Dwupunkt, inaczej na temat

Jakiś czas temu zostałem zaproszony na wydarzenie typu ‚ogólnoświatowy dwupunkt’, a że tylko tak ogólnie obił mi się temat o uszy, to poszukałem informacji o tym… i w jednym z wywiadów znalazłem takie zdanie:

„Jakakolwiek blokada, objawy, które widzimy, nie jest tym objawem, tylko jest informacją, że należy dokonać rekonfiguracji pól torsyjnych, którymi jesteśmy, aby zobaczyć wynik końcowy w postaci rezonansu z innym wynikiem końcowym.” 🙂

Dlatego, jaśniej napiszę, jak temat dwupunktu rozumiem…

/Co to jest metoda dwupunktowa, ze strony dwupunkt.com:

„Metoda Dwupunktowa jest nazwą własną systemu, który został stworzony w Niemczech w 2009 roku jako kompilacja Matrycy Energetycznej (Matrix Energetics) dra Richarda Bartletta i Synchronizacji Kwantowej (Quantum Entrainment) dra Franka Kinslowa, ponieważ obydwaj panowie uznawani są za „ojców dwupunktu”.

Opiera się ona na nowych paradygmatach postępowania, powodujących transformację (poszerzenie) świadomości.

Skutkiem tego może być wybranie INNEJ drogi, a wtedy istniejąca dla Ciebie rzeczywistość może ulec rozpadowi. Wzorce emocjonalne, mentalne i fizyczne znikną z szybkością myśli czy uczuć. W to miejsce powstanie rzeczywistość optymalna dla Ciebie w danym momencie Twojego życia.

Dwupunkt, Metoda Dwupunktowa

nie jest kolejną terapią, lecz umożliwieniem transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym i wykorzystuje fale energii i informacji.”

Dla kogoś, kto nie ma pojęcia o Matrycy Energetycznej i Synchronizacji Kwantowej definicja brzmi co najmniej bardzo naukowo i poważnie. Skutkiem zastosowania tej metody „może być wybranie INNEJ drogi, a wtedy istniejąca dla Ciebie rzeczywistość może ulec rozpadowi” – to chyba zachęta dla osób świadomie żyjących w światach równoległych… bo nie wiem, jak sprawdzić, czy wybieram INNĄ drogę (w jednym momencie wybieram jedną drogę), a istniejąca rzeczywistość cały czas ulega rozpadowi i tworzeniu. (Polecam teorię dezintegracji pozytywnej Kazimierza Dąbrowskiego)

Oczywiście można to wyjaśniać na poziomie fizyki kwantowej i wtedy wszyscy mamy rację i nie mamy racji.

Więc jak ktoś lubi rozmyślać, to temat dobrze się do tego nadaje.

Zachęcające jest, że „Opiera się ona na nowych paradygmatach postępowania, powodujących transformację (poszerzenie) świadomości”.

A, po odsianiu zbędnego „szumu kwantowego”, na YT można znaleźć bardzo fajne ćwiczenia dające ogólny obraz metody.

Tak „po ludzku”:

 1. Wybierasz co chcesz (uruchomić, wzmocnić, rozwiązać, itp.)
  Ten punkt w filmikach znajdziesz ‚na późniejszym’ miejscu, ale to przecież główna motywacja, dla której robisz to, co robisz.
 2. Osiągasz stan bez myśli
  Do realizacji np. przez medytację, koany, inne ćwiczenia
 3. Wchodzisz w przestrzeń Serca
  np. medytacja, po prostu „czucie”
 4. Masz świadomość obu dłoni „w przestrzeni” (na ciele partnera lub swoim, lub w ogóle w przestrzeni; jedna dłoń jest związana z tym co jest teraz, druga dłoń jest związana ze stanem oczekiwanym; dłonie możesz połączyć, aby to co oczekiwane było w tym samym miejscu, co „teraz”).
  np. NLP; idea jak z „Ustawień”

Tak to wygląda z mojego, kwantowego poziomu:

wyrażanie intencji z poziomu Serca.

Podsumowując, jakkolwiek „paradygmaty poszerzające świadomość” w dwupunkcie są znane od tysięcy lat, to sama idea jest jak najbardziej potrzebna… choćby dla tych, którzy reagują alergicznie na słowo „medytacja” i potrzebują bardziej „naukowego” wyjaśnienia tego, co robią.

Sukcesów!
Paweł R. Stań

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Dwupunkt 1 – Jasny Umysł (Stan bez myśli – MEDYTACJA)
Promocja
Na czym polega DWUPUNKT? Jasny Umysł, stan bez myśli, to ćwiczenie medytacyjne wprowadzające nie tylko do techniki Dwupunktu, ale do każdej medytacji czy techniki celującej w skuteczną kreację siebie i świata. Mp3 Download Czas trwania: 10 + 2 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 20 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Opcjonalnie
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
DWUPUNKT 1-5 (pięć medytacji dwupunktu 20% taniej)
Promocja
3 lata temu

DWUPUNKT 1-5 (pięć medytacji dwupunktu 20% taniej)

54.80 39.99 -27%
Medytacje prowadzone dla DWUPUNKTU
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dwupunkt 2 – Obecność w Przestrzeni Serca (medytacja prowadzona)
Deal
Medytacja "Obecność w Przestrzeni Serca" - osiągasz stan bez myśli i z poziomu serca zaczynasz kreować swoją rzeczywistość. Podstawa dwupunktu i koherencji serca. Mp3 Download Czas trwania: 23 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 36 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Dwupunkt 3 – Odczuwanie Dwóch Biegunów (medytacja kierowana)
Deal
Dwupunkt, Odczuwanie Dwóch Biegunów, to ćwiczenie wprowadzające nie tylko do techniki Dwupunktu, ale do każdej medytacji czy techniki celującej w skuteczną kreację siebie i świata. Mp3 Download Czas trwania: 10 + 2 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 20 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Opcjonalnie
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Dwupunkt 4 – Integracja Dwóch Biegunów (medytacja)
Deal
Dwupunkt - Integracja Dwóch Biegunów - teraz łączysz w sobie bieguny: to, co jest, z tym, co jest nowe (jeszcze nie zmaterializowane). Medytacja prowadzona ułatwiająca dwupunkt. Mp3 Download Czas trwania: 16 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 26 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: dla wzmocnienia efektu
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Dwupunkt dla Obfitości (Dwupunkt 5 – medytacja prowadzona)
Deal
Dwupunkt 5 - medytacja prowadzona, medytacja w ruchu dla Obfitości i Bogactwa, która wykorzystuje technikę dwupunktu. Nagranie jest również dostępne w komplecie nagrań dla metody dwupunktowej. Mp3 Download Czas trwania: 24 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 41 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło

  

  Kod 35% zniżki na medytacje, wizualizacje, afirmacje

  Kod ważny do 1 czerwca godz. 23:55

35% zniżki do

1 czerwca godz. 23:55

Oj, coś zostało w koszyku...