Prekognicja LOTTO – czego NIE robić… (matematyka i intuicja)O LOTTO, o Prekognicji Lotto, przypomnę pewne rzeczy i odpowiem na najczęściej pojawiające się pytania. Zdradzę Ci również system do gry w Multi Multi, który kiedyś często był sprzedawany na różnych stronach. Będzie więc i o wykorzystaniu Podświadomości, Intuicji i o matematyce w typowaniu wygrywających liczb.

Zaczynamy od matematyki.

System do gry

Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wygranej w powiązaniu z wysokością wygranej, jednym z najkorzystniejszych wariantów gry jest multi multi na dwa skreślenia. Prawdopodobieństwo wygranej wynosi tutaj mniej niż 1 do 17, a wygrana jest 8 razy stawka. Oznacza to, że, statystycznie rzecz biorąc, co 17 losowań powinna wypaść dana para liczb. Inwestując więc 25zł wygrywasz 160zł. Sprawdzasz więc teraz które z par liczb nie były losowane przez ostatnie minimum 17 losowań i te liczby typujesz. Jeżeli nie zostały wylosowane w bieżącym losowaniu, to zwiększasz stawkę. Tak ogólnie to wygląda.

Jaki jest problem w tym systemie?

Taki, jak w każdym innym – trzeba wytypować dwie liczby, które będą dziś wylosowane. Proste? Gdyby było proste każdy by wygrywał. Problem polega na tym, że choć prawdopodobieństwo jest 1 do 17, to są pary, które nie były losowane od 40 losowań, a jest i taka, która nie była wylosowana przez ostatnie 120 losowań. Typując więc daną parę liczb po prostu wierzysz, że zostanie wylosowana w najbliższym czasie.

Prawdopodobieństwo jest po Twojej stronie, ale musisz jeszcze mieć szczęście w typowaniu – jeżeli nie masz szczęścia, to prawdopodobieństwo nie pomoże.

Z kolei jeżeli masz szczęście w typowaniu, to nie musisz sobie zawracać głowy prawdopodobieństwem, bo… bo masz szczęście.

Szczęście

Szczęście wydaje się niejako w opozycji do matematyki – odwołujesz się tutaj bardziej do intuicji, do wiary, że wytypowane przez Ciebie liczby zostaną dziś wylosowane. Jeśli masz Szczęście, to nie ma znaczenia jaką drogą pozyskasz wygrywające liczby – czy to będzie statystyka, czy szczęśliwe liczby zobaczysz na ulicy, czy przyśnią Ci się, czy cokolwiek innego.

Powiem to jeszcze inaczej.

Większość graczy typuje zgodnie ze swoją wiarą.

To, czy ktoś wierzy w statystykę, czy we własne sny – jest wtórne.

Temat LOTTO, to jeden z częstszych tematów listów, które od was dostaję, komentarzy i zapytań o nagrania prekognicji. Tutaj pojawiają się najczęściej głosy niezadowolenia, że nie działa, że straty pieniędzy, że głupoty, itd.

Tak, z dużą wyrozumiałością i pobłażliwością podchodzę do podobnych wypowiedzi, bo to tak jakby obrażać się na narzędzie, bo skutek, jaki dzięki niemu uzyskałem jest inny, niż chciałem. Czyli korzystam z prawdopodobieństwa, ale prawdopodobieństwo nie działa, bo nie zostały wylosowane liczby, które powinny być wylosowane. Albo młotek nie działa, bo nie trafiłem w gwoździa. Trochę dziecinne, prawda. Ale rozwińmy ten temat.

Uniwersalne prawa

To, co za chwilę powiem, odnosi tak samo do wygrywania w Lotto, jak i do każdego innego procesu, w którym dążysz do jakiegoś celu, i to niezależnie, czy korzystasz z tradycyjnych, czy „alternatywnych” metod.

Założenie jest takie, że żyjemy w biegunowym świecie. Oznacza to, że wszystko ma swoje przeciwieństwo: jest plus i minus, ciepłe zimne, kobieta mężczyzna, itd. I tak samo jest z działaniem: każda akcja wywołuje reakcję. Czyli ukierunkowując gdzieś energię potencjalnie stwarzasz energię o przeciwnym biegunie.

Dobrze opisał to Vadim Zeland w Transerfingu Rzeczywistości, a w skrócie znajdziesz o tym  kawałek na moim blogu, we wpisie o „nadmiernych potencjałach”.

“Pozytywne Myślenie”

Czyli ukierunkowując swoją energię, jesteś równocześnie przyczyną sił, które ją zrównoważą. Masz takie olbrzymie pragnienie wygranej, olbrzymią chęć wygranej, pozytywnie myślisz, pozytywnie się nastawiasz, afirmujesz, pozytywnie wysyłasz kupon, tak mocno pragniesz tej wygranej, że już w wyobraźni jesteś w tych ciepłych krajach, wygrzewasz się na plaży, itd., itp. Losowanie… a tu znowu brak wygranej… Co się dzieje?

Czy pozytywne myślenie jest przereklamowane? No nie działa… Ale zaraz, zaraz, może działa, tylko coś tutaj jest nie tak? Przeczytaj jeszcze raz tą piękną wizję wygranej, sprawdź ile energii wkładasz w tą wizję… a teraz wyobraź sobie przeciwieństwo swojej cudownej wizji…

Rozumiesz? Tak bardzo „pozytywnie” myślisz, że świat odpowiada przeciwieństwem Twojego myślenia. To nie o to chodzi, aby mieć tylko tą pozytywną wizję i ciągle zasilać ją energią, bo ciągle budujesz nadmiar, a świat będzie odpowiadał przeciwieństwem tego, czego pragniesz.

Żyjemy w biegunowym świecie. Jeśli nie chcesz otrzymywać przeciwieństwa tego, czego pragniesz, to musisz zrobić jedną z dwóch rzeczy.

Równoważenie Energii

Pierwszy sposób polega na  tym, że to Ty równoważysz energię, którą stwarzasz. Jak? Poprzez działanie. Masz jasną wizję, tego, co chcesz osiągnąć i jednocześnie podejmujesz działanie zmierzające do osiągnięcia celu. Od razu mówię, że nie wiem, jak miałoby to wyglądać w przypadku LOTTO.

Drugi sposób wydaje się łatwiejszy, bo polega na tym, że musisz przestać pragnąć, przestać chcieć, a zamiast tego „mieć zamiar” osiągnięcia swojego celu. Mieć zamiar, mieć intencję, to znaczy mieć zdecydowanie i pewność, że obiekt Twojego zamiaru już jest rzeczywistością i jednocześnie obniżyć ważność tego zamiaru. Czyli bierzesz coś jak swoje i jednocześnie jest to tak zwyczajne, jak wiązanie sznurowadeł.

Co to znaczy obniżyć ważność? Tzn. uczynić coś zwyczajnym. Im bardziej coś jest ważne dla Ciebie, tym większy budujesz potencjał energii. To tak samo jak, w prawie przyczyny i skutku – jest akcja – musi być reakcja.

Największy błąd “pozytywnego myślenia”

To jeden z największych błędów osób, które zaczynają swoją przygodę z tzw. pozytywnym myśleniem. Myśli szybko materializują się, gdy towarzyszy im pragnienie łącznie z działaniem. Przeciwieństwa materializują się, gdy cel jest ważny i nie ma działania.

Można również na to spojrzeć z punktu widzenia połączenia świadomości z podświadomością, albo Umysłu z Duszą. Patrząc w ten sposób, szybko materializują się cele, które są wspólne dla świadomości i podświadomości. Zgodność Umysłu i Duszy uruchamia wtedy takie siły świata, które wspierają Cię w dążeniu do Celu. To są te wszystkie zbiegi okoliczności, szczęśliwe zdarzenia, sojusznicy, pomysły, itp.

Pragnienie wygranej w Lotto a przekonania

Ale wróćmy do Lotto. Pomyśl, poczuj, co się kryje za Twoją chęcią wygranej? Najczęstsza odpowiedź, oczywiście: pieniądze, duże pieniądze, leżenie na plaży, nie martwienie się o pieniądze, spłacenie długów, komfortowe życie,  itp.

OK. A jakie przekonania kryją się za takimi pragnieniami? No, to oczywiste: ludzie pragną pieniędzy, bo… brakuje im pieniędzy.  Nie ma znaczenia, czy Twoja motywacja jest „od długu” czy „do komfortu” – stoi za nią poczucie braku i ta świadomość braku łączy Duszę i Umysł i materializuje się w świecie.

W jednym z komentarzy ktoś napisał coś w stylu „ci co nie mają pieniędzy – stracą to, co mają, a ci, co maja, to będzie im dodane”, coś na wzór cytatu z Biblii. Ale nie chodzi tutaj o ilościowe posiadanie pieniędzy. Chodzi tutaj o świadomość obfitości – rodzaj poczucia bezpieczeństwa, zaufania do Życia, do Świata.

Gdy masz tą świadomość obfitości, to nie skupiasz się na pieniądzach. Pieniądze są dodatkiem do tego, co robisz. Nie pragniesz pieniędzy, ale tego, co możesz za nie kupić. Wtedy koncentrujesz się na swoim Celu i nagle okazuje się, że ten Cel można osiągnąć na wiele różnych sposobów… Wtedy okazuje się, jak bardzo skupienie na pieniądzach ogranicza drogi do realizacji.

Wpływ przekonań

Każdy z nas nosi w sobie swoje przekonania dotyczące pieniędzy, które wyniósł w toku wychowania i socjalizacji, które przejął od swoich rodziców, opiekunów, autorytetów, od swojego rodu, z telewizji, radia, itp. Przypomnij sobie, co o pieniądzach mówili Twoi rodzice i autorytety, jaka była ich postawa wobec pracy i zarabiania, co myśleli o grach liczbowych, lotto,  kasynach, hazardzie… Prawdopodobnie te przekonania również nosisz w swojej podświadomości i działasz zgodnie z nimi i to, czego doświadczasz, również z tego wynika.

Podsumowując, jeżeli pragniesz pieniędzy i dlatego grasz w lotto, to najpierw musisz ogarnąć swoje przekonania dotyczące pieniędzy. Jak to zrobić, to już temat na inny czas. A po tym, co powiedziałem mam nadzieje rozumiesz, że skupianie się na pieniądzach rzadko daje takie efekty, których oczekujemy. Pytanie więc, jak grać i wygrywać bez skupiania się na pieniądzach? Jak ominąć ważność grania lotto?

Jak wygrać w Lotto

Już to powiedziałem w pierwszym wideo, jeszcze przed premierą Prekognicji Lotto: skup się na innym celu. Skup się na czymś, czego skutkiem będzie wygrana w Lotto.

Dla mnie najpierw była prekognicja – wiedza o przyszłości – a gra w lotto była testem sprawdzającym. Czyli w Prekognicji Lotto korzystasz ze swojej umiejętności, a losowanie lotto jest sztywnym i konkretnym miernikiem tej umiejętności. W ten sposób omijasz swoje przekonania dotyczące pieniędzy i obfitości, bo temat dotyczy czegoś zupełnie innego.

W praktyce wygląda, to tak, że większość osób na początku nie mających pojęcia o prekognicji – odnosi swoje sukcesy do czasu, gdy zmienia się ich cel z wiedzy o przyszłości na pragnienie wygranej, albo gdy podświadomość nudzi się tematem.

Korzystanie z prekognicji lotto

Niech twoim celem będzie prekognicja. Nie chwal się tym, co robisz, nawet jeśli odnosisz sukcesy. Jeżeli już życzysz wygranej, to życz wygranej innym, szczerze, od serca. Nie afirmuj otrzymywania – afirmuj dawanie. Dzięki temu obniżasz ważność swojej wygranej. Grasz dla sprawdzenia umiejętności swojej prekognicji. (Polecam Ci tutaj nagranie: Lotto Wygrywających – wspólna medytacja)

Podstawowe założenie prekognicji lotto jest takie, że każdy z nas ma dostęp do wiedzy o przyszłości, co objawia się m.in. poprzez tzw. Intuicję, czy prorocze sny, przeczucia, itp. i każdy z nas może wyćwiczyć tą umiejętność wiedzy o przyszłości. Nie piszę „przewidywania przyszłości”, bo przewidywanie może być tez rozumiane jako rodzaj prognozy. Prekognicja, natomiast, jest wiedzą, jest poczuciem czegoś stałego, dokonanego. Kiedy coś przewidujesz, prognozujesz, to myślisz sobie, że z dużym prawdopodobieństwem dane zdarzenie będzie miało miejsce. Kiedy doświadczasz prekognicji, to masz pewność, że dane zdarzenie będzie miało miejsce.

Wsparcie prekognicji

Nagrania Prekognicji Lotto są narzędziami, które ułatwiają prekognicję i naukę doświadczania prekognicji. Nagrania nic za Ciebie nie zrobią. To Ty działasz i doświadczasz i w tym momencie możesz mieć wiedzę o tym, co się stało za kilka godzin, kilka dni, tygodni. Prekognicja, to taki czas przyszły dokonany.

Z narzędziami jest tak, że najczęściej trzeba się nauczyć ich używać. Narzędzia same nie działają. Jeśli to rozumiesz, to nie obrażasz się na prawdopodobieństwo, nie obrażasz się, że młotek nie wbija prosto gwoździ, ani nie mówisz, że młotek nie działa, ani nie masz pretensji do młotka, że masz garść pogiętych gwoździ, ani do producenta młotka za wszystko, co w związku z młotkiem Ci się przydarzyło. Przynajmniej tak dojrzali ludzie mają.

Chcesz prosto wbijać gwoździe – trzeba ćwiczyć (to metafora taka).

Most Czasu – Projekt Lotto

Powiem Ci teraz o innym narzędziu ułatwiającym intuicyjne spojrzenie na przyszłość.

Podstawowe założenie tego Projektu jest takie, że komunikujesz się ze sobą w przyszłości i przeszłości. Czyli teraz odbierasz informacje od siebie z przyszłości, i teraz nadajesz informacje do siebie w przeszłości. W kontekście lotto, w dużym uproszczeniu wygląda to tak, że teraz odbierasz informacje od siebie z przyszłości „jakie liczby zostały wylosowane w danym losowaniu”. Następnie, kiedy już przyszłość będzie Twoją teraźniejszością, wysyłasz informacje do siebie w przeszłości. Czyli to, co teraz odbierasz, musisz później wysłać do siebie.

Krzysztof Jaros do nauki i testowania tego typu umiejętności stworzył specjalne narzędzie,  Most Czasu – Projekt Lotto. Kiedyś można było kupić je za 100zł.

Most Czasu” bazuje na koncepcji pamięci i pamiętania, niezależnie od kierunku upływu czasu – co oznacza, że wspomnienia można przywoływać nie tylko z przeszłości, ale również m.in. z przyszłości. W stosunku do innych metod, Most Czasu wprowadza jeszcze kilka nowych zmiennych. Jedną z nich jest to: aby coś sobie przypomnieć – trzeba wpierw to zapamiętać – i…”

O MOŚCIE CZASU przeczytasz więcej i pobierzesz aplikację za darmo ze strony autora, Krzysztofa Jarosa: http://planetaziemia.net/lotto-info.htm

(koniec cz.1)


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 26%
MegaMillions Prekognicja, jak wyrać w lotto
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

MegaMillions Prekognicja

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4

Eksperyment LOTTO (medytacje)

Out of Stock
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Sale!
Intuicyjne typowanie liczb - prekognicja Lotto, sen lotto inkubacja

Prekognicja Lotto – KOMPLET medytacji dla intuicyjnego typowania (do 47% taniej)

79.77139.77
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 26%
Zakłady Piłkarskie Prekognicja
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Zakłady Piłkarskie – Prekognicja

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.77zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart