Metoda dwupunktowa w praktyce: kreowanie świata, medytacja w ruchu i dwupunktJak wykorzystać medytację w ruchu do kreowania swojego życia? Czy DWUPUNKT (Metoda Dwupunktowa), to tylko medytacja w ruchu? Czy Dwupunktu można nauczyć się z książki, czy lepiej w od nauczyciela?

Każdy dąży do tworzenia i kierowania swoją rzeczywistością. Jedni działają od razu, “fizycznie” w kierunku obranego celu. Inni zauważają, że jest związek między “metafizyczną” sferą człowieka, a tym, co mu się przydarza w życiu. W tym wpisie będzie o wpływie Dwupunktu na realizację Twoich celów.

Trzy aspekty metody dwupunktowej

Patrząc “z zewnątrz” metoda dwupunktowa jest medytacją w ruchu. Masz świadomość swojego ciała, zwłaszcza dłoni, i poruszasz nimi w kierunku ich spotkania. I to tyle, co można zauważyć obserwując kogoś w trakcie tej praktyki.

Ruchy rąk są jednak tylko zewnętrzną manifestacją tego, co dzieje się w człowieku. Co dzieje się “wewnątrz”?

Aby skutecznie praktykować dwupunkt musisz wykazać się dwiema umiejętnościami:

  • utrzymywaniem stanu umysłu “bez myśli” i
  • świadomością duchowego Serca

“Jasny Umysł, “Stan bez myśli” to podstawa większości medytacji, i technik relaksacyjnych. Możesz go doświadczać poprzez prostą obserwację myśli, albo koncentrację na czymś (np. słowo, ciało, proces).

Świadomość duchowego Serca, to rodzaj bycia w Miłości, w sferze uczuć wyższych. To CZUCIE Miłości, tej uniwersalnej, Agape.

Kreowanie Życia

Dążenie do tworzenia swojego życia jest bardzo proste i sprowadza się do przejścia z punktu, w którym jesteś teraz, do punktu, w którym chcesz być.

Teraz doświadczasz życia w określony sposób. Może być Ci dobrze z tym, co jest, albo nie. Możesz chcieć coś zmienić, albo zostawić tak, jak jest… Niezależnie od tego, jak patrzysz na swoje życie – podstawową właściwością życia jest zmiana, a to oznacza, że to, co jest, również się zmieni… dlatego lepiej kierować swoim życiem, niż pozwalać życiu kierować sobą.

W kreowaniu swojego życia chodzi więc o to, aby przejść z punktu, w którym jesteś teraz, do punktu w którym chcesz być.

Jak to się robi metodą dwupunktową?

Po oczyszczeniu umysłu z myśli, po wejściu w przestrzeń Serca, po dostrojeniu się do swojej matrycy energetycznej, określasz w przestrzeni punkty “teraz” i “cel” i łączysz je ze sobą w przestrzeni Serca.

Proste? Teoretycznie bardzo proste, a w praktyce… potrzeba praktyki 😉
Pamiętaj, że to nie metoda działa. Metoda jest tylko narzędziem, dzięki któremu osiągasz zamierzony cel.

Robiąc dwupunkt, czy doświadczając Dwupunktu, nie działasz mentalnie. W sesji dwupunktu działasz energetycznie. Twoje dłonie są symbolem, magicznym substytutem, którym się posługujesz, ale bez bycia w tej energii, która płynie w Tobie i przez Ciebie, niewiele się zadzieje. Bądź w tej energii, a Twoje działanie będzie ograniczone jedynie wyobraźnią, Twórczym Umysłem, Intuicją.

Nauka Dwupunktu z książki czy na warsztatach?

Czy możesz nauczyć się dwupunktu z książki? Uważam, że tak, choć nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z nauczycielem.

Jeśli wolisz korzystać z książki, to polecam Ci “Metodę dwupunktową w praktyce” Melissy Joy Jonsson i medytacje dla dwupunktu

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Dwupunkt - medytacja prowadzona 1-5
Promocja

DWUPUNKT 1-5 (pięć medytacji dwupunktu 20% taniej)

Original price was: 68.58zł.Current price is: 44.99zł. -34%
Medytacje prowadzone dla DWUPUNKTU

Metoda dwupunktowa w praktyce - Melissa Joy JonssonJeśli wolisz uczyć się bezpośrednio od nauczyciela, na warsztatach, to mam dla Ciebie dwie DOBRE wiadomości.

1. W czerwcu 2019r. autorka “Metody dwupunktowej w praktyce” będzie prowadzić warsztaty w Polsce. (Przy zapisie do 30 kwietnia cena warsztatu jest o 200zł niższa.)

2. Dla fanów i czytelników Biuletynu Prekognicja.pl mam 5 dodatkowych zniżek na warsztat, każda o wartości 100 zł. Wystarczy, że wyślesz mi maila lub napiszesz na Messengera (wiadomość o treści: DWUPUNKT), a ja powiem Ci, jak dodatkowo obniżyć cenę warsztatu o 100zł.

Więcej informacji o warsztacie, książkach i wywiad z Melissą Joy Jonsson znajdziesz tutaj (PDF).
https://prekognicja.pl/warsztat-m-joy-jonsson-15-06-2019.pdf

Metoda dwupunktowa – czy warto stosować?

Zdecydowanie TAK.

Pamiętasz, że spełniają się wszystkie nasze myśli?… A zwłaszcza te, które systematycznie powtarzasz, i w które wkładasz dużo Serca? To tak właśnie jest z dwupunktem. Systematycznie skupiając się na tym, czego chcesz, po prostu przyciągasz to do swojego życia. Nie potrzeba tutaj tzw. “siły woli”.

Będąc w przestrzeni Serca jednocześnie jesteś i stajesz się tym, czym chcesz się stać. Twoja koncentracja na celu przypomina tutaj slajd docelowy (transerfing rzeczywistości), a stan bez myśli i bycie w Przestrzeni Serca jest jak jedność Duszy i Umysłu. Tak właśnie uruchamiasz zewnętrzne siły, które organizują Ci te najlepsze dla Twojej realizacji okoliczności w świecie.

Nie musisz wiedzieć, jak zmaterializuje się Twój cel. Nie musisz dostosowywać się do świata.

Metodą dwupunktową wybieraj swój świat i obserwuj, jak wszystko dobrze układa się na drodze do Twojego Celu…

Serdeczności!
Paweł R. Stań


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
- 34%
Dwupunkt - medytacja prowadzona 1-5

DWUPUNKT 1-5 (pięć medytacji dwupunktu 20% taniej)

Original price was: 68.58zł.Current price is: 44.99zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart