Lustro Świata w Transerfingu RzeczywistościWyobraź sobie duże dualne lustro. To jest nasz świat. Po jednej stronie lustra znajduje się materialny wszechświat, w którym żyjemy. Z drugiej strony – metafizyczna Przestrzeń Wariantów. W tej przestrzeni zapisane jest wszystko, co jest, było i będzie, a także wszystko, co można zrealizować. To tam znajdują się wszystkie linie życia – nieskończona liczba opcji twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, które istnieją jednocześnie.

Taki “lustrzany” model świata jest przedstawiany w Transerfingu. Jak obchodzić się z tym tajemniczym lustrem?

Zobaczmy, jak zastosować zasadę lustra w praktyce i jak sprawić, by “po tej stronie lustra”, w naszym życiu odbijała się radość, obfitość, sukces, realizacja celów, nowe możliwości, inspiracja, miłość, szczęście.

JAK KORZYSTAĆ Z LUSTRA ŚWIATA?

Wskazówka nr 1. MYŚL O ŚWIECIE DOBRZE!

Twój świat jest tym, co o nim myślisz. Świat zachowuje się dosłownie jak odbicie twoich myśli. Różnica między światem a zwykłym lustrem polega tylko na tym, że lustro natychmiast odzwierciedla zmiany, a świat reaguje z opóźnieniem. Czasami w ciągu kilku dni, miesięcy, a nawet lat.

Lustrzany świat nie może patrzeć, wręcz przeciwnie, to w nim odbija się nasze spojrzenie na niego. Zwykle, patrząc na świat, ludzie skupiają całą uwagę na odbiciu, co powoduje, że znajdują się we władzy iluzji – złudzenia, że rzeczywistość fizyczna istnieje niezależnie, sama w sobie. I wielu ludziom wydaje się, że na rzeczywistość można wpływać tylko w jeden sposób – poprzez wysiłek fizyczny.

Transerfing uczy działać przeciwnie: oderwać wzrok od odbicia i skierować uwagę na obraz swoich myśli. Na przykład, jeśli masz mało pieniędzy – będziesz stale stwierdzać ten fakt w swoich myślach, a lustro świata zwróci ci je, myśli, w rzeczywistości. Pieniędzy będzie coraz mniej i mniej. Jaki jest obraz, takie jest odbicie. Jednak gdy tylko będziesz w stanie oderwać uwagę od lustra i celowo puścić tok myślenia w innym kierunku – rzeczywistość fizyczna zacznie się zmieniać.

Wskazówka nr 2. UWAŻAJ NA OBRAZY, KTÓRE “WYSYŁASZ” DO LUSTRA

Świat nieustannie zadaje Ci zagadkę: “Zgadnij, jaki jestem? Miły, pełen szczęścia i światła? A może zły, ponury, agresywny, niesprawiedliwy?”. I w zależności od twojej odpowiedzi On, specjalnie dla Ciebie, staje się właśnie taki. Myślisz, że świat jest wrogi? – Będziesz miał coraz więcej trudności. Jesteś pewien, że świat jest ciepły i czuły? – Przygotuje dla Ciebie najprzyjemniejsze niespodzianki. W ten sposób tworzysz warstwę swojego świata na obraz swoich myśli. A świat, jak lustro, odzwierciedla twój stosunek do niego – odpowiada Twoim wyobrażeniom o nim.

Pamiętaj, że nie tylko twoje pragnienia i cele są odzwierciedlane i stopniowo realizowane w lustrze świata, ale także twoje “niechęci”, lęki i różnego rodzaju kłopoty, którym przywiązujesz zbyt dużą wagę.

Lustro nie dba o to, co odzwierciedla: pozytywny obraz czy negatywny – tylko posłusznie zgadza się ze wszystkim, co do niego wysyłasz, i wyświetla twoje myśli. Jeśli ciągle myślisz: “wszystkich teraz zwalniają, mnie też nagle zwolnią?” lub “tylko nie to! Nie chcę być chory, boję się przeziębienia” – znacznie zwiększasz swoje szanse na zwolnienie lub przeziębienie.

Wskazówka nr 3. ZAGRAJ W “ZWIERCIADŁO ŚWIATA”

Swoją postawą kształtujesz swoją rzeczywistość. Więc zagraj w to “lustro świata”. Spróbuj przyjąć np. postawę: “mój świat troszczy się o mnie”. Spotykając wszelkie, dowolne, nawet najmniejsze zdarzenia, potwierdzaj w sobie tą formułę. Powtarzaj za każdym razem niezależnie od tego, co się dzieje: dobre czy złe.

Jeśli spotykasz się ze szczęściem – pamiętaj potwierdzać to sobie, że świat naprawdę troszczy się o ciebie. Potwierdzaj to przy każdym drobiazgu. Nawet w obliczu irytujących okoliczności nadal powtarzaj, że wszystko idzie tak, jak powinno. Twój świat wie lepiej, jak się tobą zająć. Twój świat troszczy się o ciebie.

Vadim Zeland “Jabłka padają w górę”

“Zazwyczaj negatywne przeżycia całkowicie biorą w posiadanie uwagę człowieka. Jest on zaniepokojony tym, co go nie urządza. Myśli o tym, czego nie chce i nie chce tego, o czym myśli.To taki paradoks. Lecz przecież lustro nie bierze pod uwagę pragnień czy niechęci człowieka – ono po prostu dokładnie odzwierciedla zawartość obrazu.”

“Zwykły ludzki umysł nieskutecznie próbuje oddziaływać na odbicie w lustrze, podczas gdy trzeba zmienić sam obraz.
Obrazem jest kierunek i charakter myśli człowieka. Problem jednak w tym, że ludzie najpierw patrzą w lustro i dopiero potem wyrażają swój stosunek do tego, co ujrzeli. Tym samym celowo lub mimo woli wyrażają zamiar, co jeszcze umacnia stan faktyczny.”


Tekst na podstawie wpisu z moskiewskiego Centrum Transerfingu: Зеркало мира в Трансерфинге Реальности


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Słuchaj gdy Śpisz - Kochany i Kochający Partner

Słuchaj gdy śpisz: KOCHANY i KOCHAJĄCY PARTNER

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Wyróżnione!
Sen Polifazowy

Sen Polifazowy – Sypiaj jak Leonardo da Vinci

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Jak pozbyć się bólu? Hipnotyczna tabletka od bólu

Tabletka na BÓL (autohipnoza)


PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart