Intencja: wyrażanie intencji w stanie Czystej Świadomości (robić nic, aby mieć wszystko?)O intencji, czystej świadomości, uczuciu, osiąganiu jedności duszy i umysłu, transerfingu, prawie przyciągania… Jak wyrażać intencję? Jak i kiedy robić nic, aby mieć wszystko? „Miej wyjebane, a będzie ci dane” – jak to działa?
Czym jest INTENCJA już pisałem we wpisie Intencja a Prawo Przyciągania i dążenie do Celu. Tutaj będzie odrobinę szerzej i od strony “nic nie robienia”. Na intencję składa się CEL (przedmiot) i PRAGNIENIE osiągnięcia, lub ukierunkowania własnej aktywności w kierunku celu.

W stanie normalnej, powszechnej świadomości, tej świadomości, którą teraz masz, wyrażanie intencji to na ogół podjęcie działania w danym kierunku, fizycznego działania, albo planowania związanego z fizycznym działaniem.

W stanie CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI jest trochę inaczej właśnie ze względu na czystą świadomość.

Jeśli czysta świadomość kojarzy ci się z niemyśleniem o niczym, to jest w tym trochę racji, dokładnie tyle, co w stwierdzeniu , że myślisz o wszystkim.

W stanie czystej świadomości masz świadomość wszystkiego i jednocześnie siebie. Możesz jednocześnie mieć świadomość swojego ciała i przestrzeni otaczającej Twoje ciało. W medytacji „Czysta Świadomość” ogarniasz wszystko świadomością i, to ważne, uświadamiasz sobie UCZUCIE, które masz będąc w czystej świadomości. To uczucie towarzyszące Czystej Świadomości jest ważne, bo dzięki niemu możesz m.in. szybko wchodzić w czystą świadomość.

Intencja w stanie czystej świadomości polega na tym, że będąc w tym stanie po prostu pozwalasz, aby ze stanu spokoju i bezruchu wyłaniało się to, co wiąże się z Twoim Pragnieniem.

W Czystej Świadomości jesteś Obserwatorem
i obserwujesz to, co się wyłania

Masz pragnienie polepszenia swojego życia uczuciowego i osobistego – obserwujesz to, co się wyłania z Bezruchu. Masz pragnienie większego komfortu i bogactwa w życiu – obserwujesz to, co pojawia się z bezruchu.

Intencja w Czystej Świadomości nie polega na tworzeniu planów, schematów, scenariuszy. W czystej świadomości obserwujesz to, co wyłania się w związku z pragnieniem  i nic nie robisz.

NIC NIE ROBIĆ, CZY ROBIĆ NIC?

Dlaczego „nic nie robisz”? Ponieważ w Czystej Świadomości wychodzisz daleko poza swoje JA, a gdy chcesz tworzyć i układać PLANY – wracasz bardzo blisko do swojego JA. Na poziomie czystej świadomości masz dostęp do wszystkiego, na poziomie JA masz dostęp do tego, co wymyśli Twój logiczny Umysł w oparciu o informacje, które ma. To bardzo wąsko.

CZYSTA ŚWIADOMOŚĆ i EUFOUCZUCIE są połączeniem z tą sferą, na której możliwe są wszystkie warianty rzeczywistości. Jednocześnie człowiek ma też swoją tożsamość, swoje Ja, i to z niego płyną pragnienia i emocje, uczucia.

W normalnym stanie świadomości za pragnieniami stoją emocje i uczucia, które mogą bardziej odsuwać Cel, niż do niego przybliżać. Na przykład często za pragnieniem idealnego związku może stać obawa, strach przed samotnością, chcesz być kochana, a jednocześnie boisz się odrzucenia, itd. Wystarczy zobaczyć, co odbija się w życiu, w partnerach, relacjach, aby dowiedzieć się, co kryje się za pragnieniem miłości.

Co się dzieje, gdy obserwujesz swoje pragnienia na poziomie czystej świadomości? Możesz widzieć i to, co „pozytywne” i to, co „negatywne”, ale na tym poziomie „niskie” emocje są zastępowane eufouczuciem. Tutaj masz pragnienie, które wrzucasz do eufouczucia.

PRAGNIENIE W CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI

Dla logicznego Umysłu pragnienie w czystej świadomości jest trochę paradoksalne. Jak można dążyć do celu tylko obserwując?! No przecież to bez sensu – nie można czegoś osiągnąć nic nie robiąc! Tak mówi Ja-Ego, permanentny kontroler i sabotażysta wszelkich technik, w których trzeba oddać kontrolę.

INTENCJA w CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI polega bardziej na określeniu CELU PRAGNIENIA, a uczucie, które powinno towarzyszyć celowi, to eufouczucie.  To stan idealny. Nawet kiedy pojawiają się obawy i strachy, to w czystej świadomości i eufouczuciu po prostu je obserwujesz. Obserwując obawy i strachy osłabiasz je, bo w Czystej Świadomości zmienia je eufouczucie.

To, co wyłania się z bezruchu, z eufouczucia, wcale nie musi być stałe – może zmieniać się nawet w ciągu jednej sesji. Możesz obserwować różne scenariusze, powstające historie, albo po prostu siebie w relacji ze swoim pragnieniem. W eufouczuciu tylko obserwujesz, nic nie tworzysz. Jesteś i doświadczasz.

DZIAŁANIE

Czy naprawdę nic nie trzeba robić?

„Miej wyjebane, a będzie ci dane”?

I tak, i nie.

Chodzi o to, że w metafizycznej rzeczywistości NIC NIE ROBISZ, a jednak ukierunkowujesz siebie i świat na swój cel.

W fizycznej rzeczywistości trzeba podjąć działanie, które jest wymagane do osiągnięcia celu. Nie jest to jednak coś uciążliwego. Pojawiają się szczęśliwe przypadki, szczęśliwe zbiegi okoliczności, „impulsy”, dzięki którym wiesz jakie działanie podjąć, bo rzeczywistość tak się układa, że kolejne działania wyłaniają się z siebie lub pojawiają się w niespodziewany sposób.

NIE DZIAŁASZ  na poziomie metafizycznym.

Na poziomie fizycznym robisz to, co trzeba. Planujesz, co trzeba, działasz, kiedy trzeba, ale nie wynika to z napięcia logicznego umysłu, tylko z serca i tego, co podpowiada ci intuicja. Dzięki temu, że zostawiasz „siłowe” działania w kierunku pragnienia, to siły ogarniające czystą świadomość organizują całą resztę na poziomie metafizycznym, a potem pojawia się to na poziomie fizycznym.

Co się dzieje, kiedy „masz wyjebane”?

Kiedy masz wyjebane na coś, wtedy nie przejmujesz się tym, nie spinasz, nie stresujesz. Kiedy przejmujesz się czymś i jest to dla ciebie ważne, wtedy automatycznie wywołujesz w sobie napięcie, które odsuwa cię od tego, co chcesz.

Przykład? Pamiętasz tą sytuację, gdy próbujesz sobie przypomnieć słowo, które masz na końcu języka… Im mocniej chcesz sobie przypomnieć, tym gorzej. A wystarczy, że odpuszczasz i słowo „samo się pojawia”.

Podobnie jest i z innymi rzeczami w życiu – im większe napięcie budujesz wokół celu, tym trudniej go osiągnąć. Dlatego jeśli chcesz osiągnąć szybciej swój cel musisz zmniejszyć napięcie wokół niego. Możesz zrobić to na dwa sposoby: albo odpuszczasz cel, albo rozładowujesz swoje napięcie podejmując konkretne działania i dążąc do celu swoją „siłą woli”.

Pamiętaj, że duże napięcie może osłabiać działanie afirmowania i innych technik.

Transerfing Rzeczywistości i Czysta Świadomość

Jeśli znasz książki Vadima Zelanda, to powyżej na pewno widzisz podobieństwa do transerfingu. Jeśli nie znasz transerfingu, spokojnie możesz pominąć ten akapit.

Po pierwsze, jedność Duszy i Umysłu – to jest to, co prawdopodobnie przeżywasz w stanie czystej świadomości i eufouczucia. To tutaj stymulowany jest zewnętrzny zamiar.

Potem po sesji „Intencji” w czystej świadomości, ZAPOMINASZ o wszystkim i zostawiasz swoje pragnienie. Pozwalając, aby rzeczy działy się w przestrzeni „poza tobą”, obniżasz WAŻNOŚĆ.

Technika slajdu w czystej świadomości? Możesz wykonać ją na dwa sposoby – z pozycji obserwatora, albo slajdować mając świadomość czystej świadomości i eufouczucia. Drugi przypadek wydaje się oczywisty.

W pierwszym przypadku, slajd z pozycji obserwatora jest tylko impulsem. Ze spokoju i bezruchu może wyłonić się cokolwiek związanego ze slajdem lub pragnieniem – pragnienie zostaje w przestrzeni wariantów. Bycie obserwatorem oznacza tutaj prawo do odpuszczenia i przyzwolenie na zmianę zwłaszcza wtedy, gdy w czystej świadomości zacznie wyłaniać się coś innego niż to, co zostało założone w slajdzie, deklaracji, konstatacji. Eufouczucie jest mądrzejsze niż ja-ego.

„Synchronizacja kwantowa”

Staram się nie używać pojęcia „synchronizacji kwantowej”. Mam wrażenie, że to po prostu specyficzne, modne pojęcie oznaczające coś, co większość osób praktykujących medytację doskonale zna. Za to na uwagę zasługuje sposób wykorzystania tej wiedzy i jeśli komuś łatwiej przekazać ją innym językiem, to też dobrze.

Synchronizacja kwantowa w systemie Kinslowa oznacza „pozbawiony wysiłku proces prowadzenia powszechnej świadomości do czystej świadomości, a następnie zakotwiczenie jej w Eufouczuciu”.
W moim języku: bądź tu i teraz i miej świadomość tego, co czujesz w tym stanie.

Literatura

Frank Kinslow „System Kinslowa”
„Sekret natychmiastowego uzdrawiania”
„Eufouczucie”
„Sekret kwantowego życia”

Vadim Zeland, seria „Transerfing Rzeczywistości”

Nagrania

W temacie czystej świadomości, eufouczucia i ogólnie synchronizacji kwantowej, nagrania Franka Kinslowa znajdziesz na jego stronie oraz na stronie polskiego wydawcy:
www.pracownia-aniolow.pl
Synchronizacja Kwantowa

Ze swoich nagrań polecam Ci „Czystą Świadomość”, „Intencja”, „Dostrojenie – Powrót do Harmonii”, „Połączenie z Wszechświatem

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Czysta Świadomość - medytacja - Synchronizacja Kwantowa
Deal

"Czysta Świadomość", na album składają się trzy medytacje i w sumie 6 nagrań. 1-minutowa medytacja pomoże odkryć czystą świadomość w przerwie pomiędzy kolejnymi myślami. Wycisz myśli mając świadomość siebie i otaczającego świata.

Mp3 Download Czas trwania: 67:12 (6 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 162 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Wyrażanie INTENCJI w stanie Czystej Świadomości
Deal

INTENCJA w stanie Czystej Świadomości. Sesje dla trudnych emocji, większego dostatku i bogactwa oraz szczęśliwego życia osobistego i uczuciowego (związki i relacje). Z inspiracji Franka Kinslowa, twórcy synchronizacji kwantowej.

Mp3 Download Czas trwania: 153 minuty (7 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 369 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)
Deal

NIE TWÓRZ! NIECH WSZECHŚWIAT ROBI TO ZA CIEBIE! Medytacja prowadzona, dzięki której dostroisz się i pozwolisz Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Kiedy dążysz do swojego Celu - to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Format: Mp3 do pobraniaCzas trwania: 72 minuty (cztery utwory) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 115 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: nie wymagane
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem
Deal

Wizualizacja "Połączenie z Wszechświatem", to wizualizacja dla transerfingu, której celem jest podniesienie poziomu zaufania.

Mp3 Download Czas trwania: 21:42 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 52 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Afirmacje mp3 na Prawo Jazdy dla Mężczyzny

Afirmacje na Prawo Jazdy dla Mężczyzny

Out of Stock
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4

Eksperyment LOTTO (medytacje)

Out of Stock

Prekognicja.pl
Shopping cart