Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet)

Odchudzanie i Piękne Ciało, Piękny Biust – komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: prawie 2,5 godziny
Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps
Rozmiar: prawie 353 MB (5 plików *ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

Original price was: 199.85zł.Current price is: 79.97zł.

Jak mieć Większe Piersi w czasie Odchudzania
– na tej stronie zamówisz programowanie “Piękne Ciało, Piękny Biust” w wersji do pobrania online (+ wariant “Mniejsze Piersi” w czasie odchudzania).
Zobacz wideo niżej! 

Wersja na CD dostępna jest tutaj:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Program Piękne Ciało Piękny Biust w wersji na CD - jak chudnąć i mieć większe piersi
Promocja

Wpływ Myśli na Ciało – Piękny Biust w czasie Odchudzania | CD

Original price was: 199.85zł.Current price is: 97.99zł. -51%

Jak chudnąć i mieć większe piersi? Dla Kobiet komplet nagrań wspierających dążenie do powrotu do naturalnej wagi. Afirmacje, Wzmacnianie Pragnienia, Intensywna przemiana materii + bonus: Mniejsze Piersi (2 nagrania cz.2 i cz.3)

Format: Mp3 na CDCzas trwania: prawie 2,5 godziny Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 627 MB  Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja: tak, PDF do każdego albumu

Standardem przy wszelkiego rodzaju zmniejszaniu wagi jest to, że Twoje piersi również zmieniają swoją wielkość i swój kształt – w końcu w głównej mierze zbudowane są z tkanki tłuszczowej – i do tej pory tak było. Ale dziś możesz to zmienić, bo masz wpływ na swoje ciało, to jak się rozwija, jaką ma przemianę materii, jak jest zbudowane.

Program „Piękne Ciało, Piękny Biust” pozwoli Ci wejrzeć w głąb siebie i uruchomić takie procesy autoregulacji, dzięki którym będziesz mogła wpłynąć na swoje ciało i kształtować je tak, jak zechcesz… Bez diety, bez tabletek, bez herbatek jeśli nie chcesz… Tylko Ty, bo w sobie masz klucz do Siebie.

Czy to kolejny slogan bez pokrycia?
Niemożliwe? To posłuchaj historii Darii… ( odchudzanie to przy tym pikuś, o Darii wspominałem przy okazji Tygla Przemiany Energii)


@pawelrobertstan

Tylko dla KOBIET – Większe Piersi dzięki Medytacji #medytacja #swiadomosc #prekognicjapl #rozwojosobisty #rozwojduchowy #nastawieniedozycia #wierzewciebie #uwierzwsiebie #podswiadomosc #mocpodswiadomosci #pieknecialo #powiekszaniepiersi

♬ dźwięk oryginalny – Paweł Robert


Etapy Programu „Piękne Ciało, Piękny Biust”

Etap 1 – Intencja, Podjęcie Decyzji

Zaczynasz pracować ze sobą. Psychosomatycznie rozumiesz to, co się dzieje. Patrzysz na siebie uczciwie, ze szczerością wobec siebie, uświadamiasz sobie przyczyny obecnego stanu rzeczy i bierzesz odpowiedzialność za siebie, akceptujesz siebie. Nagrania wspierające: „Piękne Ciało, Piękny Biust – Afirmacje”.

Etap 2 – Wzmacnianie Pragnienia

Teraz Twoja Podświadomość dokładnie zobaczy czego pragniesz. Zakładam, że wykonałaś ćwiczenia zawarte w Instrukcji Etapu 1 zgodnie z instrukcją.

Etap 3 – Aktywacja

Do tej pory uświadomiłaś sobie psychiczne przyczyny zwiększania objętości ciała, jasno określiłaś swój cel, a mentalną wizję naładowałaś mocą swojego pragnienia.

Dzisiaj przyszedł czas na uruchomienie tego procesu.

Jeśli zaangażowałaś się we wcześniejsze ćwiczenia, to dziś Twoja Podświadomość jest tak naładowana, że nie może już doczekać się, aż pozwolisz jej fizycznie realizować Wasze cele!

Krótka Historia Darii,
która chciała… urosnąć!

Daria napisała do mnie w połowie maja tego roku (2011). Znalazła moje nagrania antystresowe na pj, a potem zapytała, czy robię również nagrania na indywidualne zamówienie, a interesuje ją wpływ Podświadomości na ciało fizyczne, a konkretnie na wzrost. WZROST.

To było kilka linijek, ale dla mnie konkret był mało konkretny, więc (krótko) w kolejnym mailu okazało się, że Daria studiuje, „jest dość niska” – ma 161cm, i chce jeszcze urosnąć, chce być wyższa… a przestała rosnąć raptem 8 lat wcześniej…

Co byś sobie pomyślała po takim mailu?
No właśnie. Większość ludzi nie rośnie po 20 roku życia (przynajmniej ja nikogo nie znam).

Na początku pomyślałem, że łatwiej jest zmienić swoje nastawienie i pokochać siebie niż urosnąć… ale skąd wiedziałem, że jedno jest łatwiejsze od drugiego? Czy sam nie uważam, że „jeśli czegoś chcesz, to możesz”? A Daria chciała być Wyższa. To było stałe pragnienie i wierzyła, że może to osiągnąć! Potrzebowała jedynie klucza, który otworzy te drzwi Podświadomości. Więc pomyślałem: „Zaje..fajnie! Wreszcie ktoś z fantazją!”

Czy Daria, po 8 latach odkąd przestała rosnąć, urosła?
Tak. We wrześniu dowiedziałem się, że w sierpniu miała takie dwa tygodnie, w ciągu których urosła 1,5cm. Jest teraz o 1,5cm wyższa. Do tego urosły jej stopy i niektóre z butów są za małe ;-).

Może 1,5cm to niewiele (kilkanaście procent z celu), ale to jest proces, który trwa, to praca z Podświadomością, która czasami burzy się, że „to nie możliwe i że jej się nie uda, że ludzie w tym wieku nie rosną”… Ale fakty mówią same za siebie. A najlepsze jest to, że to nie centymetry są ważne. Ważna jest świadomość tego co możesz, świadomość swoich możliwości, doświadczenie tego „poczucia stwarzania siebie”.

Wkoło jest wielu ludzi, którym nie podoba się wychodzenie poza ograniczenia, które sami mają. Próbują równać do siebie nie tylko świat, ale i innych po to, aby potwierdzać słuszność swoich przekonań.

Świadomie wybieraj swoją Drogę.
To Twoja Droga. I niezależnie od wszystkiego zawsze ponosisz konsekwencje. To Twój rezultat, więc lepiej podejmować własne decyzje, niezależnie od tego czy idziesz ze stadem, czy kroczysz swoją drogą.

…jeśli czegoś chcesz, znajdują się możliwości…

Struktura Programu Piękne Ciało, Piękny Biust

W Programie „Piękne Ciało, Piękny Biust” wykorzystuję ten sam algorytm co w przypadku Darii.

Pomyśl, jeśli Daria mogła urosnąć w wieku 21 lat, po 8 latach przerwy, to o ile prostsze jest wpłynięcie na gromadzenie czy spalanie tkanki tłuszczowej, czy wpłynięcie na przemianę materii…!?!

Zauważ, że są ludzie, którzy mogą zjeść mnóstwo i cały czas są szczupli. Są też tacy, którzy jedzą mało, a cały czas mają nadwagę. Powodów może być wiele: od trybu życia a na metabolizmie skończywszy. Niemniej, porównując ludzi prowadzących podobny tryb życia, i wśród nich są tacy jak wyżej. Kluczem tutaj wydaje się metabolizm, szybkość przemiany materii. Jeśli spytasz mnie, czy masz wpływ na swój metabolizm, odpowiem:

TAK! Masz! Podobnie jak na rytm bicia swojego serca, przewodność skóry, powiększanie i pomniejszanie różnych organów. Masz wpływ na swój metabolizm. A najlepsze jest to, że nawet nie musisz wiedzieć, jak to działa, ponieważ jesteś bardziej swoją Świadomością niż swoim ciałem i przez ciało wyrażasz swoją Świadomość. Zmieniając więc schematy myślenia, przekonania, wzorce swojej Podświadomości wpływasz na swoje ciało fizyczne.

Ja wiem, że łatwiej jest zwalić wszystko na tabletki, herbatki odchudzające, diety itp. i szukać uzdrowienia na zewnątrz. Łatwiej i wygodniej. I czasami to działa, ale tylko wtedy, gdy te zewnętrzne zmiany wpływają na zmianę Twojego wnętrza, na Twoją Świadomość. Jeśli Twoja Świadomość się nie zmienia, to kończą się tabletki, herbatki, diety i wszystko wraca do stanu poprzedniego (jojo), albo symptom ujawnia się w innym miejscu.

Program „Piękne Ciało Piękny Biust” wykorzystuje psychosomatyczne podejście do problemu.

Nadwaga i otyłość są SKUTKIEM. Tabletki, herbatki, specjalne krótkotrwałe diety skupiają się na niwelowaniu objawów. Program „Piękne Ciało Piękny Biust” skupia się na psychicznych przyczynach somatycznych objawów. To z Twojej psychiki wynika to, jak wyglądasz, w co się ubierasz, jakie decyzje podejmujesz, jak piszesz, jak się zachowujesz, jakie jest Twoje zdrowie.

Trwała zmiana, to zmiana mentalności i wzorców psychicznych, które w sobie nosisz.
Ten Program jest zorientowany na osiągnięcie najlepszego dla Ciebie stanu ciała.

Opinia o nagraniu

(komentarz do wpisu na blogu):

Witam serdecznie
Przez 2 miesiące słuchałam afirmacji piękne ciało piękny biust i fajnie. Zmniejszył mi się apetyt i schudłam 12 kg. Niestety biust mi urósł o 3 miseczki, o czym napisałam w mailu teraz mam spodnie 38 – 40 w zależności od firmy i marynarki 46. Jednym słowem nagrania działają więc z niecierpliwością czekam na nagranie zmniejszające piersi i coś co spraw ze zacznę ćwiczyć.
Pozdrawiam Magdalena

Relacja z Praktyki na Blogu

Piękne Ciało, Piękny Biust (komplet nagrań)

Piękne Ciało, Piękny Biust cz.1 – Afirmacje

Czas trwania: 44 minuty (dwie wersje);

Piękne Ciało, Piękny Biust cz.2 – Ładowanie Pragnienia

Czas trwania: 25 minut (dwie wersje); 

Piękne Ciało, Piękny Biust cz.3 – Aktywacja

Czas trwania: 35 minut (dwie wersje); 

+ BONUS: Mniejsze Piersi (cz.2 + cz.3)

Czas trwania: 25:01 + 36:33

! czytaj na Blogu: Efekty medytacji Piękne Ciało Piękny Biust – przykład z życia

Intensywna Przemiana Materii – Aktywacja, etap 3

Czas trwania: 35:31; 

Razem:

prawie 3 godziny medytacji
o wartości 199,85 zł


@pawelrobertstan

Większe Piersi dzięki Medytacji – tak to DZIAŁA! @Paweł Robert @Paweł Robert na Blogu https://prekognicja.pl/inspiracja/jak-powiekszyc-piersi-lub-zmniejszyc/ #powiekszaniepiersi #pieknecialo #pieknybiust #medytacja #prekognicjapl #swiadomosc #podswiadomosc #nastawieniedozycia #rozwojduchowy #rozwojosobisty #zycie #wierzewciebie #uwierzwsiebie

♬ dźwięk oryginalny – Paweł Robert


@pawelrobertstan

Ten pan tak serio – odpowiedź na komentarz #medytacja #wierzewciebie #prekognicjapl #podswiadomosc #rozwojduchowy #rozwojosobisty #swiadomosc #wierzewciebie #pieknybiust #pieknecialo #powiekszaniepiersi

♬ dźwięk oryginalny – Paweł Robert


@pawelrobertstan

“Ja chcę schudnąć – jak to zrobić?” -odpowiedź #swiadomosc #odchudzanie #nadwaga #medytacja #emocje #trudneemocje #prekognicjapl #prawoprzyciagania #rozwojduchowy #rozwojosobisty #powiekszaniepiersi #odchudzaniekobiet #kreowanierzeczywistosci #podświadomość #otyłość #jakschudnac

♬ dźwięk oryginalny – Paweł Robert


Paweł R. Stań


Paweł R. Stań

Autor ponad 300+ medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.


Medytacje, afirmacje mp3 - opinie

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Wrażenia z medytacji


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart