Twoje idealne życie – jak wygląda? A jak często go doświadczasz? Kilkuminutowe ćwiczenie podnoszące energetykęDziś chciałem Cię zainspirować i poruszyć Twoją energetykę bardzo prostym ćwiczeniem. Potrzebujesz na nie długopis, kartkę i kilka, kilkanaście minut.

Ćwiczenie nazywa się
„MOJE IDEALNE ŻYCIE”
– napisz taki tytuł na środku kartki, a potem zacznij pisać!

Pisz to, co pierwsze przychodzi Ci na myśl. Nie zastanawiaj się nad stylem czy ortografią – liczy się TREŚĆ. To ma płynąć z Serca, nie z głowy. Kiedy pozwalasz sobie na tą wewnętrzną swobodę, wtedy wyobrażenia zaczynają płynąć, a Ty masz tylko zamieniać je na słowa.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, możesz zacząć od tego, że…

Twoje idealne życie

„Budzę się rano i…”
… i dalej piszesz, co widzisz, czujesz, jak żyjesz, co Cię otacza, z kim dzielisz swoje życie, jak spędzasz dzień, co robisz, w jakich warunkach żyjesz, pracujesz, gdzie mieszkasz itp.

Jeśli chcesz, Twoje idealne życie możesz opisać krótko, albo szeroko rozpisać się smakując każde wyobrażenie i psychiczny prąd swojego cudownego życia.

Jeśli pytasz, po co to robić…
Dla pobudzenia energetyki, która towarzyszy Ci w Twoim idealnym życiu.

Kiedy już opiszesz swoje idealne życie – możesz odczytywać je sobie w wolnych chwilach w ciągu dnia, ale nie tak „automatycznie”… odczytuj tak, żeby spisane słowa przywoływały obrazy i wzbudzały uczucia, które masz, gdy myślisz o swoim idealnym życiu.

Ćwiczenie „Moje Idealne Życie” jest dobrym przygotowaniem do jednego z moich nagrań:
Lustro Rzeczywistości – Twoja Nowa Forma
– ostatnie nagranie z cyklu Projektor Rzeczywistości. Idea tego nagrania polega na tym, że w metafizycznej rzeczywistości wybierasz swoją nową formę i przenosisz ją do fizycznej rzeczywistości.


Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)


Pytasz, czym jest „nowa forma”?

Ponieważ TY jesteś Świadomością, która wypełnia ciało, jesteś świadomością, która zauważa myśli, uczucia, przedmioty, którymi się otacza, zauważa siebie… to Twoja „nowa forma” jest całokształtem tego wszystkiego czym się otaczasz i czego doświadczasz.

W ćwiczeniu „MOJE IDEALNE ŻYCIE” tworzysz swoją „nową formę”…

Serdeczności!
Paweł R. Stań

PS. Kiedy chcesz czegoś więcej… Nagranie „Lustro Rzeczywistości – Twoja nowa forma” znajdziesz w dziale „Transerfing Rzeczywistości„.

Wszystkie nagrania znajdziesz w KATALOGU NAGRAŃ

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Lustro Rzeczywistości - Twoja nowa Forma (technika Tafti)
Deal

Technika Tafti, w której wchodzisz w metafizyczną rzeczywistość i wracasz stamtąd w nowej formie, w nowym manekinie. Technika imitacji.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 27:41 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 67 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: TakDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Medytacja czakry splotu słonecznego - 3 czakra

Medytacja Czakry Splotu Słonecznego – Manipura

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Poranna afirmacja na każdy dzień

Poranna Afirmacja na każdy Dzień + wersja do auta + THETA

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
- 33%
RÓŻANA OCHRONA ENERGETYCZNA

RÓŻANA OCHRONA energetyczna (wizualizacja)

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł.


Prekognicja.pl
Shopping cart