Dualne Lustro Świata – jak myśli i uczucia odbijają się w rzeczywistości (przykład z życia)Zasada lustra – jak działa? Jeśli obserwujesz moje działania, to być może pamiętasz, kiedy we wrześniu robiłem ankietę “które afirmacje mam w pierwszej kolejności odnowić”. Zapraszając do głosowania na fanpage Prekognicja.pl pisałem na różnych grupach i na jednej z nich ktoś zwrócił mi uwagę.

Inspiracja

To było już chyba po ogłoszeniu wyników, początek października, zwyciężyły “Afirmacje bogactwa pieniędzy”, a ja usłyszałem coś w rodzaju, że to nie jest okej sprzedawać takie afirmacje. “Bo ludzie sięgają po nie, aby poprawić swój byt, wydają pieniądze, a w efekcie rozczarowują się, bo pieniędzy nie dostają” – tak, mniej więcej zrozumiałem zdanie mojego rozmówcy.

Miał trochę racji, głównie w tym, że ludzie często szukają “magicznych” środków do zdobycia bogactwa, a zdaniem mojego rozmówcy, takie rzeczy się nie zdarzają – trzeba pracować, a nie żyć iluzją.

Nie miał racji, bo nie rozumiał idei afirmacji – tego, że zanim zadzieje się zmiana na zewnątrz, najpierw musi zajść zmiana wewnątrz. I w zasadzie mógłbym to tak zostawić, nagrać nowe afirmacje i udostępnić je tym, którzy “wiedzą o co chodzi”.

Z drugiej strony coś mnie poruszyło w tej wymianie zdań. Pomyślałem: może mógłbym zrobić coś lepiej? Co mógłbym zrobić lepiej?

Pytania do Duszy,
pytania do Wszechświata

Wiesz, jak jest z pytaniami do Duszy, do Wszechświata – czasami odpowiedzi przychodzą od razu, a czasami trzeba chwilę poczekać na ich pojawienie się.

U mnie pojawiła się ta druga opcja. W krótkim czasie dostałem kilka znaczących dla mnie sygnałów o kursie “Dienieżnyj Sezon”. Dusza od razu wiedziała, że to ten krok, ale Rozum mówił: “400zł za webinary?! Po rusku?”, a Dusza “Chcesz wiedzieć, co zrobić lepiej, czy nie?”

Zapisałem się, zapłaciłem, kurs był w moskiewskim Centrum Transerfingu, a mój rosyjski okazał się NIE być tak dobry, jak myślałem 😉

Dienieżnyj sezon
(sezon na pieniądze)

7 dni, 7 webinarów po 1,5h, kanał dla uczestników vkontakte, zadania domowe do wykonania i do przesyłania przez platformę… Generalnie: bardzo dobra organizacja, jest poczucie zaopiekowania, można zadawać pytania i wiadomo, że doświadczona osoba z Centrum odpowie. I najważniejsze chyba: ukierunkowanie energii na pieniądze niezależnie od tego, co się dzieje.

A ludzie różne rzeczy opisywali. Jednym już po pierwszym webinarze pojawiały się mniejsze, większe sukcesy. Inni notowali straty, przykre zdarzenia wywołujące niepokój – “no jak to?! Sezon na pieniądze, a tu straty?!”. W obu przypadkach interpretacja była jednakowa: “ma się ku dobremu!”

A u mnie pojawił się “spokój” – jak wcześniej dostawałem dużo sygnałów o pieniądzach, tak zaczął się kurs i… cisza. Zamówienia na nagrania jakby ustały, a ja zastanawiałem się, jak to mi pomoże w polepszeniu jakości nagrań…

Tatiana tłumaczyła, że w starych programach jest dużo energii i gdy próbujemy postawić nowe fundamenty (w których jest mało energii), to stare będzie jeszcze przez jakiś czas ciągnąć nas do siebie.

Tak chyba ze 2-3 dni miałem ten “spokój”.
Rozum zaczyna się niepokoić, bo “z czego będziemy żyć”, Dusza spokojna, a potem zaczęło się dziać. I nie, nie zaczęły płynąć pieniądze, ale pojawiło się wiele “rozpraszaczy”, różnych zadań wkoło “przeszkadzających” w webinarach, o priorytetach “obiektywnie” ważniejszych…

W efekcie, koniec kursu miałem już bez aktywnych działań, a zadania domowe skończyły się na drugim, czy trzecim dniu. Kurs się skończył, a u mnie dalej dużo bieżących zobowiązań było.

W czasie kursu nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, a to, co się działo wkoło nie wskazywało na pozytywne rozwiązania.

I tutaj jest czas na naukę.

Reakcje na sytuacje w świecie

Normalnie w takich sytuacjach większość ludzi patrzy na to, co się dzieje i martwi się tym, co się dzieje, że nie jest tak, “jak miało być”, że jest źle zamiast dobrze, itd.

Nie pamiętają, że świat jest ich lustrem i świat odbija to, co przedstawiają. Nie mają cierpliwości. Nie mają systematyczności. Szybko się zniechęcają. Zamiast trzymać się obrazu tego, co chcą, ulegają temu, co widzą w odbiciu, co pojawia się w świecie.

Jak długo trzeba czekać na efekty swojej praktyki? To zależy indywidualnie od starych programów i od umiejętności trzymania się nowego fundamentu.

Co się zadziało w moim przypadku oprócz zastoju w sprzedaży i natłoku różnych rzeczy do zrobienia?

Jak długo trzeba czekać na efekty

Czuję, że dla mnie najważniejszy był pierwszy i drugi dzień. Pierwszego dnia określiłem kilka kadrów ze swojego pieniężnego celu oraz zastosowałem je w technice Tafti (technika Warkocza Zamiaru).

Jeden z moich kadrów był bardzo konkretny: “Zarabiam od 20 000zł w górę”. To był mój test, na to jak kurs, jak te techniki zadziałają na świat w moim przypadku. Dodam, że 10 000zł, to dużo pieniędzy – mój test był na 2x więcej niż dużo pieniędzy dla mnie.

Co się stało później? 2 Dwa dni czekałem na odpowiedź świata…

Świat cały czas odpowiada

To, czego trzeba się nauczyć to to, że fizyczne zdarzenia mają metafizyczne przyczyny. Myśli i uczucia tworzą fizyczny świat. Kiedy to rozumiesz – dajesz sobie prawo do świadomego tworzenia swojego życia. Jak szybko działa ta siła sprawcza? To zależy od każdego indywidualnie. Proste rzeczy materializują się szybciej, na bardziej złożone trzeba chwilę poczekać. Tematy, które już wcześniej były “na tapecie”, nawet bez widocznych rezultatów, mogą być szybciej osiągnięte dzięki wcześniejszej pracy nad nimi…

Transerfing podchodzi do tego jeszcze prościej: wszystkie możliwości, wszystko, co chcesz już jest, już istnieje. Ty musisz tylko to “wybrać” to, co chcesz. WYBRAĆ nie znaczy tutaj intelektualnego zdecydowania, że chcę to i to, i tylko pozornie wygląda na proste działanie.

Wybierać oznacza w Transerfingu zgodę Duszy i Rozumu i trzymać się obrazu tego, co chcesz zmaterializować w fizycznym świecie.

Co oznacza “trzymać się obrazu tego, co chcesz”? Oznacza pielęgnowanie tego, co chcesz, zwłaszcza w trudnych sytuacjach.

W praktyce to jest tak, jak z wcześniejszymi przykładami:

Ludzie pracują nad pieniędzmi, nad polepszeniem swojego bytu, a spotykają ich przykrości. Patrzą na swoje przykrości i martwią się “no jak to?! miały być pieniądze, a są straty, długi, wydatki, itp.” – zapominają, że obraz tego, co chcą jest w ich myślach i uczuciach i że świat fizyczny jest tego odbiciem.
Co z tego, że rano wizualizują, afirmują, medytują, jak w ciągu dnia czy wieczorem dopada ich zmartwienie, smutek i przygnębienie przez przykre zdarzenia?

Świat jest naszym Lustrem
– w nim odbijają się nasze obrazy (myśli, uczucia).

Kłopot w tym, że żyjemy również w lustrzanym odbiciu i zapominamy o naszej Twórczej mocy. Zamiast tworzyć rzeczywistość i obserwować jej manifestacje w lustrze, ulegamy iluzji lustra. Iluzja wpływa na nasze wnętrze, a my zamiast być obrazem dla lustra, stajemy się odbiciem dla lustra. Na tym polega dualne lustro.

Zasada Lustra – Dualne lustro

Sytuacja z lustrem wygląda mniej więcej tak: stajesz przed lustrem, patrzysz na siebie, ruszasz ręką, odbicie w lustrze rusza ręką. Pomyślisz coś, poczujesz – natychmiast zauważasz reakcje w lustrze.

W świecie fizycznym jest tak samo, tylko dłużej trzeba poczekać na reakcję w lustrze. No i utożsamiamy się z odbiciem w lustrze – nie zauważamy “obrazu”, który był wzorcem dla odbicia. Nie patrzymy na odbicie jak na iluzję, bo przecież odbicie jest tak realne…

W tym momencie, gdy tracimy świadomość “bycia obrazem” – stajemy się odbiciem dla lustra.
Rozumiesz? Tracąc świadomość “bycia obrazem” stajemy się odbiciem dla lustra. Przykrości na zewnątrz wywołują przykrości w nas. Jednocześnie jesteśmy obrazem dla lustra, więc przykrości w nas stwarzają przykre odbicia w lustrze. Przykre odbicia wywołują przykrości w nas… i często wpadamy w taką negatywną spiralę.

Wiesz, już jak trzeba reagować na świat?

Najpierw wybieramy Cel (obraz) i nastawienie na Cel, a potem utrzymywanie świadomości swojego Celu-obrazu w czasie okoliczności, których doświadczamy. Łatwo to robić, gdy wszystko się udaje, trudniej, gdy okoliczności wydają się nie sprzyjać.

Z mojego przykładu: określiłem Cel – konkretny kadr (mały obraz), okoliczności nie wyglądały na sprzyjające, ale “z tyłu głowy” miałem swój obraz. Jak zarabiać od 20 tys. zł w górę, gdy sprzedaż znika, a innych źródeł nie widać? Zwyczajnie – robisz to, co trzeba i trzymasz się swojego obrazu.

Efekty były po 2 dniach

PRAKTYKA DNIA PO “SEZONIE NA PIENIĄDZE”

Podsumowując… Znalazłem się w tym miejscu dzięki czyjemuś zdaniu, że afirmacje nie działają, że ludzie robią sobie nadzieję, a potem są rozczarowani. Zrobiłem z tego wyzwanie dla siebie. Nie miałem pojęcia dokąd mnie ono doprowadzi i co z niego wyniknie.

Nagrania, które tworzę, ani żadne techniki – one nic same nie robią. To od użytkownika zależy, jak wykorzystuje narzędzia, do których ma dostęp… i to nie tylko JAKOŚCIOWO (jak bardzo przykłada się do swojej praktyki), ale również ILOŚCIOWO.

Oczywiście, można wybrać nową rzeczywistość i zostawić ją światu do realizacji. Jak długo będzie trzeba czekać na efekty? Prawdopodobnie tak długo, jak długo nie zmienią się stare programy.

Zobacz sugerowane działania do podjęcia po kursie:

  1. Tworzenie dnia: utrzymywanie uważności, świadomość tego, co się dzieje. Chodzi tutaj o przebudzenia, wyjścia z codziennego transu, ograniczenie nawyków i “zasypiania”. Cały dzień.
  2. Technika Tafti (technika warkocza), 3-4 razy dziennie, może być z różnymi kadrami.
  3. Wizualizacja do wyboru: “Pożegnanie ze starym programem” lub “Nowy manekin”.
  4. Wizualizacja do wyboru: “Lustro rzeczywistości” lub “Pieniężna obfitość”. Przez 1 m-c.
  5. Gra w imitację – transformacja własnych myśli i uczuć. Przez 2 tygodnie, co dzień.
  6. Praca z energetycznym posłaniem. 1-2 razy dziennie przez 2 m-ce.
  7. Działania w fizycznej rzeczywistości skierowane na podniesienie poziomu pozwalania sobie.

Tutaj nie ma “wyraź życzenie i zostaw, Wszechświat wszystko załatwi” (- jeżeli to przekonanie działa u Ciebie, to trzymaj się go). Szybka i skuteczna zmiana, to zmiana starych programów i wprowadzenie nowych. “Chcesz szybkiej zmiany? – proszę bardzo: kilkanaście, kilkadziesiąt mikroczynności w ciągu dnia, około 2 godzin na codzienną praktykę przez 2 miesiące i zmiana gwarantowana”.

Tylko kto ma tyle cierpliwości i wytrwałości?

Zauważ, że elementy powyższego planu są bardzo uniwersalne. Najpierw formułujesz swój nowy fundament – tutaj jest dla pieniędzy, ale możesz go stworzyć i dla zdrowia, i dla relacji (wtedy zmienią się wizualizacje z pkt. 4). Ale to, co najbardziej rzuca się w oczy, to ilość działań. Jeśli dzień w dzień, przez 2 m-ce będziesz realizować taki program, to zmiana wydaje się pewna!

Z mojego doświadczenia, przyznaję, że nie realizowałem go w taki sposób, a okoliczności sprawiły, że nawet moje uczestnictwo w kursie było niepełne. I gdy zauważyłem, że “coś jest nie tak”, to musiałem sobie odpowiedzieć na pytanie: jak bardzo istotne są dla mnie techniki i webinary?…
Moje odpowiedzi – moja odpowiedzialność.

Co z tego kursu wpłynęło na polepszenie afirmacji?

Energetyczne posłanie, energetyczny przekaz, wiadomość – to technika przypominająca moje afirmacje z oddechem… tylko na kursie były pojedyncze afirmacje z energią oddechu, a nagranie daje dużo większe możliwości.

Asystent Afirmacji – przypominający o przebudzeniu się i zastosowaniu afirmacji (przesłania energetycznego).

Plany na przyszłość…

Czego potrzebujesz, aby lepiej zarządzać swoją rzeczywistością?

Tym wpisem chciałem Cię zainspirować do systematyczności w Twojej praktyce zmiany i trzymania się jej.

Wiem, jak jest w życiu. Dom, praca, dzieci, szkoła, zdrowie, dodatkowe zajęcia, za mało czasu… Ty decydujesz, jakie są Twoje priorytety. Jeśli jest Ci dobrze, to w porządku. Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić – pomyśl, czy żyjesz “obrazem” Twojego życia, czy pochłania Cię “odbicie”.

I jeszcze jedno: Twoja zmiana nie bierze się z tego, co przeczytasz w mądrych książkach. Zmiana bierze się z tego, jak stosujesz wiedzę, do której masz dostęp.

Techniki Tafti, technika Warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i technika nowej formy:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
DVD Transerfing Rzeczywistości: medytacje
Promocja
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Techniki kapłanki Tafti: technika warkocza zamiaru
Promocja
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Paczkomaty InPost
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Sprawca Rzeczywistości + Moc Poprzednich Wcieleń
Deal

Sprawca Rzeczywistości - forma myślowa z inspiracji "Kapłanka Tafti 2 - Zarządzanie Zdarzeniami" (2022). 

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 1 godz. Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 146 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Technika warkocza zamiaru z oddechem Wima Hofa
Deal

Poszerzona technika Warkocza Zamiaru, Tafti z oddechem metodą Wima Hofa. W tej sesji jeszcze bardziej energetyzujesz swój Cel. Wyrażanie intencji + dynamiczny oddech.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 2x 24:00 (wersja dla kobiet + wersja dla mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  57 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2023 Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Sesja Modelowania Przyszłości
Deal

Modelowanie Przyszłości - wybierasz to, czego chcesz doświadczyć w życiu.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 55:19 (3 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:  134 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022 Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Wizualizacja "BANK PRZESTRZENI WARIANTÓW" (transerfing rzeczywistości)
Deal

Wizualizacja "Bank Przestrzeni Wariantów" przenosi Cię na Twoją linię życia w dobrobycie i w komforcie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 27:13 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 66 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Rytuał Lustro Pieniędzy, wersja z imieniem
Deal
Rytuał "Lustro Pieniędzy" - medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Wersja personalizowana, z imieniem. Jeśli nie zaznaczono inaczej, imię w nagraniu jest w formie wołacza, np. Aniu, Beato, Zbyszku. Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Trening Autogenny Schultza 2 - Odczuwanie Ciepła - medytacja prowadzona mp3

Trening Autogenny 2 – Odczuwanie Ciepła

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
OBE - AKTYWNE AFIRMACJE

OBE Aktywne Afirmacje

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Medytacja Huny - Ogród Umysłu tiki, HUNA - Medytacja prowadzona

Ogród Umysłu – medytacja Huny (Tiki)


Prekognicja.pl
Shopping cart