Mity wahadła pieniędzy, które nie pozwalają Ci stać się bogatym lub bogatąWahadło Pieniędzy

Pieniądze są potężnym wahadłem, które rządzi ludzkością od stuleci. Każda osoba, nawet odnosząca sukcesy finansowe i bogata, cały czas myśli i martwi się o pieniądze. Wszyscy jesteśmy w tym wahadle, niezależnie od statusu społecznego i poziomu dochodów.

Jeśli nie masz pieniędzy – martwisz się o to. Jeśli są pieniądze – martwisz się, jak ich nie stracić, gdzie zainwestować, na co wydać. W obu przypadkach zaczynasz „karmić” wahadło pieniędzy swoją energią.

Mity wahadła pieniędzy

Korzystnym dla wahadeł jest, aby całkowicie i w pełni złapać cię i mieć na ciebie wpływ. Wahadło pieniędzy stara się podporządkować sobie każdego ze swoich zwolenników. Realizując swoje interesy, stworzyło wiele mitów:

  • „Bez pieniędzy jesteś nikim”,
  • „Im więcej pracujesz, tym więcej pieniędzy dostajesz”,
  • „Pieniądze są dostępne tylko dla wybranych”,
  • „Uczciwą pracą pieniędzy nie zarobisz”,
  • „Wszystko jest sprzedawane i kupowane”,
  • „Aby osiągnąć cel, potrzebujesz pieniędzy”.

Ten ostatni mit jest szczególnie mocny. To „dzięki” niemu miliony ludzi zastępują swoje prawdziwe cele i pragnienia sztucznym substytutem – pieniędzmi.

Człowiek pędzi od jednego wahadła do drugiego, oddaje całą swoją siłę i energię niekochanej pracy i błąka się po swojej wyjątkowej ścieżce. Zapominając o swoich celach, człowiek wkracza w niekończącą się i bezsensowną pogoń za pieniędzmi…

Wpada w pozycję ofiary, wierząc, że wszystko jest bezużyteczne. W końcu próbował już wielu rzeczy, pracował w wielu miejscach i zdał sobie sprawę, że wszystko jest daremne, bez względu na to, co zrobił. Jest stale w trybie przetrwania: „nie ważne, gdzie pracujesz, ważne żeby zaspokoić podstawowe potrzeby”. Za mało tu płacą? Dobra, znajdę inną pracę, w której zapłacą trochę więcej. W końcu, co za różnica, gdzie pracuję – i tak dużo nie zarobię!

Taka głęboka pozycja ofiary mówi o głębokim śnie człowieka, który nie wie, po co żyje. On nie ma celu, po prostu go nie widzi. W tym stanie głębokiego snu on nie będzie w stanie zobaczyć swoich drzwi. Najpierw musi „obudzić się” i uświadomić sobie, że to ON jest twórcą swojego życia i to ON ma możliwości zarządzania okolicznościami życia, a nie odwrotnie.

Walka z wahadłem pieniędzy

Drugą skrajnością jest to, że zaczynasz walczyć z wahadłami i okolicznościami, polegając na swojej sile woli. Walczysz o swoją karierę, dosłownie wgryzając się w okoliczności. Osiągasz swoje za wszelką cenę, osiągasz wysoki stopień w karierze. Jednak tak bardzo wchodzisz w tą rolę, że już trudno ci się zatrzymać, a nawet podczas wakacji nie możesz się zrelaksować i zapomnieć o pracy. Jesteś jak chomik w kołowrotku, który ma przed sobą smakołyk, który stymuluje go do biegu. A przerwa w biegu jest możliwa tylko w przypadku całkowitego wyczerpania i utraty siły.

W tym przypadku wahadło dosłownie wysysa z Ciebie siłę, a pieniądze stają się celem samym w sobie. I nie jesteś w stanie myśleć o swoich prawdziwych celach ani o radości życia.

Uświadom sobie, że pracując dla wahadła, które jest Ci obce, służysz cudzemu celowi i dlatego nie możesz się wzbogacić pomimo najlepszych starań. Jeśli słuchasz siebie i idziesz do swojego celu – twój dobrobyt finansowy wzrasta!

Źródło: ТРАНСЕРФИНГ ЦЕНТР


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
- 30%
Zaufaj WSZECHOBECNOŚCI, podróż medytacyjna

Zaufaj WszechObecności – podróż medytacyjna do źródła Obfitości

15.99
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Afirmacje Zmiany, 21-dniowe przygotowanie do tworzenia siebie i świata

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Afirmacje mp3 na Prawo Jazdy dla Mężczyzny

Afirmacje na Prawo Jazdy dla Mężczyzny

Out of Stock
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Słuchaj, gdy Śpisz: OBFITOŚĆ

Słuchaj gdy śpisz: OBFITOŚĆ


PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Shopping cart