Mity wahadła pieniędzy, które nie pozwalają Ci stać się bogatym lub bogatąWahadło Pieniędzy

Pieniądze są potężnym wahadłem, które rządzi ludzkością od stuleci. Każda osoba, nawet odnosząca sukcesy finansowe i bogata, cały czas myśli i martwi się o pieniądze. Wszyscy jesteśmy w tym wahadle, niezależnie od statusu społecznego i poziomu dochodów.

Jeśli nie masz pieniędzy – martwisz się o to. Jeśli są pieniądze – martwisz się, jak ich nie stracić, gdzie zainwestować, na co wydać. W obu przypadkach zaczynasz “karmić” wahadło pieniędzy swoją energią.

Mity wahadła pieniędzy

Korzystnym dla wahadeł jest, aby całkowicie i w pełni złapać cię i mieć na ciebie wpływ. Wahadło pieniędzy stara się podporządkować sobie każdego ze swoich zwolenników. Realizując swoje interesy, stworzyło wiele mitów:

  • “Bez pieniędzy jesteś nikim”,
  • “Im więcej pracujesz, tym więcej pieniędzy dostajesz”,
  • “Pieniądze są dostępne tylko dla wybranych”,
  • “Uczciwą pracą pieniędzy nie zarobisz”,
  • “Wszystko jest sprzedawane i kupowane”,
  • “Aby osiągnąć cel, potrzebujesz pieniędzy”.

Ten ostatni mit jest szczególnie mocny. To “dzięki” niemu miliony ludzi zastępują swoje prawdziwe cele i pragnienia sztucznym substytutem – pieniędzmi.

Człowiek pędzi od jednego wahadła do drugiego, oddaje całą swoją siłę i energię niekochanej pracy i błąka się po swojej wyjątkowej ścieżce. Zapominając o swoich celach, człowiek wkracza w niekończącą się i bezsensowną pogoń za pieniędzmi…

Wpada w pozycję ofiary, wierząc, że wszystko jest bezużyteczne. W końcu próbował już wielu rzeczy, pracował w wielu miejscach i zdał sobie sprawę, że wszystko jest daremne, bez względu na to, co zrobił. Jest stale w trybie przetrwania: “nie ważne, gdzie pracujesz, ważne żeby zaspokoić podstawowe potrzeby”. Za mało tu płacą? Dobra, znajdę inną pracę, w której zapłacą trochę więcej. W końcu, co za różnica, gdzie pracuję – i tak dużo nie zarobię!

Taka głęboka pozycja ofiary mówi o głębokim śnie człowieka, który nie wie, po co żyje. On nie ma celu, po prostu go nie widzi. W tym stanie głębokiego snu on nie będzie w stanie zobaczyć swoich drzwi. Najpierw musi “obudzić się” i uświadomić sobie, że to ON jest twórcą swojego życia i to ON ma możliwości zarządzania okolicznościami życia, a nie odwrotnie.

Walka z wahadłem pieniędzy

Drugą skrajnością jest to, że zaczynasz walczyć z wahadłami i okolicznościami, polegając na swojej sile woli. Walczysz o swoją karierę, dosłownie wgryzając się w okoliczności. Osiągasz swoje za wszelką cenę, osiągasz wysoki stopień w karierze. Jednak tak bardzo wchodzisz w tą rolę, że już trudno ci się zatrzymać, a nawet podczas wakacji nie możesz się zrelaksować i zapomnieć o pracy. Jesteś jak chomik w kołowrotku, który ma przed sobą smakołyk, który stymuluje go do biegu. A przerwa w biegu jest możliwa tylko w przypadku całkowitego wyczerpania i utraty siły.

W tym przypadku wahadło dosłownie wysysa z Ciebie siłę, a pieniądze stają się celem samym w sobie. I nie jesteś w stanie myśleć o swoich prawdziwych celach ani o radości życia.

Uświadom sobie, że pracując dla wahadła, które jest Ci obce, służysz cudzemu celowi i dlatego nie możesz się wzbogacić pomimo najlepszych starań. Jeśli słuchasz siebie i idziesz do swojego celu – twój dobrobyt finansowy wzrasta!

Źródło: ТРАНСЕРФИНГ ЦЕНТР

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
- 13%
Uzdrawianie Śmiechem, Ciało

Uzdrawianie Śmiechem, Ciało

Original price was: 24.99zł.Current price is: 21.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Sale!
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3

Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań

47.99149.99
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
- 17%
auto Regresja Hipnotyczna

auto Regresja Hipnotyczna

Original price was: 29.99zł.Current price is: 24.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 23
Uzdrawianie Rodu energią Serca

Koherencja Serca: Uzdrawianie Rodu | medytacja


Prekognicja.pl
Shopping cart