„Medytacja z Podświadomością” – odpowiedz na 4 pytania i odbierz 32-minutowe nagranie (Mp3 download)Odpowiedz na 4 pytania – Twoje odpowiedzi pomogą mi w tworzeniu lepszych nagrań. W zamian mam dla Ciebie, całkowicie za darmo, „Medytację z Podświadomością” (Mp3 do pobrania). Szczegóły poniżej.

Medytacja

Medytacja z Podświadomością” pozwala nawiązać i pogłębić relację z tą częścią nas, której najczęściej nie jesteśmy świadomi, a która kieruje funkcjami ciała, pamięcią, stwarzaniem “szczęśliwych” okoliczności w świecie. Dzięki temu Twoje dążenie do Celu powinno sprawiać więcej przyjemności, a realizacja planu będzie następować zdecydowanie szybciej.

W trakcie medytacji odwiedzisz swoją Podświadomość i otworzysz się na przekaz Podświadomości. Pozwalaj sobie, aby pojawiały się obrazy i zapamiętuj je. Im lepiej znasz swoją Podświadomość, im głębsza więź Was łączy, tym większy masz na nią wpływ i tym chętniej Podświadomość realizuje Twoje założenia. W konsekwencji: szybciej pojawiają się rezultaty Twoich działań.

Podświadomość z reguły chętnie wchodzi w nowe działania i angażuje się, zwłaszcza wtedy, gdy poświęcasz jej więcej uwagi i jest dla Ciebie ważna.

Drugim efektem tej medytacji prowadzonej będzie również to, że poznasz, jak aktualnie wyglądają, pracują Twoje czakry.

Nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz słowa czakra, czakram. Tutaj bardziej chodzi o to, jak praca centrów energetycznych przejawia się w różnych aspektach Ciebie, Twojego życia. Czyli interpretując określone symbole możesz wnioskować o swoim aktualnym stanie psychofizycznym jak i o pracy czakr.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 12
Deal

"Medytacja z Podświadomością" - nowa wersja z 2018r. Po co Ci ta medytacja? Bo to Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia - Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej

Mp3 Download Czas trwania: 32 minuty Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 78 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)

Dlaczego proszę Cię o pomoc?

Tworzę listę tematów do medytacji, do nagrań audio. Na ogół nowe nagrania po prostu „przypływają” do mnie w medytacji, we śnie, albo od spotykanych ludzi… Ale tym razem Dusza podpowiada mi, żeby zapytać więcej osób jednocześnie, więc jeśli chcesz mi pomóc – będę Ci wdzięczny. A w podziękowaniu oddam Ci jedno z ciekawszych nagrań…


Pytania są 4 – odpowiedzi na nie zajmą Ci około 3 minut (na komputerze krócej).

Pytania wysyłam tylko na Messengera – po ostatnim pytaniu otrzymasz od razu 100% kod zniżkowy na „Medytację z Podświadomością” (po zastosowaniu kodu cena nagrania spada do 0zł).

Jeśli chcesz mi pomóc, to z góry dziękuję!

 

Jeśli przycisk Messengera nie wyświetla się – skorzystaj z bezpośredniego odnośnika do posta na fanpejdżu (do 29.11.2019r.):

https://www.facebook.com/PrekognicjaPL/posts/3240905979316656Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Prawo Przyczyny i Skutku - Pieniadze - Spalanie Karmy

PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU – Pieniądze – Spalanie Karmy

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Jak pozbyć się bólu? Hipnotyczna tabletka od bólu

Tabletka na BÓL (autohipnoza)


PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart