Magia Uwolnienia: o usuwaniu wspomnień (Praca z Podświadomością cz.3)Magia Uwolnienia – wybaczanie, czy usuwanie wspomnień? Wspomnienia są czymś FIZYCZNYM. BODZIEC wywołuje wspomnienie, wspomnienie przywołuje reakcję związaną z tym wspomnieniem… i wszystko może dziać się poza Twoją Świadomością, i najczęściej tak się dzieje.
(zapis wideo poniżej)

Idąc drogą skojarzeń, najczęściej: wspomnienie kojarzy się z Pamięcią, pamięć z mózgiem, mózg z myśleniem… usuwanie wspomnień może więc kojarzyć Ci się z niepamiętaniem.

Ale kiedy mówię o usuwaniu wspomnień, to nie mam na myśli niepamiętania, nie mam na myśli zepchnięcia wspomnień w głąb Podświadomości.

Pomyśl przez chwilę: co takiego jest we wspomnieniach, które chcesz zapomnieć? Co takiego jest we wspomnieniach, których nie chcesz pamiętać?

Wspomnienia

Wracając do wspomnień: generalnie, wspomnienia są gromadzone w CIELE. To ciało pamięta, przy czym zakładam, że każdy element ciała ma dostęp do całości pamięci – pamięć ma wymiar holograficzny. Potwierdzają to doświadczenia osób, które przeszły przeszczep organów, gdy m.in. pojawiały się w ich świadomości wspomnienia swoich dawców.

Druga rzecz: nie każde wspomnienie wywołuje reakcję. Pytanie: Co sprawia, że jedno wspomnienie wywołuje reakcję, a inne nie?

To emocje i uczucia związane z danym wspomnieniem sprawiają, że pewnych wspomnień nie chcemy pamiętać. Zabierz ze wspomnienia emocje i uczucia, a pozostanie czysta myśl, nie będzie reakcji.

Wyobraź to sobie: Ci wszyscy ludzie, do których masz żal, którzy Cię skrzywdzili, którzy wywołują Twoją złość, zawiść, agresję, inne negatywne uczucia… Co by było, gdyby wybaczanie było takie proste? I jednocześnie wszystko pamiętasz, wiesz, w jakie relacje nie wchodzić… a negatywne uczucia zastępuje spokój… zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Też tak myślałem, dopóki kilkanaście lat temu nie przeżyłem kolejnego rozczarowania miłosnego, poczucia skrzywdzenia, żalu, złości, gniewu… moje wzburzenie wtedy było tak duże, że porzuciłem tradycyjne metody radzenia sobie z negatywnymi uczuciami. Zamiast tego poszedłem za tymi tzw. „negatywnymi” uczuciami i dzięki temu intuicyjnie stworzyłem swój magiczny rytuał.

EFEKT? W ciągu tygodnia miałem spokój myśląc o swojej byłej partnerce, a po kolejnych 3 miesiącach poznałem idealną dla mnie na tamtą chwilę partnerkę (moją obecną żonę).

Dlaczego teraz o tym piszę? Ano dlatego, że na początku czerwca poznałem Annę, którą również przeprowadziłem przez ten magiczny rytuał.

Zaczęło się od refleksji nt. Afirmacji na Dzień Dobry i polecanych nagrań i pewnie na tym by się skończyło, gdybym wiedział, że Anna choruje na depresję. Kilka miesięcy wcześniej przeszła załamanie, przyjmuje leki. Z reguły nie wchodzę w takie relacje i pozostawiam to w kompetencji lekarzy i psychoterapeutów. Jednak od słowa do słowa…

Główny problem, na którym się skupiliśmy, to negatywne emocje i uczucia i natrętne myśli w stosunku do swojego byłego pracodawcy.

(…) Po powrocie z wakacji, Anna o swoim rytuale napisała mi m.in.:

Po zakończeniu czułam się tak, jakbym miała wyprany mózg, ale pozytywnie – prze 2 dni w ogóle nie myśłam o tych sprawach i póki co nie mam negatywnych myśli jak mi ON napatoczy się w myślach – faktycznie są neutralne jak mowiłeś i mam nadzieję wielką, że tak już zostanie!

Jak to się stało, że magiczny sposób okazał się tak skuteczny?

Magiczny sposób

Co sprawia, że magiczny sposób zadziałał tak szybko? Co to w ogóle znaczy: „Magiczny?”

Magiczny sposób, magia – z czym Ci się to kojarzy? Jakie pojawiają się w Tobie uczucia, gdy słyszysz: magia, magiczny? Być może czujesz fascynację, a może strach, obawę…

Magia nie kojarzy się dobrze… głównie za sprawą przekonań wpojonych przez dominujące religie (kościół i środowiska naukowe), choć rytuały magiczne towarzyszą nam od dziecka, a chyba najbardziej znanym w naszej kulturze rytuałem magicznym jest… Msza Św.

„Zgodnie z etymologią słowa „magia” grecki rzeczownik magos oznaczał czarodzieja, zaś mageia oznaczało sztukę uprawiania czarów. Czarowanie oznacza „dokonywanie przemiany”.  W pierwotnym i dosłownym znaczeniu czarowanie było wprowadzaniem zmiany w istniejący stan rzeczy za pomocą gestów, zaklęć, itd.

W potocznym sensie magia oznaczała niezwykłą siłę oddziaływania, nadzwyczajną zdolność wywierania wpływu. Takim niezwykłym oddziaływaniem był np. rzucony urok.” To fragment książki Jana Szafrańca „Magia, ryty i terapia”, str. 34. Autor jest lekarzem psychiatrą i psychologiem, używającym elementów magii do leczenia chorób psychicznych i nerwic.

Z ostatniej strony książki: …

A wracając do zastosowanego rytuału magicznego: Co sprawia, że magiczne sposoby działają tak szybko? Pewnie jest kilka wyjaśnień, ale najważniejsze jest to, że aby magiczny sposób zadziałał potrzebne jest spełnienie podstawowego warunku: DOKŁADNOŚCI w wykonaniu zabiegu magicznego.

Jeśli jeszcze czytasz ten wpis, to prawdopodobnie jest coś, co chcesz „wyczyścić” w swoim życiu, i być może myślisz, czujesz, że magiczny sposób jest dobry i dla Ciebie.

Ja tego nie wiem – tak z reguły mówię, bo nie biorę odpowiedzialności za to, co robisz i jak robisz. Ale w tym przypadku jestem przekonany, że jeśli masz w sobie determinację, złość, gniew, masz już dość tego stanu rzeczy, którego masz dość, to na 100% możesz pozbyć się tego w ciągu tygodnia, albo krócej.

Tylko pamiętasz moje pierwsze wideo? Nie popełniaj tego błędu, i gdy zniknie coś, do czego Twoja Podświadomość zdążyła już się przyzwyczaić… nie mów, że to nie możliwe.

Jak magia może działać w Twoim życiu

Teoretycznie to bardzo proste:

  1. Określasz to, czego chcesz się pozbyć
  2. Realizujesz rytuał, w czasie którego pozbywasz się tego
  3. Wprowadzasz nowe w miejsce starego

Pierwsze dwa punkty teoretycznie powinny  zająć Ci 7 dni. Teoretycznie, dlatego że w przypadku Anny było to trudne i trwało kilka dni dłużej.

Wiesz, to tak pozornie wygląda na coś łatwego. Z info od Anny:

„zebys Ty wiedzial jakie to bylo dla mnie wyzwanie: 3 pierwsze dni nie byly trudne, ale jak dales zadanie […] do rytualu…najpierw walczylam ze swoja niemoca, potem musialam nabrac sily aby […]….co ja nie robilam aby odwlec ten moment aby stworzyc to co stworzylam…potrzebowalam wiecej czasu na odwage ale udalo sie!/

[…]po rytuale bylam b. szczesliwa, iz wreszcie zakoncze negatywne myslenie o nim, a zarazem bylam wyczerpana energetycznie – podczas tych dni korzystalam z TOKSYCZNYCH LUDZIcz. 1 i 2 + przeplyw energii – nawet nie wiesz jak balam sie czy uda mi sie ten rytual i co potem – moze tez dlatego zwlekalam kilka dni – po zakonczeniu czulam sie tak jakbym miala wyprany mozg ale pozytywnie – prze 2 dni wogole nie myslalam o tych sprawach i poki co nie mam negatywnych mysli jak mi ON napatoczy sie w myslach – faktycznie sa neutralne jak mowiles i mam nadzieje wielka ze tak juz zostanie!”

„szykuje sie teraz do 2 rytualu zwiazanego z […] a potem bedzie 3 osoba i chyba na tym zakoncze – zaczne nastepna ture jutro albo pojutrze bo to naprawde JEST CIEZKA PRACA Z ENERGIA! I TO BABRANIE SIE Z PRZESZLOSCIA…”

„i bardzo ale to bardzo dziekuje Ci za Twoj rytual….TO DZIALA! ALE TRZEBA TEGO CHCIEC NAPRAWDE – JA CHCIALAM BARDZO POMIMO, ZE CZULAM JAK JAKIES „DEMONY” USILNIE CHCIALY MI W TYM PRZESZKODZIC…”

Po co jest ten rytuał?

Magia Uwolnienia jest po to, abyś mógł lub mogła pozwolić odejść negatywnym uczuciom, cechom, więzom, które powstrzymują Cię przed prawidłowym funkcjonowaniem, a które tworzą się w związkach, w relacjach z ludźmi. Nie ma znaczenia, czy jest to Twój obecny partner-partnerka, czy ktoś z przeszłości, czy masz z tą osobą kontakt czy nie, czy ta osoba żyje, czy nie żyje. Pracujesz ze swoimi uczuciami.

Drugim wariantem Magii Uwolnienia jest pozbycie się określonego przekonania, albo przekonań związanych z konkretnym tematem. (Pamiętasz, że przekonania są przyczyną zdarzeń)

Uwalniając się od negatywnych więzów z drugą osobą skutki obserwujesz zaraz po rytualne – wiesz, jakie uczucia były wcześniej i masz porównanie natychmiast. Uwalniając się od przekonania (zastępując niechciane przekonanie) musisz poczekać na zdarzenia, które potwierdzą zmianę.

Plusem uwalniania się od więzów z daną osobą jest natychmiastowe potwierdzenie uwolnienia. Plusem zmiany przekonania jest to, że zmieniasz zdarzenia w różnych aspektach życia.

Przykład: Ktoś zakończył związek z partnerem, który cały czas krytykował ją-jego, obniżał jej-jego samoocenę, cały czas coś było nie tak, a na koniec to ją-jego zostawił-zostawiła. Uczucia, które pozostają to zapewne żal, poczucie skrzywdzenia, ogólne zdołowanie, albo złość, nienawiść, gniew… Przekonania, które mogły zostać wpojone w tej relacji, albo które zostały przez tą relację potwierdzone, to np. Jestem niewiele warty/warta. Nikt mnie nie kocha. Moje związki kończą się porzuceniem, rozstaniem. Nie ma sensu wchodzić w głębokie relacje, bo potem dzieje się krzywda i cierpię. Itd.,Itd.

Praca z powiązaniami z konkretną osobą będzie lepszym rozwiązaniem dla osoby, której negatywne uczucia i emocje są bardzo aktualne.

Praca z przekonaniami będzie lepszym rozwiązaniem dla osoby aktualnie w miarę stabilnej emocjonalnie.

Czego potrzebujesz do Magii Uwolnienia

  • Determinacja: musisz mieć tego dość, musisz chcieć to zakończyć, przerwać. Bardzo dobrze, jeśli czujesz złość, gniew – negatywne uczucia pomogą Ci szybciej pozbyć się tego, czego już nie chcesz
  • Czas: minimum godzinę dziennie (albo więcej jeśli potrzebujesz)
  • Systematyczność
  • Dokładność w działaniu

W przygotowaniu jest ebookokurs z podziałem na kolejne kroki dni Uwolnienia.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Magia Uwolnienia
Deal
Ebook Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwolnienia od wpływu destrukcyjnych przekonań, związków i relacji. Format: PDF (20 plików do pobrania, ok. 5MB) UWAGI: Aby osiągnąć najlepszy skutek przejdź proces zgodnie z instrukcją. FAQ

 

 


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Telefon od Boga (medytacja prowadzona)

Telefon od Boga – przywraca równowagę w Sercu (programowanie Podświadomości)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
- 13%
Jak budzić się bez budzika - Psychiczny Budzik Poranek

Psychiczny budzik – Poranek – Jak budzić się bez budzika?

Original price was: 24.99zł.Current price is: 21.77zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart