
 • neutralizacja negowania tematu przez Podświadomość (na 99% to dzieje się automatycznie, gdy pierwsze dwa punkty są spełnione)

Jak zlikwidować blizny po…

Czy Ty, głęboką wiarą i dzięki podświadomości, możesz zlikwidować blizny?

Sama piszesz, że już ktoś to zrobił. Jeśli ktoś może, to i Ty możesz.

Osobiście znam dziewczynę, która postanowiła urosnąć w wieku 21 lat (po 8 latach, gdy przestała rosnąć). Inną, która postanowiła schudnąć i jednocześnie mieć większe piersi (teraz je zmniejsza, bo tak dobrze to poszło, że kręgosłup zaczął boleć).
One nie pytały “czy mogą?”, ale: “jak to zrobić?”

Czy blizny można łatwo usunąć “siłą woli”, “mocą podświadomości”, “pozytywnym myśleniem”, “prawem przyciągania”, wiarą? Uważam, że to zależy od człowieka – jeśli tak zdecydujesz, to tak na 99% będzie.

Prawo Przyciągania – narzędzia

Narzędzia, które pomogą Ci zacząć (afirmacje, medytacje):

Og Mandino “Największy Cud Świata” i zawarty w książce “List od Boga” (do stosowania wg wskazówek autora: czytaj przez 100 dni wieczorem przed zaśnięciem)

Telefon od Boga (medytacja prowadzona) “Telefon od Boga” – nagranie z inspiracji Oga Mandino (List od Boga). Nie ma nic wspólnego z religią. List od Boga możesz przeczytać na Blogu.

Pokochaj Siebie - medytacja prowadzona dla kobiet “Pokochaj siebie” (tylko dla kobiet), to medytacja prowadzona, w której po prostu pozwolisz odejść wszystkiemu, co Ci przeszkadza i przygarniesz Siebie do swojego Serca. Jedyna Droga by Prawdziwie Pokochać Świat i by Świat Prawdziwie Pokochał Ciebie.

Pełne Słowa - Kocham dla Ciebie “Kocham dla Ciebie” – Celem tej medytacji jest przywrócenie mocy słowom, za którymi często idzie niewielka ilość energii. W konsekwencji mamy sytuacje, w których mówiąc o uczuciach jesteśmy oderwani od tych uczuć. Wtedy słowo reprezentujące uczucie jest “puste”. Drugim celem tej medytacji jest ponowne przeżycie uczucia Miłości. Zapamiętanie uczucia Miłości. Skojarzenie uczucia Miłości ze słowem KOCHAM i Ukierunkowanie słowa/uczucia “KOCHAM” na Ciebie, na Twoje ciało.

Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)Dostrojenie – Powrót do Harmonii” – medytacja prowadzona, dzięki której możesz dostroić się i pozwolić Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Jeśli dążysz do swojego Celu – jest to reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Piekne cialo, Piekny biust - afirmacje “Piękne Ciało, Piękny Biust – Afirmacje” (“Zacznij od Siebie” tylko dla kobiet) – afirmacje miłości, kochania siebie, swojego ciała, wiary w to, że masz wpływ na różne procesy, które zachodzą w ciele. To pierwszy etap programu PCPB, ale nie ma tutaj bezpośrednich odniesień do powiększania biustu (NIE znajdziesz tu afirmacji typu “mój biust jest coraz większy”).

Uzupełnienie 10-2023r.

Od napisania tego wpisu minęło trochę czasu i powstało kilka nowych nagrań. Najważniejsze z nich, bo podstawowe, to Afirmacje Zmiany, które powstały jako uniwersalne narzędzie przygotowujące grunt do tworzenia swojej nowej rzeczywistości.

Afirmacje Zmiany są również w wersji personalizowanej – z opcją dodania Twojego imienia do nagrania. Dlaczego takie nagrania są lepsze przeczytasz w opisie.

Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka

“Zacznij od Siebie – Afirmacje” (tylko dla mężczyzn) – afirmacje wspierające akceptację siebie, otwierające na pokochanie siebie, wzmacniające przekonania dotyczące własnej sprawczości. To afirmacje, które są punktem wyjścia do zmiany siebie, swojego życia, swojego ciała. Pierwsze z nagrań nowego programu odchudzania dla mężczyzn.

O sztuce mówienia afirmacji” – ebook PDF otrzymasz bezpłatnie na Messengera

o sztuce Mówienia Afirmacji, ebook

 

Skuteczne afirmacje – jak stworzyć

Afirmację “Każdego dnia moja skóra się regeneruje i ślady i blizny znikają” zastąp, / rozwiń może o…

 1. Przygotuj sobie kartkę papieru i coś do pisania.
 2. Usiądź w spokojnym miejscu, skoncentruj się na oddechu przez kilka chwil, pomyśl o czymś przyjemnym, radosnym, poczuj radość, wycisz myśli, a potem stwórz w wyobraźni idealny obraz swojej skóry.
 3. Zapisz afirmacje które przychodzą do Ciebie, gdy widzisz w wyobraźni swoją idealną skórę, np. “Moja skóra jest gładka i miła w dotyku”, “Uwielbiam patrzeć na moją piękną skórę”, “Kocham moje ciało, kocham moją skórę”, “Moja skóra z każdym oddechem jest piękniejsza i piękniejsza”, “Moje ciało doskonale wie, jak stwarzać tak piękną skórę”… itp. itd.
  Skup się na dobrych uczuciach i wizjach i słowach.
 4. Teraz zaczynasz afirmować – wcześniej było przygotowanie do afirmowania. Zanim zaczniesz afirmować – zrób w wyobraźni pkt.2.
  Połącz afirmacje z oddechem*. Połącz afirmacje z dotykiem – możesz w czasie afirmowania z uczuciem głaskać, gładzić skórę, smarować ją kremem, olejkiem.
 5. Jeśli chcesz szybkiego efektu: Pokochaj Siebie.

Jeśli chcesz, abym nagrał dla Ciebie specjalne afirmacje
– orientacyjne wynagrodzenie to 390zł (krótka i długa wersja nagrania, w tym konsultacja – umówisz się klikając tutaj >> )


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Telefon od Boga (medytacja prowadzona)
Deal
Medytacja prowadzona "Telefon od Boga" jest przekazem dla Twojej Podświadomości, dzięki któremu osłabisz negatywne przekonania, wprowadzisz nowy sposób postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie - nową jakość działania.Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 17 minut (wersja 2018) Jakość: Hi-Fi 192 kbps Rozmiar: 26 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Pokochaj Siebie - medytacja prowadzona dla kobiet
Deal
Jedyna Droga by Prawdziwie Pokochać Świat i by Świat Prawdziwie Pokochał Ciebie. W "Pokochaj Siebie" po prostu pozwolisz odejść wszystkiemu, co Ci przeszkadza i... przygarniesz Siebie do swojego Serca. Mp3 do Pobrania Czas trwania: 34 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 54 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Pełne Słowa - Kocham dla Ciebie
Deal
Celem "Kocham dla..." jest przywrócenie mocy słowom, za którymi często idzie niewielka ilość energii. W konsekwencji mamy sytuacje, w których mówiąc o uczuciach jesteśmy oderwani od tych uczuć.Mp3 DownloadCzas trwania: 2x27 minut (wersje dla kobiet i mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 88 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie - Afirmacje Mp3
Deal

Afirmacje Wysokiej Samooceny: 4-tygodniowy program zwiększania poczucia własnej wartości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 01:52:22 (6 nagrań, wersja dla kobiet + mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 271 MB (3 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Pokochaj Siebie THETA KAIZEN
Deal

Pokochaj Siebie THETA KAIZEN - z tym albumem przywrócisz Miłość do Siebie, lub zbudujesz ją od podstaw. Medytacja z oddechem. Praca z afirmacjami.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 64:40 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 155 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, wymagane Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Wysoka Samoocena - afirmacje dla Kobiet
Promocja

Afirmacje Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie z oddechem Wima Hofa – dla KOBIET

Original price was: 29.97zł.Current price is: 21.00zł. -30%

Afirmacje dla Kobiet, z oddechem Wima Hofa w temacie Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 61 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Promocja

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka
Deal

"Afirmacje Zmiany" (mp3), to podstawowe afirmacje tworzące fundament do kolejnych działań związanych z kreowaniem siebie i świata. + opcja personalizacji (dodania Twojego imienia do nagrania).

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania; wersja dla kobiet lub mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Poniżej wybierz wersję dla kobiet lub dla mężczyzn:
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Moc Kobiety
Promocja
"Moc Kobiety" - 1 GODZINNA medytacja, sesja przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała.Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 01:07:57  Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   164MB (1 plik *.ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)
Deal

NIE TWÓRZ! NIECH WSZECHŚWIAT ROBI TO ZA CIEBIE! Medytacja prowadzona, dzięki której dostroisz się i pozwolisz Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Kiedy dążysz do swojego Celu - to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Format: Mp3 do pobraniaCzas trwania: 72 minuty (cztery utwory) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 115 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: nie wymagane
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing Rzeczywistości - wybór wariantu rzeczywistości
Deal

"Wybór Wariantu Rzeczywistości", to zainspirowana "transerfingiem rzeczywistości" Vadima Zelanda, odnowiona i poszerzona wersja medytacji „Sekret – Technika 7 Stopni” z 2009r. Jeśli rozumiesz już język Transerfingu, to ta medytacja jest uruchomieniem Zewnętrznego Zamiaru.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 49:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 118 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Rytuał Lustro Pieniędzy, wersja z imieniem
Promocja

Lustro Pieniędzy, rytuał – wersja z imieniem, personalizowana

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł.
Rytuał "Lustro Pieniędzy" - medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Wersja personalizowana, z imieniem. Jeśli nie zaznaczono inaczej, imię w nagraniu jest w formie wołacza, np. Aniu, Beato, Zbyszku. Czas realizacji do 5 dni pracujących Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)
Deal

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Promocja

Twój Idealny Wizerunek – Ciało Fizyczne – nadwaga. Medytacja personalizowana, z Twoim imieniem

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł. -18%

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów
Promocja

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 sesji – polska metoda Silvy

Original price was: 119.88zł.Current price is: 69.77zł. -42%

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, "polskiej metody Silvy". Szczegółowe opisy na stronach z opisem albumów.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 02:23:06 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
piękne ciało - komplet medytacji
Promocja

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł. -60%

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust - komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

* Praktyczny Kurs Korzystania z Afirmacji Audio (free)

Codzienne Afirmacje na Messengera

Dobre relacje z Pieniędzmi (youtube)

Afirmacje wg Louisy (youtube)
Prekognicja.pl
Shopping cart