Odchudzanie z Podświadomością – podsumowanie 12 m-cy Projektu Nowego Człowieka (wideo)Podświadomość i Nadwaga

wideo zobacz niżej

Jak chudnąć i mieć Większy Biust dzięki medytacji opowiadałem ostatnio. W komentarzach były pytania o medytacje na wypadanie włosów, na żylaki, na schudnięcie 30 kg, na większe przyrodzenie u mężczyzn, było czy mogę pokazać zdjęcia na dowód przed i po… i w tym wideo pokażę zdjęcia.

W tym wideo pokażę zdjęcia z mojego przykładu, bo właśnie minął rok Projektu Nowego Człowieka – projektu zorientowanego na ciało fizyczne, na nadwagę.

Po prostu w końcu ktoś powiedział mi wprost, żebym zrobił coś dla siebie, bo szewc bez butów chodzi. A to kwestia priorytetów jest przecież.

I zanim zacząłem ten projekt, to kilka miesięcy przygotowywałem się do niego, tzn.: odkładałem na później, na lepszą chwilę, na więcej czasu, na bardziej sprzyjające warunki, na lepszy plan, i tak dalej.

I wiesz, niby mam te środki od dawna: Program Piękne Ciało, Piękny Biust powstał w 2011 roku, wersja dla mężczyzn parę lat później, inne Programowania Podświadomości i afirmacje

Narzędzia są – wystarczy tylko zastosować.

Ale NIE ma sensu stosować czegoś, czego się nie czuje, a ja ich wtedy nie czułem. Szkoda czasu na robienie czegoś wbrew sobie.

Jeżeli coś Czujesz i to płynie z Serca, to rób to od razu!
NIE czekaj! bo za chwilę włączy się Krytyk i pożre twoją radość Życia.

Zobacz jak to wyglądało rok temu.Ważyłem wtedy 107 kilo dziś ważę 88-90 kg.

Cel, jaki sobie wtedy postawiłem, to 75-80 kilogramów. Czyli jest 17 kg różnicy, połowa z celu 50%.

Ale dla mnie o wiele ważniejsze jest coś innego.

Podchodząc do tematu ciała, miałem proste założenie.

Ponieważ NIE czułem działania z pozycji kontroli, wiesz, restrykcyjne diety, ćwiczenia, siłka i jednocześnie NIE wiedziałem, jak TO zrobić, a chciałem, więc w którejś medytacji w końcu się poddałem i powiedziałem sobie tak od serca:

„Urwa, NIE wiem jak mam to zrobić! Cel jest taki! Ma być łatwo lekko i przyjemnie, Skóra ma ładnie wyglądać, pokaż mi od czego mam zacząć, jaki jest pierwszy krok i działamy.”

I tak zaczęło się moje odchudzanie z Podświadomością.

Odchudzanie z Podświadomością

Odpowiedź miałem po kilku dniach – i ciekawe jest to, że wiedziałem, że tak można, robiłem tak wcześniej, ale wtedy efekty były słabe. Ale kiedy to wyszło ze mnie, z mojego wnętrza, to pierwsze 10 kg poszło w 3 m-ce łatwo i przyjemnie.

I Bez zmiany diety i ćwiczeń, ale byłem gotowy na pierwszy krok niezależnie jaki by nie był i robiłbym co trzeba!

Wiesz, to jest taka postawa typu – TY wybierasz co chcesz, Świat daje Ci rozwiązania na które jesteś gotowa, gotowy, najlepsze, najłatwiejsze na dany moment, ale na końcu i tak to TY decydujesz, czy i jak działasz.

i To uniwersalna wskazówka do zastosowania w każdej dziedzinie życia.

W maju 23 roku zapraszałem do wspólnej podróży w tym temacie – wtedy nie było odważnych i wcale się nie dziwię, bo co to za podróż, gdzie znany jest tylko cel, a to JAK do niego dojść, no to nie wiadomo…

A gdzie tu przygoda?! Przygoda odkrywania siebie! To jest zabawa!

No dobra, wesołe były tylko chwile. Generalnie to nie były wesołe miesiące, bo kolejna wskazówka była taka, że nadwaga bierze się z zatrzymanych w ciele emocji. I temat emocji zdominował ten rok.

Nadwaga bierze się z zatrzymanych w ciele Emocji

Było trudno, było dużo cierpienia i łez, ale to był dobry rok, praca nad motywem rozstania i porzucenia, samotności, miłości, sensu życia

W końcu poczułem mój prawdziwy sens życia.

Narzędzia do pracy z emocjami

Na początku korzystałem z Kodu Emocji, potem była Metoda Sedony – coś jak uwalnianie emocji wg Hawkinsa – dla ułatwienia stworzyłem do tego aplikację na Androida „Puść Emocje” – jest do pobrania z Prekognicja.pl Kliknij Tutaj

Ale najlepszą metodę zawarłem w albumie Moc Trudnych Emocji – to taki wyższy level uwalniania emocji, bo tutaj nie tylko uwalniasz Emocje, ale najpierw świadomie odbierasz Energię, swoją energię z trudnych emocji.

Najważniejsze nagrania, z których korzystałem przez ten rok

Zaczynałem od Afirmacji Zmiany – to uniwersalne przygotowanie do każdego procesu budowania siebie. Te afirmacje wzięły się z doświadczeń na wzrost, z Programu Piękny Biust, i jeszcze z jednego projektu na wygranie w Maratonie – ta historia też jest na blogu… i ze zdjęciami, gdyby ktoś pytał.


Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)

Czyli Afirmacje Zmiany, potem był Twój Idealny Wizerunek – dla pokazania Podświadomości do czego konkretnie zmierzam.Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniemPotem była Prawdziwa Przyczyna Nadwagi


Prawdziwa Przyczyna Nadwagi


Kolejne było Spalanie Tłuszczu z Oddechem Wima Hofa – bardzo energetyzująca praktyka.

Sesja spalania tłuszczu z oddechem Wima Hofa

No i oczywiście Moc Trudnych Emocji – technika do zabierania energii ze swoich kreacji w świecie. I ta technika ma jedną trudność – żeby ją zastosować, trzeba zaakceptować, albo przynajmniej dopuścić taką możliwość, że to TY tworzysz swoją rzeczywistość. Ty Tworzysz – tylko jako Twórca możesz odbierać energię, która została wykorzystana do kreacji emocji i sytuacji.

Okładka tego albumu jest w Matrixowym stylu, bo taka jest Moc Trudnych Emocji.Moc Trudnych Emocji, wersja z Twoim imieniem

Kolejne nagranie, to było Wierzę w Ciebie. Powstało na chwile zwątpienia, gdy masz dość, nie widzisz sensu, nie widzisz efektów, coś czujesz, ale nie ma wsparcia – wtedy wchodzisz w taką przestrzeń, w której jest wielu ludzi, którzy cię wspierają, wierzą w ciebie, wierzą, że ci się uda.

Ja korzystam z tego nagrania jeszcze dla wzmocnienia podświadomości i ukochania wewnętrznego dziecka.Wierzę w Ciebie, medytacja wsparcia z twoim imieniem


Korzystałem też z Tygla Przemiany Energii,

Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona
z Techniki Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa – tu jest moc!,
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
z Wewnętrznego Krytyka – to nagranie do radzenia sobie z wewnętrznymi, destrukcyjnymi dialogami.
Wewnętrzny Krytyk: Zmiana wewnętrznego głosu


Było też „Slim Aura – chudnij przez Sen”.

Medytacja prowadzona - Slim Aura - Chudnij przez Sen

Najważniejsza Zasada!

I teraz zobacz, że podałem Tobie wiele różnych rzeczy, co zrobiłem, żeby znaleźć się dzisiaj, tutaj w tym miejscu. I jeżeli chcesz pójść podobną drogą, to, NAJważniejsze!

Słuchaj siebie!

Słuchaj Serca,

Słuchaj Duszy,

Intuicji
– rób to, co płynie z Ciebie!
To jest prawdziwe, i najlepsze dla Ciebie.

Najlepsze dla Podświadomości!

Jeśli myślisz o nagraniach, to polecam nagrania w wersji z Twoim imieniem – bo to jest dopalacz, taki booster dla Podświadomości, gdy słyszysz swoje imię i TY, Beata, Agnieszka, Piotrek – robisz to.

Co dalej…

Przygotowuję też ebooka w temacie zmiany ciała – to będzie całościowe spojrzenie – jeśli chcesz być na bieżąco, to zapraszam do grupy na facebooku: Dialog z Podświadomością – Transformacja.

Dopracowuję też warsztaty w temacie wpływu myśli i emocji na ciało – to dla osób z nadwagą. I mam jeszcze wizję tematu dla seniorów, ale to w innym wideo.

Jeśli masz pytania – napisz w komentarzu, i polub, zaobserwuj i podaj to wideo dalej.

Cudowności!


Nagrania, z których korzystałem

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Deal

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Prawdziwa Przyczyna Nadwagi
Deal

Przyczyna Nadwagi, Otyłości, sesje: 1. Odkrywanie 2. Rozluźnianie narządu, który jest zaburzony. Nagrania BEZ personalizacji z opcją poszerzenia- czytaj opis.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 32:00 (wersja dla kobiet + mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  78 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Spalanie Tłuszczu - Afirmacje z oddechem Wima Hofa
Deal

Spalanie Tłuszczu - afirmacje z oddechem Wima Hofa. Wersja BEZ personalizacji.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 24:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Moc Trudnych Emocji, wersja z Twoim imieniem
Promocja

Moc Trudnych Emocji | wersja z Twoim imieniem

Original price was: 97.44zł.Current price is: 79.99zł.

Technika usuwająca Trudne Emocje nawet w kilka minut, bo teraz wiesz, jak zabrać energię, która posłużyła do ich wytworzenia. Do zastosowania przy trudnych emocjach w normalnym życiu, w sytuacjach biznesowych i relacjach osobistych. Wersja personalizowana, z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia dodaj swoje imię.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 32:37 (3 ścieżki) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  79 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2024 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Wierzę w Ciebie, medytacja wsparcia z twoim imieniem
Promocja

Wierzę w Ciebie – Medytacja Wsparcia, z Twoim imieniem w nagraniu

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł. -18%

Wierzę w Ciebie - medytacja wsparcia - mieć taką wiarę, żeby góry przenosić... Wersja personalizowana, z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. W uwagach do zamówienia dodaj imię, które ma być w nagraniu.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:40 (medytacja + instrukcja) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  72 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2024 Instrukcja PDF: TakPosłuchaj fragmentów
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja idealnego wizerunku dla nadwagi, otyłości i odchudzania
Deal

Nadwaga: "Twój Idealny Wizerunek" - medytacja motywująca Podświadomość do szybkiego odchudzania.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona
Deal
"Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji" jest odmianą "Tygla Przemiany Energii" zorientowaną na cele związane z relacjami międzyludzkimi. To ćwiczenie dla Tych wszystkich, którzy są w trakcie lub planują nawiązać kontakt z najlepszymi dla siebie osobami, partnerami czy współpracownikami.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 35 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 55 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Promocja

POSZERZONA Technika Warkocza Zamiaru z oddechem Wima Hofa

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.77zł. -26%

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Medytacja prowadzona - Slim Aura - Chudnij przez Sen
Deal
W "Slim Aura – Chudnij przez Sen" programujesz swoją Podświadomość na odchudzanie w czasie snu. Dlatego tylko na początku świadomie angażujesz się w korzystanie z nagrania – ukierunkowujesz swoją Podświadomość na cel. Przez 21 dni... Mp3 do pobraniaCzas trwania: 27 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 44 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Wierzę w Ciebie medytacja
Promocja

Wierzę w Ciebie – Medytacja Wsparcia

Original price was: 69.97zł.Current price is: 19.99zł. -71%

Wierzę w Ciebie - medytacja wsparcia w wersji BEZ personalizacji. Wersja dla Kobiet + Wersja dla Mężczyzn

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 61:20 (wersja dla Kobiet + wersja dla Mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  145 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2024 Instrukcja PDF: TakPosłuchaj fragmentów
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Moc trudnych eMOCji
Promocja

Moc Trudnych Emocji – Zabieranie Energii

Original price was: 97.44zł.Current price is: 49.99zł.

Technika usuwająca Trudne Emocje nawet w kilka minut, bo teraz wiesz, jak zabrać energię, która posłużyła do ich wytworzenia. Do zastosowania przy trudnych emocjach w normalnym życiu, w sytuacjach biznesowych i relacjach osobistych.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 32:00 (3 ścieżki) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  79 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2024 Instrukcja PDF: Tak

Paweł R. Stań


Paweł R. Stań

Autor ponad 300+ medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


 

 

Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy Wrażenia z medytacji


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Transerfing rzeczywistości: Energia Zamiaru
Deal

Wizualizacja "Energia Zamiaru"... aby puścić swój zamiar i pozwolić Światu na urzeczywistnienie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 20:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 48 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów
Promocja

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 sesji – polska metoda Silvy

Original price was: 119.88zł.Current price is: 69.77zł. -42%

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, "polskiej metody Silvy". Szczegółowe opisy na stronach z opisem albumów.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 02:23:06 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
HUNA - komplet nagrań
Promocja

Huna – komplet 5 medytacji

Original price was: 98.00zł.Current price is: 69.77zł. -29%

Komplet nagrań HUNY: Modlitwa Huny, Mana, Ogród Umysłu (tiki), Aktywacja 4 Żywiołów (imię Niższego Ja, Podświadomości). Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej).

Mp3 DownloadCzas trwania: 225 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 360 MB (5 plików *zip) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja idealnego wizerunku dla nadwagi, otyłości i odchudzania
Deal

Nadwaga: "Twój Idealny Wizerunek" - medytacja motywująca Podświadomość do szybkiego odchudzania.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
- 33%
Programowanie układu odpornościowego

Układ Immunologiczny – Wzmacnianie odporności

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Sen i Zasypianie - naturalny sposób na bezsenność (medytacja prowadzona)

Sposób na BEZSENNOŚĆ – medytacja prowadzona „Sen Zasypianie”

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
- 39%
7-minutowa medytacja w ruchu - komplet 5 medytacji

7-MINUTOWA MEDYTACJA w RUCHU #10 (komplet)

Original price was: 48.50zł.Current price is: 29.77zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart