Ciało i Świadomość – Przypowieść o chorobieNa skraju tajemniczego lasu, w niewielkim, ale tętniącym życiem mieście, mieszkała młoda, wiedząca i czarująca kobieta. Ludzie znali Ewę z jej głębokiej mądrości i niezwykłej umiejętności tworzenia harmonii w życiu, pomimo licznych wyzwań, które stawiała przed nią codzienność.

Ewa często spacerowała po lesie, napełniając się spokojem i równowagą. Mieszkańcy miasta widzieli, że, nawet w najbardziej burzliwe dni, Ewa zachowuje spokój umysłu, i serca, i zdrowe ciało. Dziwili się i pytali ją o sekret tego wewnętrznego spokoju.

Pewnego dnia, na rynku miasta Ewa powiedziała im:

“Każdy z nas jest Świadomością, która ma ciało… a nasze ciało jest lustrem, które odbija stan naszej Świadomości. Kiedy w naszych Sercach i Umysłach pojawiają się konflikty, nasze ciało reaguje napięciem i chorobą. Ale kiedy znajdujemy rozwiązania dla naszych wewnętrznych konfliktów, ciało odzyskuje naturalną równowagę.”

Ewa wyjaśniła, że każdego wieczora medytuje w ciszy lasu rozwiązując wszelkie konflikty, które mogły pojawić się w jej Świadomości. Dzięki temu jej ciało i duch pozostają w harmonii.
I po tych słowach wielu mieszkańców zaczęło praktykować uważność i medytację, by żyć w zdrowiu i harmonii ze sobą.

I zapamiętaj:

Jeżeli wiesz, że jesteś Świadomością, która ma ciało, i rozumiesz, że Twoje ciało odbija Twoją Świadomość, to wiesz, że ciało wraca do równowagi, gdy rozwiązujesz konflikty w Świadomości.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Czysta Świadomość - medytacja - Synchronizacja Kwantowa
Deal

"Czysta Świadomość", na album składają się trzy medytacje i w sumie 6 nagrań. 1-minutowa medytacja pomoże odkryć czystą świadomość w przerwie pomiędzy kolejnymi myślami. Wycisz myśli mając świadomość siebie i otaczającego świata.

Mp3 Download Czas trwania: 67:12 (6 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 162 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Deal

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Afirmacje Programowanie Podświadomości - BUDZIK

BUDZIK. Afirmacje Programowanie Podświadomości

24.9979.97
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Czakry - Przepływ Energii

CZAKRY – Przepływ Energii

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
- 31%
Klasyka relaksacji: Trening autogenny Schultza i Trening Jacobsona

KLASYKA RELAKSACJI: mobilny trening autogenny Schultza + trening Jacobsona + regulacja ciśnienia

Original price was: 72.64zł.Current price is: 49.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Trening Jacobsona - progresywna relaksacja mięśni mp3

Trening Jacobsona – progresywna relaksacja mięśni


Prekognicja.pl
Shopping cart