Moc Kobiety, medytacja

Mity wahadła pieniędzy, które nie pozwalają Ci stać się bogatym lub bogatąWahadło Pieniędzy

Pieniądze są potężnym wahadłem, które rządzi ludzkością od stuleci. Każda osoba, nawet odnosząca sukcesy finansowe i bogata, cały czas myśli i martwi się o pieniądze. Wszyscy jesteśmy w tym wahadle, niezależnie od statusu społecznego i poziomu dochodów.

Jeśli nie masz pieniędzy – martwisz się o to. Jeśli są pieniądze – martwisz się, jak ich nie stracić, gdzie zainwestować, na co wydać. W obu przypadkach zaczynasz “karmić” wahadło pieniędzy swoją energią.

Mity wahadła pieniędzy

Korzystnym dla wahadeł jest, aby całkowicie i w pełni złapać cię i mieć na ciebie wpływ. Wahadło pieniędzy stara się podporządkować sobie każdego ze swoich zwolenników. Realizując swoje interesy, stworzyło wiele mitów:

  • “Bez pieniędzy jesteś nikim”,
  • “Im więcej pracujesz, tym więcej pieniędzy dostajesz”,
  • “Pieniądze są dostępne tylko dla wybranych”,
  • “Uczciwą pracą pieniędzy nie zarobisz”,
  • “Wszystko jest sprzedawane i kupowane”,
  • “Aby osiągnąć cel, potrzebujesz pieniędzy”.

Ten ostatni mit jest szczególnie mocny. To “dzięki” niemu miliony ludzi zastępują swoje prawdziwe cele i pragnienia sztucznym substytutem – pieniędzmi.

Człowiek pędzi od jednego wahadła do drugiego, oddaje całą swoją siłę i energię niekochanej pracy i błąka się po swojej wyjątkowej ścieżce. Zapominając o swoich celach, człowiek wkracza w niekończącą się i bezsensowną pogoń za pieniędzmi…

Wpada w pozycję ofiary, wierząc, że wszystko jest bezużyteczne. W końcu próbował już wielu rzeczy, pracował w wielu miejscach i zdał sobie sprawę, że wszystko jest daremne, bez względu na to, co zrobił. Jest stale w trybie przetrwania: “nie ważne, gdzie pracujesz, ważne żeby zaspokoić podstawowe potrzeby”. Za mało tu płacą? Dobra, znajdę inną pracę, w której zapłacą trochę więcej. W końcu, co za różnica, gdzie pracuję – i tak dużo nie zarobię!

Taka głęboka pozycja ofiary mówi o głębokim śnie człowieka, który nie wie, po co żyje. On nie ma celu, po prostu go nie widzi. W tym stanie głębokiego snu on nie będzie w stanie zobaczyć swoich drzwi. Najpierw musi “obudzić się” i uświadomić sobie, że to ON jest twórcą swojego życia i to ON ma możliwości zarządzania okolicznościami życia, a nie odwrotnie.

Walka z wahadłem pieniędzy

Drugą skrajnością jest to, że zaczynasz walczyć z wahadłami i okolicznościami, polegając na swojej sile woli. Walczysz o swoją karierę, dosłownie wgryzając się w okoliczności. Osiągasz swoje za wszelką cenę, osiągasz wysoki stopień w karierze. Jednak tak bardzo wchodzisz w tą rolę, że już trudno ci się zatrzymać, a nawet podczas wakacji nie możesz się zrelaksować i zapomnieć o pracy. Jesteś jak chomik w kołowrotku, który ma przed sobą smakołyk, który stymuluje go do biegu. A przerwa w biegu jest możliwa tylko w przypadku całkowitego wyczerpania i utraty siły.

W tym przypadku wahadło dosłownie wysysa z Ciebie siłę, a pieniądze stają się celem samym w sobie. I nie jesteś w stanie myśleć o swoich prawdziwych celach ani o radości życia.

Uświadom sobie, że pracując dla wahadła, które jest Ci obce, służysz cudzemu celowi i dlatego nie możesz się wzbogacić pomimo najlepszych starań. Jeśli słuchasz siebie i idziesz do swojego celu – twój dobrobyt finansowy wzrasta!

Źródło: ТРАНСЕРФИНГ ЦЕНТР

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Modlitwa Huny mp3, medytacja HUNY, medytacja prowadzona

Modlitwa Huny (medytacja HUNY)


Prekognicja.pl
Shopping cart