Większe piersi, gdy masz szczupłą sylwetkę – odpowiedź na pytanie PCPBWitam serdecznie.
Zakupiłam u Pana zestaw afirmacji, medytacji “Piękne ciało, piękny biust“, mam odnośnie tego pytanie.

Jestem po 3 tygodniach afirmacji oraz 3 tygodniach ładowania pragnienia. Następnym krokiem wg instrukcji jest aktywacja. W moim przypadku celem jest powiększenie piersi niż chęć schudnięcia, ponieważ jestem bardzo szczupłej sylwetki. “Aktywacja” jest bardzo ukierunkowana na m.in. przyspieszenie materii itd… Stąd też moje pytanie: czy powinnam w takim razie poprzestać na “ładowaniu pragnienia” licząc, że ominięcie programu “aktywacja” nie zaburzy mojej drogi do osiągnięcia celu? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam

Większe piersi bez odchudzania

Witaj…
generalnie to jest tak, że

  • na etapie afirmacji decydujesz, co chcesz, (1)
  • na etapie ładowania pragnienia napełniasz energią to, czego chcesz, (2)
  • na etapie aktywacji mówisz “start” temu, co napełniłaś energią. (3)

Etap 3 jest naturalną konsekwencją 1 i 2.

Jeśli wcześniej (1 i 2) dobrze czułaś się ze swoim celem, a teraz jest dysonans i zaczynasz się martwić – to to zmartwienie bierze się z wątpliwości “logicznego umysłu”, który nie rozumie, jak to wszystko się dzieje, i od którego nie zależy zmiana, choć może zmianę blokować.

Z logicznym umysłem jest tak, że chciałby wszystko kontrolować i nadzorować… ale sam niewiele może. Właściwie stworzony jest do nadzorowania, wyznaczania kierunku i utrzymywania właściwego kursu. Kapitan mówi dokąd płyniemy i nie powinien martwić się, jak to się dzieje.

celem jest powiększenie piersi niż chęć schudnięcia, ponieważ jestem bardzo szczupłej sylwetki. “Aktywacja” jest bardzo ukierunkowana na m.in. przyspieszenie materii itd… Stąd też moje pytanie: czy powinnam w takim razie poprzestać na “ładowaniu pragnienia” licząc, że ominięcie programu “aktywacja” nie zaburzy mojej drogi do osiągnięcia celu?

To, co teraz powinnaś zrobić, to sprawdzić jaka jest przyczyna wątpliwości? I jak ta przyczyna ma się do Twojej wizji z etapu 2? Logiczny umysł martwi się o sposób realizacji celu, czy o coś więcej?

Jeśli chodzi tylko o sposób realizacji (np. będę za szczupła, itp.), to trzeba mu wytłumaczyć, że “twórczy umysł” (intuicja, podświadomość) dba o ciebie, o ciało i robi wszystko, co dla Ciebie najlepsze. Możesz równocześnie zapytać, “co wg niego (logicznego umysłu) należałoby w tym przypadku dodać, aby jeszcze bardziej przyspieszyć osiągnięcie celu?

Możesz też postawić temat dyrektywnie i stwierdzić, że “teraz dbam o moją urodę i zdrowie, a moja podświadomość realizuje mój cel w najlepszy i najzdrowszy dla mnie sposób” – to afirmacja.
Możesz też na pewien czas zmienić sposób odżywiania, i np. dodać sobie jednego, czekoladowego cukierka dziennie, którego energia i składniki sprawiają, że twoje piersi osiągają wymarzone kształty…

Pamiętaj, że to mają być symbole dla logicznego umysłu – jeśli wybierzesz coś w tej intencji do zjedzenia, to kiedy jesz – rób to świadomie pamiętając o swoim celu.

Druga rzecz – etap 3, to tak naprawdę zostawienie tego, co było w 1 i 2. Teraz Podświadomość realizuje to, co “zaprogramowałaś” w etapie 2 i spokojnie możesz to zostawić, nie myśleć o tym, zająć się czymś innym… a dla spokoju logicznego umysłu możesz zastosować afirmacje przed snem, albo w czasie jedzenia, np. “Kocham siebie: moja podświadomość troszczy się o mnie, a moje piersi są piękne i kształtne”.

Zobacz ten wpis: https://prekognicja.pl/swiadomosc/rozmowa-z-podswiadomoscia-wahadelko-wizualizacja/

Podsumowując:

  1. Spójrz na swój Cel (etap 2)
  2. Sprawdź, co Ci teraz przeszkadza i wykorzystaj to do osiągnięcia celu.
  3. Jeśli Intuicja podpowiada Ci zmianę stylu życia – słuchaj intuicji!

Jeśli coś nie jasno napisałem, to napisz.
Serdeczności!

PS. Tworząc projekt PCPB skupiałem się głównie na problemie utraty jędrności, kształtności piersi w czasie odchudzania.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że nie chcesz chudnąć, ale chcesz kształtować swoje piersi, to ujmij to w wizji swojego celu w etapie 2. Słuchaj swojej Intuicji, ale i logicznego umysłu.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Prawo Jazdy stres - Trening mentalny, trening antystresowy, który uczy jak radzić sobie ze stresem na egzaminie na prawo jazdy.

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy – eL System – ANTYSTRES

119.00149.00
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Sale!
Intuicyjne typowanie liczb - prekognicja Lotto, sen lotto inkubacja

Prekognicja Lotto – KOMPLET medytacji dla intuicyjnego typowania (do 47% taniej)

79.77139.77
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Atak Paniki - medytacja na nagły napad paniki

Atak Paniki – medytacja Powrót do Spokoju

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu

Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu


Prekognicja.pl
Shopping cart