Ciało i Świadomość – Przypowieść o chorobieNa skraju tajemniczego lasu, w niewielkim, ale tętniącym życiem mieście, mieszkała młoda, wiedząca i czarująca kobieta. Ludzie znali Ewę z jej głębokiej mądrości i niezwykłej umiejętności tworzenia harmonii w życiu, pomimo licznych wyzwań, które stawiała przed nią codzienność.

Ewa często spacerowała po lesie, napełniając się spokojem i równowagą. Mieszkańcy miasta widzieli, że, nawet w najbardziej burzliwe dni, Ewa zachowuje spokój umysłu, i serca, i zdrowe ciało. Dziwili się i pytali ją o sekret tego wewnętrznego spokoju.

Pewnego dnia, na rynku miasta Ewa powiedziała im:

“Każdy z nas jest Świadomością, która ma ciało… a nasze ciało jest lustrem, które odbija stan naszej Świadomości. Kiedy w naszych Sercach i Umysłach pojawiają się konflikty, nasze ciało reaguje napięciem i chorobą. Ale kiedy znajdujemy rozwiązania dla naszych wewnętrznych konfliktów, ciało odzyskuje naturalną równowagę.”

Ewa wyjaśniła, że każdego wieczora medytuje w ciszy lasu rozwiązując wszelkie konflikty, które mogły pojawić się w jej Świadomości. Dzięki temu jej ciało i duch pozostają w harmonii.
I po tych słowach wielu mieszkańców zaczęło praktykować uważność i medytację, by żyć w zdrowiu i harmonii ze sobą.

I zapamiętaj:

Jeżeli wiesz, że jesteś Świadomością, która ma ciało, i rozumiesz, że Twoje ciało odbija Twoją Świadomość, to wiesz, że ciało wraca do równowagi, gdy rozwiązujesz konflikty w Świadomości.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Czysta Świadomość - medytacja - Synchronizacja Kwantowa
Deal

"Czysta Świadomość", na album składają się trzy medytacje i w sumie 6 nagrań. 1-minutowa medytacja pomoże odkryć czystą świadomość w przerwie pomiędzy kolejnymi myślami. Wycisz myśli mając świadomość siebie i otaczającego świata.

Mp3 Download Czas trwania: 67:12 (6 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 162 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Deal

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 50%
Afirmacje 7 czakr (komplet afirmacji mp3)

Afirmacje 7 Czakr (komplet afirmacji do pracy z czakrami)

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
SERCE - Afirmacje na Dzień Dobry (audio 1)

SERCE – Afirmacje na Dzień Dobry (audio)

4.9924.99
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
- 33%
Wysoka SAmoocena dla Mężczyzn: afirmacje z oddechem Wima Hofa
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Afirmacje Wysokiej Samooceny i Akceptacji Siebie z oddechem Wima Hofa – dla MĘŻCZYZN

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart