“Medytacja z Podświadomością” – odpowiedz na 4 pytania i odbierz 32-minutowe nagranie (Mp3 download)Odpowiedz na 4 pytania – Twoje odpowiedzi pomogą mi w tworzeniu lepszych nagrań. W zamian mam dla Ciebie 76% kod zniżkowy naMedytację z Podświadomością” (Mp3 do pobrania). Szczegóły poniżej.

Medytacja

Medytacja z Podświadomością” to jedno z najlepszych nagrań, które pozwala nawiązać i pogłębić relację z Podświadomością, z tą częścią nas, której najczęściej nie jesteśmy świadomi, a która kieruje funkcjami ciała, pamięcią, stwarzaniem “szczęśliwych” okoliczności w świecie. Dzięki lepszej znajomości Podświadomości, Twoje dążenie do Celu powinno sprawiać więcej przyjemności, a realizacja planu będzie następować zdecydowanie szybciej.

W trakcie medytacji odwiedzisz swoją Podświadomość i otworzysz się na przekaz Podświadomości. Pozwalaj sobie, aby pojawiały się obrazy i zapamiętuj je. Im lepiej znasz swoją Podświadomość, im głębsza więź Was łączy, tym większy masz na nią wpływ i tym chętniej Podświadomość realizuje Twoje założenia. W konsekwencji: szybciej pojawiają się rezultaty Twoich działań.

Podświadomość z reguły chętnie wchodzi w nowe działania i angażuje się, zwłaszcza wtedy, gdy poświęcasz jej więcej uwagi i jest dla Ciebie ważna.

Drugim efektem tej medytacji prowadzonej będzie również to, że poznasz, jak aktualnie wyglądają, pracują Twoje czakry.

Nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz słowa czakra, czakram. Tutaj bardziej chodzi o to, jak praca centrów energetycznych przejawia się w różnych aspektach Ciebie, Twojego życia. Czyli interpretując określone symbole możesz wnioskować o swoim aktualnym stanie psychofizycznym jak i o pracy czakr.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 14
Deal

"Medytacja z Podświadomością" - nowa wersja z 2018r. Po co Ci ta medytacja? Bo to Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia - Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej

Mp3 Download Czas trwania: 32 minuty Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 78 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)

Dlaczego proszę Cię o pomoc?

Odnawiam listę tematów do medytacji, do nagrań audio. Na ogół nowe nagrania po prostu “przypływają” do mnie w medytacji, we śnie, albo od spotykanych ludzi… Ale tym razem Dusza podpowiada, żeby zapytać więcej osób jednocześnie, więc jeśli chcesz mi pomóc – będę Ci wdzięczny. A w podziękowaniu oddaję Ci jedno z ciekawszych moich nagrań…

Pytania są 4 – odpowiedzi na nie zajmą Ci około 3 minut (na komputerze krócej). Zapytam Cię m.in. o to, z czym chcesz sobie poradzić, co chcesz rozwinąć, z jakich pomocy najczęściej korzystasz i ile czasu dajesz sobie na to każdego dnia.

Pytania wysyłam tylko na Messengera – po ostatnim pytaniu otrzymasz indywidualny, 76% kod zniżkowy na “Medytację z Podświadomością”.

Jeśli chcesz mi pomóc i przy okazji zyskać dobre nagranie – kliknij przycisk poniżej


Odpowiedz na Pytania – otwórz Msgr


Wierzę, że docenisz Medytację z Podświadomością, a potem podzielisz się swoimi wrażeniami z medytacji…

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Projekcja Astralna - Metoda liny programowanie

Projekcja Astralna: Metoda Liny – programowanie

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Afirmacje Uzdrawiania

Afirmacje Uzdrawiania (afirmacje mp3)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Zakłady Piłkarskie Prekognicja

Zakłady Piłkarskie – Prekognicja


Prekognicja.pl
Shopping cart