Afirmacje z IMIENIEM: Oczyszczenie + oddech metodą Wima Hofa

Afirmacje Oczyszczenia z imieniem i oddechem Wima Hofa. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie PERSONALIZOWANE.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 25:27 + 12m krótka wersja
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 92 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

97.99

Wersja z imieniem „Afirmacji Oczyszczenia z oddechem Wima Hofa”, afirmacje personalizowane. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.


Afirmacje Oczyszczenia
z imieniem i oddechem Wima Hofa

Personalizowana wersja „Afirmacji Oczyszczenia z oddechem Wima Hofa” składa się z 3 serii oddechowych z afirmacjami w temacie oczyszczenia.

Przygotowując się do tej sesji, wyraź intencję:

 • co chcesz „oczyścić” w swoich przekonaniach, wzorcach, energetyce na poziomie fizycznym, mentalnym, uczuciowym, duchowym?
 • obiecaj sobie, że przyjmiesz i pozwolisz działać tym informacjom, które są najlepsze dla Twojego rozwoju i dla całego świata.

W trakcie sesji słuchasz afirmacji i jednocześnie pozwalasz sobie na wypełnienie fioletowym światłem oczyszczenia i złotym światłem miłości.

Uświadom sobie, że jesteś wolną, Boską, świecącą istotą i odkrywaj nowe sposoby postrzegania życia i jedności z Wszechświatem. Pozwól sobie brać to, czego potrzebujesz.

Jeśli chodzi o oddech, to struktura serii Wima Hofa, to:

 1. 30 głębokich, szybkich oddechów, przeponowych
 2. po ostatnim WYDECHU robisz dłuższe, kilkudziesięcio-sekundowe zatrzymanie oddechu. Jeśli na tym zatrzymaniu oddechu poczujesz, że już musisz nabrać powietrza – zrób to. Nic na siłę.
 3. bierzesz głęboki WDECH regeneracyjny i robisz ZATRZYMANIE oddechu z pełnymi płucami na 15 sekund.
 4. robisz PEŁEN WYDECH

Taką procedurę powtarzasz 3 razy.

Oddech w tym cyklu zajmuje 4 sekundy, jeden cykl oddechu zajmuje około 3 minut.

Jak korzystać z tego nagrania?

 1. Przygotuj SŁUCHAWKI. Jeśli nie masz, to bez słuchawek też możesz korzystać z nagrania, ale więcej korzyści odniesiesz ze słuchawkami.
 2. W trakcie sesji skupiasz się na świadomym, pełnym, głębokim oddechu.
 3. Oddychasz przeponowo, czyli najpierw oddech schodzi do brzucha, a potem wypełnia szczyty płuc. Oddech jest taką falą od brzucha do szczytów płuc i szczytu głowy.
 4. Afirmacje w tej sesji są dla twojego umysłu podświadomego. Dzięki takiej konstrukcji, połączenia oddechu z afirmacjami, działasz na poziomie fizycznym i równocześnie programujesz swoją psychikę, swoją podświadomość do postaw i przekonań, które wyznaczasz treścią afirmacji.
 5. Po ostatniej serii możesz pomedytować, albo wrócić do normalnych czynności dnia. W części medytacyjnej są afirmacje z Twoim imieniem.
 6. Korzystaj z nagrania co dzień (albo przynajmniej oddychaj metodą Wima Hofa), raz lub kilka razy dziennie przez kolejnych 21 dni.
 7. Nie oddychaj w ten sposób bezpośrednio po jedzeniu, ani prowadząc pojazdy mechaniczne.
 8. Najlepsza pozycja ciała: wygodna dla Ciebie, siedząca, leżąca, tak, jak lubisz.

Afirmacje – lista

Lista afirmacji dostępna w instrukcji PDF Afirmacje Oczyszczenia z imieniem

UWAGA:

Jeśli nie znasz metody oddechowej Wima Hofa, to najpierw sprawdź, czy taka forma odpowiada Ci – poniżej instruktaż Wima i analogiczne nagranie z afirmacjami.

Oddech w nagraniu jest bardzo dynamiczny – znacząco zwiększasz swoją energetykę

Zobacz „Refleksje z praktyki Afirmacji z Oddechem Wima Hofa”

Afirmacje Obftości z oddechem Wima Hofa PDF

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Afirmacje z Twoim imieniem, afirmacje personalizowane
Deal

Afirmacje z Twoim imieniem: "Afirmacje Wybaczenia i Oczyszczenia". W komentarzu do zamówienia zostaw swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu. Czas realizacji: do 5 dni roboczych.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 37:37 (2 nagrania; wersja długa i krótka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Wybaczanie - Otwarcie Serca
Promocja

Wybaczanie – Otwarcie Serca

Original price was: 29.97zł.Current price is: 21.77zł. -27%
Możesz wybaczyć komuś, możesz wybaczyć sobie. Wybaczenie oznacza puszczenie tego całego bagażu emocjonalnego. Wybaczenie oznacza pogodzenie się z przeszłością. Pozwalasz odejść negatywnymFormat: Mp3 do pobrania Czas trwania: 29 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 49 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Magia Uwolnienia
Deal
Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji. Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB) UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją. FAQ
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020


Zobacz, jak oddychać metodą Wima Hofa (są napisy PL), a na YouTube: Metoda Wima Hofa z afirmacjami


Samouczek oddechowy Wima Hofa autorstwa Wima Hofa

Pierwszy film z bezpłatnego mini kursu Wima Hofa


Specification: Afirmacje z IMIENIEM: Oczyszczenie + oddech metodą Wima Hofa

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Ariel, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Jarek, Joanna, Jola, Justyna, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Radek, Radosław, Rafał, Robert, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart