Jak podnieść poziom energii życiowej bliskiej osoby?Energia życiowa: dostałem pytanie dotyczące wsparcia dla bliskiej osoby, która miała wyznaczony czas operacji i jednocześnie traciła siły z dnia na dzień.

> W jaki sposób mogę mu przesłać swoją energię, żeby do czasu zabiegu podnieść poziom jego energii życiowej?

Witaj…, możliwości jest wiele… np.
Najprościej: na fizycznym poziomie Ty musisz mieć nadmiar energii, żeby było czym się dzielić. Następnie możesz położyć dłonie na lub nad głową partnera i wyrazić swoją wolę przekazania mu nadmiaru swojej siły życiowej. Wyobrażasz sobie, jak energia przepływa od ciebie i wypełnia i wzmacnia drugą osobę.

Energia Życiowa – nadmiar

Nadmiar energii życiowej uzyskasz np. poprzez intensywne, pełne oddychanie (do przepony i szczyty płuc), bez przerwy, minimum 40 oddechów. Jednocześnie wyobrażasz sobie, że jesteś naczyniem (np. wazon, czara), które wypełnia się świetlistą energią. W sesji wyżej wyobrażasz sobie, że wlewasz tą świetlistą energię do ciała partnera.
Z oddechem trzeba mieć na uwadze, żeby zatrzymać się na granicy hiperwentylacji – lekkie mrowienie jest ok. Podobnie jest w sesjach z oddechem Wima Hofa, ale tutaj „rozładowanie” energii jest w czasie bezdechu, sprawdź tutaj:
https://youtu.be/-SkKpiehRUs

Przekazywanie energii

Bardziej „duchowa” metoda przesyłania energii życiowej:

  1. Też miej nadmiar energii.
  2. Poczuj, że jesteś częścią całego Wszechświata, że wszyscy jesteśmy połączeni.
  3. Jeśli jesteś „wierząca”: poproś swojego duchowego przewodnika, anioła, „Mądrość Wszechświata”, Boga (zależnie w co wierzysz) o prowadzenie i wsparcie (możesz sobie wyobrazić, że istoty, które są dla ciebie wsparciem, teraz są z tobą i towarzyszą ci w tej sesji).
  4. Twój partner, jeśli może, powinien siedzieć na krześle, a ty stań za nim, poproś o przekaz najlepszej dla niego energii i:
    – lewą rękę podnosisz otwartą dłonią do góry i wyobrażasz sobie, jak Wszechświat odpowiada, z góry spływa światło, przepływa przez twoją lewą rękę, twoje serce
    – i wypływa prawą dłonią. Prawą dłoń trzymasz nad głową partnera, światło przepływa przez jego głowę i całe ciało rozpuszczając wszystkie blokady i złogi energetyczne, nie dobre myśli i uczucia, i wypływa stopami do ziemi rozpuszczając się.
  5. Kończysz podziękowaniem dla wszystkich istot, które cię wsparły w tej sesji, z przekonaniem, że było to dobre dla ciebie, twojego partnera i całego świata.

Przygotowanie do przesyłania energii

Zanim zaczniesz przesyłać energię, warto ustawić swoją mentalność.

Stwórz obraz siebie i partnera, jak spędzacie dobre chwile za /jakiś czas/. Zobacz i poczuj co wtedy robicie, jak się bawicie, jak dobrze wam się dzieje w zdrowiu i obfitości. Zaangażuj w ten obraz wszystkie swoje zmysły i poczuj się tak, jakbyś była bohaterką tego obrazu. NIE jesteś widzem – aktywnie uczestniczysz w tej wizji, widzisz, słyszysz, czujesz całym ciałem.

Następnie napełnij ten obraz miłością i radością, niech będzie maksymalnie naenergetyzowany.

Teraz za każdym razem, gdy przyjdzie nie dobra myśl, mówisz sobie „to mnie nie dotyczy” i przypominasz sobie stworzony obraz razem z uczuciami.
(To dotyczy również twojego partnera)

A wcześniejsze ćwiczenia może zaadaptować dla siebie również partner.

Z nagrań, które mogę Ci polecić od siebie, to zobacz opis „Metafizycznego Uzdrawiania” (to bardziej dla Partnera)

i kompatybilne do siebie „Uzdrawianie Siebie” (dla partnera) i „Uzdrawianie na Odległość” (dla Ciebie).

i „Mana – gromadzenie siły życiowej”


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Metafizyczne, psychotroniczne uzdrawianie wg Evelyn Monahan
Deal

"Metafizyczne uzdrawianie" wg Evelyn Monahan - sesja dla zdrowia w całym ciele i psychice. Zanim zaczniesz przeczytaj darmowy PDF "Leczenie metodą psychotroniczną".

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1:02:33 (3 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 150 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 13
Złote Światło - Uzdrawianie Siebie | medytacja
Deal

Uzdrawianie Siebie, medytacja, w której synchronizujesz serce i umysł, wzbudzasz koherencję serca i pozwalasz sobie na przepływ uzdrawiających energii.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 42:47 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 103 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Uzdrawianie na odległość
Deal

Sesja uzdrawiającej, twórczej wizualizacji zwłaszcza dla osób, których bliscy chorują. Tutaj nie prosisz nikogo o uzdrowienie, bo każda prośba zakłada możliwość odmowy. Nie jest to również „żądanie”, czy przymus, wyzwanie. Akceptacja zdrowia.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 36:37 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 87 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 23
Uzdrawianie Rodu energią Serca
Deal

Koherencja Serca: Uzdrawianie Rodu - sesja medytacji prowadzonej oczyszczająca linię rodu. Wysyłając do swoich Przodków Światło bezwarunkowej Miłości...

Mp3 do pobrania Czas trwania: 54:13 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 131 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: zalecane Zawiera lektora: Tak Rok wydania: 2019

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Regresja Hipnotyczna - Medytacja z Piramidą

Medytacja z Piramidą (regresja hipnotyczna)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Sale!
49 dni z Afirmacjami 7 Czakr

49 dni z Afirmacjami 7 Czakr (MEGA album, wyzwanie #49dni)

24.9997.44
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Otwarte Drzwi - Medytacja Antykariera 6

Otwarte Drzwi – Antykariera 6


Prekognicja.pl
Shopping cart