Wspólna medytacja prekognicji – Eksperyment PrekognicjaWspólna medytacja prowadzona? Przez internet? Dlaczego nie? Lato, wakacje, praca i urlopy, i jakkolwiek z pogodą różnie bywa, to dobry czas na zabawę, relaks i eksperymenty, dlatego zapraszam Cię do wspólnego doświadczenia, do wspólnej medytacji

Wspólna Medytacja z Prekognicją

Aktualizacja: Wspólna medytacja prekognicji dla Eksperymentu Lotto 2016 – czwartek, 17.11.2016, godz. 17:05


PREKOGNICJA

pochodzi od łac. Pracognoscere i dosłownie oznacza “wiedzieć wcześniej”. W parapsychologii prekognicja to zjawisko oznaczające wiedzę o zdarzeniach w przyszłości, której nie można wywieść z bieżącego stanu wiedzy.

W tym doświadczeniu zastosujemy medytację prekognicji dla lotto, ale pamiętaj, że podstawowym celem tego doświadczenia jest przekroczenie granic Teraźniejszości, a nie wygrana w lotto.

Dlaczego medytacja prekognicji dla lotto?

Bo w ten sposób mamy prawie pewność, że przyszłość, w postaci zdarzenia losowania lotto – wystąpi, a Twoim zadaniem jest doświadczyć tego zdarzenia wcześniej. Dzięki maszynie losującej mamy ograniczoną ilość potencjalnych zdarzeń, a do tego zdarzenia są konkretne i nie trzeba zagłębiać się w ich interpretację.

Jeśli pytasz, dlaczego celem nie jest wygrana w lotto (przecież prawidłowo przewidując losowane liczby i kupując kupon wiesz jak wygrać w lotto), to odpowiadam, że skupiając się na wygranej w lotto i pieniądzach dodatkowo wpływasz na wynik doświadczenia prekognicji poprzez swoje przekonania dotyczące pieniędzy, sposobów zarabiania, pracy itp… a Twoja Podświadomość nie koniecznie może być pewna tego, że zasługujesz na Bogactwo i Obfitość bardzo bardzo.

Tak więc jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana udziałem w tym doświadczeniu, to przede wszystkim nastaw się na prekognicję i raczej na zabawę, ciekawość, porównanie swoich wyników z doświadczeniami innych osób.

Wspólna medytacja prekognicji
– Sposób realizacji

Medytujemy w tym samym czasie.

W czwartek, 17 listopada o godzinie 17:05, wspólnie zaczynamy medytację prekognicji. Tym razem będziemy typować liczby do Eksperymentu Lotto 2016

Na kanale YouTube
https://www.youtube.com/user/pawelstan24

Instrukcja do wspólnej medytacji prowadzonej prekognicji

Po medytacji prześlij swoje wymedytowane liczby na mind@prekognicja.pl (w tytule maila wpisując “Liczby z prekognicji”). Z przesłanych liczb będzie wybranych sześć, które znajdą się w medytacji eksperymentu 2016.

Jeśli chcesz, możesz publicznie podzielić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami, poprzez dodanie komentarza pod wpisem na blogu (ewentualnie YT, Facebook).

Nie planuję statystycznego opracowania wyników

Wyniki będą ogólnie dostępne, więc jeśli jest ktoś, kto chciałby się tym zająć, to zapraszam do kontaktu.


Jeśli nie wiesz co myśleć, gdy słyszysz samo słowo “medytacja”, to nie ma znaczenia, czy wcześniej medytowałaś, czy nie medytowałeś.
To doświadczenie to medytacja prowadzona, w której krok po kroku mówię ci co robić, rodzaj wizualizacji w głębokim relaksie.

Wspólna medytacja prekognicji – założenia

  • Czas płynie jednocześnie w kierunku Przyszłości i Przeszłości (fizyka kwantowa, buddyzm)
  • Postrzeganie czasu związane jest ze świadomością
  • Świadomość jest “ponadczasowa” i może “przemieszczać się” w czasie i poza czasem (prorocze sny, wizje, techniki dywinacyjne, regresja, itp. – różnice wynikają z kanału, poprzez który dociera informacja i sposobu jej interpretacji)
  • Każdy ma wystarczające zdolności – Ty też.

PRZYGOTOWANIE do wspólnej medytacji prekognicji

1) Sprawdź swoje przekonania na temat czasu i prekognicji. Możesz to zrobić na zasadzie “wewnętrznego dialogu” ze swoją Podświadomością. Możesz również skorzystać z wahadełka, albo innej dobrej dla Ciebie metody komunikacji z Podświadomością. (Jeśli masz: skorzystaj z aktywnych “Afirmacji Prekognicji Lotto” – możesz ich po prostu słuchać, albo połączyć z oddechem.)

2) Widok maszyny losującej i losowanych liczb. W medytacji widzisz losowanie Multi Multi, maszynę losującą, losowane liczby. W związku z tym w Twojej pamięci powinien być utrwalony widok maszyny losującej i losowanych liczb. Ważne, żeby to były obrazy (albo inne przedstawienia jeżeli bardziej postrzegasz świat słuchem czy czuciem, dlatego obejrzyj wcześniej losowanie, np. na stronie Studio Lotto), zwróć uwagę na szczegóły maszyny, szczegóły wyglądu kulek, szczegóły losowania i zapamiętaj to. Sprawdź, czy potrafisz zobaczyć w wyobraźni losowane kule z numerami – zrób to kilka razy.

3) Podejdź do tego doświadczenia jak do zabawy, na luzie, z uśmiechem… najważniejsze żeby był fun (-:

Wspólna medytacja prowadzona Prekognicji Lotto
– Przebieg

Medytacja prowadzona będzie dostępna na YouTube

Czas: czwartek 17 listopada 2016r., godz. 17:05

Miejsce: komfortowe dla Ciebie, zapewniające spokój (wyłącz telefon, domofon, komunikatory w komputerze, itp.)

Pozycja: wygodna z prostym kręgosłupem, polecam leżącą (jeśli masz niski poziom energii witalnej, to możesz zasnąć).

Słuchawki: polecam.

Wspólna medytacja prowadzona prekognicji
– Uwagi

Możliwe przeszkody i blokady wynikają z

  • przekonań funkcjonujących w Podświadomości [http://youtu.be/oLotpGDpyms?t=1m]
  • błędnej interpretacji informacji, albo „zmyślania” przez Podświadomość
  • innych elementów (zależnych od indywidualnych predyspozycji)

Jeżeli Twoja główna motywacja wiąże się z prekognicją, to większe znaczenie będą miały Twoje przekonania dotyczące czasu i prekognicji

Jeżeli Twoja główna motywacja wiąże się z wygraną w lotto, to większe znaczenie będą miały przekonania dotyczące pieniędzy, pracy, zarabiania, wygrywania w grach, itp.

Jeżeli z różnych przyczyn nie możesz w tym czasie fizycznie uczestniczyć w medytacji, to zapasowy czas: czwartek 17.11, godz. 22:00

Każda medytacja, to praca ze Świadomością,

a więc efekty zależą od wrodzonych talentów, włożonej pracy
i przekonań funkcjonujących w Tobie na temat tego,
co możesz i nie możesz.

 

Dopisz się do biuletynu Prekognicja.pl przez FaceBooka lub formularz

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/141177229688601/

(edit: poprzednia wspólna medytacja była 13.08.2016, 18.08.2016)Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
- 13%
Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu

Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu

Original price was: 24.99zł.Current price is: 21.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
- 37%
Ścieżka Spokoju. Jak poradzić sobie z natłokiem myśli i natrętnymi myślami.
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Ścieżka Spokoju i natrętne myśli: 30-dniowy trening radzenia sobie ze stresem wynikającym z natłoku myśli (obniżanie ważności)

Original price was: 39.97zł.Current price is: 24.99zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart