OBE – metoda liny, medytacja prowadzona, trans i afirmacje doświadczeń poza ciałem (pakiet)

Pakiet OBE – medytacja prowadzona, afirmacje, trans na świadomość poza ciałem. Metoda liny, OBE wibracje, OBE perspektywa, projekcja astralna, podróże astralne, eksterioryzacja.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: około 407 minut
Jakość: Hi-Fi 224/320 kbps
Rozmiar: 7 MB (7 plików ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

Original price was: 127.99zł.Current price is: 69.76zł.

Pakiet pięciu albumów, medytacji prowadzonych zorientowanych wokół OBE (Out of Body Experience), doświadczeń poza ciałem. Każda z medytacji dostępna jest indywidualnie.


Czym jest OBE?

OBE (z ang. out of body experience) – doświadczenie poza ciałem, projekcja astralna, podróże astralne, eksterioryzacja – jest to świadome doświadczanie realnej rzeczywistości nie będąc obecnym w ciele. Często używa się również określenia, że jest to “wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego“. Współczesna nauka nie potwierdziła tego zjawiska jako “realnie” istniejącego i umiejscawia OBE w obrębie mózgu.


Metoda liny – Programowanie

Celem tego nagrania NIE jest BEZPOŚREDNIA projekcja astralna (doświadczenie wyjścia z ciała, choć może mieć miejsce).

Celem tego nagrania jest danie Twojej Podświadomości instrukcji, którą będzie mogła zrealizować nawet jeśli zaśniesz w trakcie stosowania metody.

Metoda liny

jest prawdopodobnie jednym z najlepiej znanych sposobów na OBE.

Generalnie, metoda liny polega na wprowadzeniu się w głęboki relaks-trans i wspinaczce po wyobrażonej, zwisającej z góry linie.

Oczywiście Twoje ciało fizyczne jest w tym czasie głęboko rozluźnione i to Twoje mentalne ręce podciągają Twoje mentalne ciało. Ważne, żeby przywołać nie tylko sam obraz, ale również konkretne odczucia: wrażenia dotykowe, słuchowe, itp. Trzeba to poczuć, aż do osiągnięcia wibracji, które następnie wzmacniasz aż do opuszczenia ciała.

Całość wydaje się banalnie prosta (intelektualnie), ale Realnie ćwicząc jest “trochę” trudniej.


Metoda liny – Doświadczanie

Druga część nagrania wspierającego dla Projekcji Astralnej metodą liny.

Całość trwa 78 minut i składa się z 10-14 minutowego relaksu z metodą liny.

Po linie wspinasz się WE WŁASNYM TEMPIE.

W dalszej części nagrania przypominam Ci o Linie co 4 minuty, ale nie wprost, tylko poprzez informację, że “jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym…”. Dzięki temu jeśli już wcześniej doświadczasz OBE, to nie wracasz do doświadczania liny, ale utrwalasz w sobie przekonanie, że “jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym…”.

A jeśli jeszcze nie doświadczasz OBE, to we własnym tempie wspinasz się po linie mentalnym ciałem.
Szumy i dźwięki synchronizujące półkule mózgowe pogłębiają Twój głęboki relaks i wprowadzają w jeszcze głębszy trans.

Możesz zakończyć świadome doświadczanie w dowolnym momencie wracając do tu i teraz, albo po prostu zasypiając.

Uzupełnieniem tego nagrania jest druga ścieżka bez prowadzenia słownego.


OBE Wibracje

W OBE Wibracjach poprowadzę Cię do tego transu, który towarzyszy bezpośredniemu wyjściu z ciała fizycznego, charakteryzowanemu właśnie przez specyficzne odczucia.

W trakcie nagrania maksymalnie rozluźnisz swoje ciało. Dzięki temu, że wyeliminujesz większość bodźców płynących z ciała fizycznego otworzysz się na zupełnie nowe doznania, a co za tym idzie – otworzysz się na zupełnie nowe informacje.

Dzięki tej medytacji możesz bezpośrednio przenieść swoją Świadomość do ciała “niefizycznego”. Ograniczając wpływ bodźców z ciała możesz zmierzyć się ze swoim przyzwyczajeniem do postrzegania siebie jako ciała i innymi schematami, którymi kierujesz się w życiu. Jak szybko to się stanie zależy od “sztywności” Twoich przyzwyczajeń – będzie Ci zdecydowanie łatwiej, jeśli pierwsze doświadczenia OBE/LD masz już za sobą… A jeśli jeszcze to doświadczenie jest przed Tobą, to cały świat stoi przed Tobą otworem…


Afirmacje OBE

Cel afirmacji

Celem OBE Afirmacji jest łagodne wpłynięcie na Podświadomość i zaszczepienie w niej pozytywnych odczuć i przekonań dotyczących Podróży Astralnych. Dlatego, jeśli chcesz, możesz po prostu założyć słuchawki i zacząć się relaksować, albo zastosować technikę aktywnych afirmacji. Korzystając z nagrania załóż słuchawki. Afirmacje są w 1 i 2 osobie liczby pojedynczej odpowiednio zaimplementowane w lewym i prawym kanale.


OBE Perspektywa

“OBE Perspektywa”, to medytacja prowadzona, “pigułka” świadomości poza ciałem, dzięki której doświadczysz swojej świadomości z kilku punktów widzenia. Kilkukrotnie zmienisz swoją perspektywę patrząc na siebie okiem obserwatora, albo wczuwając się w swoje ciało lub ciała subtelne. Doświadczysz różnicy pomiędzy obserwatorem i bohaterem i poczujesz (mam nadzieję), że nawet obserwator może być bohaterem i mieć swojego obserwatora.

CEL medytacji “OBE PERSPEKTYWA”

  • poszerzenie świadomości
  • wykształcenie nawyku przełączania się z pozycji obserwatora do bohatera
  • utworzenie sygnału wyzwalającego zwiększoną świadomość poza ciałem

W końcowej części medytacji tworzysz swoją własną “pigułkę”, tabletkę na świadomość poza ciałem. Po ukształtowaniu tego programu możesz korzystać z symbolu “tabletki na OBE” kładąc się do snu i otwierając się na nowe doświadczenia poza ciałem.


Otrzymujesz 5 albumów o wartości 116,85 zł i o łącznej długości ponad 6,5 godziny

RAZEM 69,97 zł
oszczędzasz 40%


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart