3 warunki szybkiego kreowania tego, co chcesz… (Prawo Przyciągania)Prawo Przyciągania: Co robić, żeby szybciej kreować to, co chcesz, czyli kiedy narzędzia szybko działają… Przynajmniej kilka razy mówiłem i pisałem o tym, ale najpierw…

Trzy spotkania, trzy pytania
(Przykłady ogólne, nie ma znaczenia jakich nagrań dotyczą)

Prawo Przyciągania, afirmacje, medytacje

Osoba 1: Afirmuję, medytuję stosuję różne techniki, aby spotkać tą moją drugą połówkę, tego ukochanego, do którego mogę się przytulić, i z którym mogę spędzać czas. Jaka afirmacja, albo medytacja będzie dla mnie najlepsza, żeby w końcu spełniło się moje marzenie?Afirmacje miłości, Afirmacje Idealnego Partnera - jak znaleźć swoją drugą połówkę - afirmacje mp3

Osoba 2: Korzystałam z nagrania i wszystko szło dobrze do 45 dnia. Waga co prawda się nie zmniejszała, ale figura już tak. Po 45 dniach coś się popsuło. Zaczęłam nawet zasypiać w trakcie i nic nie pamiętałam z nagrania. Po 100 dniach ważę więcej niż w ciąży.

Osoba 3: “Próbowałam już wiele różnych metod i słabo wypadły… ale nie chcę zwątpić a raczej coś w głębi mnie mówi “Nie poddawaj się szukaj odpowiednich wskazówek”. Ja jestem szczęśliwa, z pewnych powodów nawet bardzo. Jednak też bardzo pragnę od dłuższego już czasu móc odpocząć od pracy z moim kochanym. Nie mówię, że do końca życia ale przynajmniej jakiś czas. Poczuć przez długi czas jak to jest żyć pełnią życia, nie musieć odmawiać sobie pragnień, przyjemności I tak naprawdę to tego, co powinno być normalne w życiu każdego człowieka. Żyć tak, jak tego pragniemy, móc doceniać każde piękno tego świata. Po prostu móc stworzyć własną historię…”

Dlaczego tak różnie ludzie reagują na nagrania?

Czasami wydaje się, że nagrania, czy inne narzędzia w ogóle nie działają, nie widać, że coś się dzieje, że coś się zmienia.

Czasami w życiu od razu się pogarsza, albo polepsza.

Czasami ktoś zacznie pracować nad sobą i najpierw jest dobrze i wszystko idzie we właściwym kierunku, a potem nagle coś się zmienia i, jak to mówi mój wuj, “dobrze żarło, a zdechło”.

Ciekawe jest to, że dla dwóch osób to samo nagranie, ta sama instrukcja, te same wskazówki mogą wywołać skrajne skutki.
Ten sam bodziec u dwóch osób może wywołać skrajne reakcje człowieka i świata.

Co zrobić, aby mieć tylko “dobre” efekty?

Być może rozczaruję Cię, ale negatywne zdarzenia i doświadczenia na ogół są nam potrzebne do nauki, do poznania siebie, do poznania zasad, wg których działa Świat. Dzięki temu mamy większą motywację do nauki i do szybszego wychodzenia z uciążliwych sytuacji.

Dążenie do komfortu, to droga przez uciążliwości.
Im szybciej uczymy się jak wpływać na otaczający świat, tym szybciej sięgamy po oczekiwane rezultaty.

Co wspólnego mają 3 osoby powyżej?

Skupienie na Celu

Większość z nas najczęściej skupia się na tym dobrym, do którego dąży. Tego przecież uczą podręczniki Prawa Przyciągania, Sekret, Pozytywne Myślenie itp…
Jeśli afirmujesz – afirmuj pozytywnie.
Skupiaj się na celu.
Czuj się już teraz tak, jakbyś już teraz miał, albo miała to, co chcesz.

Magiczne myślenie a działanie

Zdecydowanie mniejsza część wychodzi poza “magiczne myślenie”. To osoby, które rozumieją, że Pozytywne Myślenie samo w sobie może stworzyć odpowiednie sytuacje… i jednocześnie wiedzą, że z myśli wynika działanie. Nie wykluczają, że nagle może coś się zdarzyć. Wiedzą, że jeśli pojawia się impuls do działania, to jest to szansa, którą sobie wykreowali właśnie po to, aby zadziałać i osiągnąć Cel.

Sprawdzenie Korzeni

Zdecydowanie najmniejsza część osób zaczyna z miejsca, w którym jest i jednocześnie najpierw patrzy na swoją przeszłość.
Nie zaczyna od wizji idealnego partnera. Nie zaczyna od wizji wspaniałych pieniędzy, zdrowia. Zaczyna od zrozumienia, dlaczego stało się tak, jak się stało.

Zaczynaj od “dlaczego?”

Dlaczego jestem w tym miejscu? Dlaczego mnie to spotkało? Czego ma mnie to nauczyć?
Co we mnie przyciąga takie zdarzenia i takich ludzi?
Jakie schematy i przekonania są tego przyczyną?

Wiesz już dlaczego “metody słabo wypadają”?
Dlaczego “dobre tendencje” zmieniają się w negatywne skutki?
Dlaczego różni ludzie przyciągają różne skutki tych samych narzędzi-nagrań?

– Bo ludzie mają różne doświadczenia, różne przekonania, różne schematy radzenia sobie ze Światem?

3 warunki szybkiego kreowania tego, co chcesz

Zanim wykreujesz coś nowego – ogarnij stare

Sprawdź swoje wcześniejsze doświadczenia z partnerami, partnerkami (pracą, pieniędzmi, zdrowiem) i odkryj przekonania, które doprowadzały do wcześniejszych zdarzeń.

Pozbądź się negatywnych przekonań wywołujących wcześniejsze efekty.

Stwórz nowe przekonania dające Ci moc.

Stwórz wizję Nowego

To jest ten moment, od którego większość osób zaczyna. Afirmacje zdrowia, afirmacje miłości, afirmacje pieniędzy – teraz dajesz temu moc!

Działaj

Pamiętaj, że afirmacje i medytacje przyciągają odpowiednie zdarzenia. Fizyczne działanie potwierdza mentalne wzorce. Nie działasz – nie potwierdzasz, że naprawdę chcesz tego, czego tak mocno pragniesz. Tutaj wyraźnie widać różnicę między “myślę, że chcę”, a “dążę do tego, co chcę”.

Podobny schemat działania znajdziesz w Afirmacjach Idealnego Partnera (oczyszczanie, zasługiwanie, ideał), seria Piękne Ciało (moc, zasługiwanie, pragnienie, wyzwolenie siły).
Każdy z nas ma swoją przeszłość, doświadczenia, wzorce i schematy działania. To dzięki nim idziemy naprzód.

Trzy spotkania, trzy sugestie:

Osoba 1: Zacznij od swoich wcześniejszych doświadczeń i, jeśli sytuacja się powtarzała, odkryj przekonania przyciągające negatywne doświadczenia. Pierwsze afirmacje powinny być dla stworzenia nowych, pozytywnych przekonań.Twój Ideał: Jak spotkać swoją drugą połowę

Osoba 2: Słuchaj siebie, słuchaj ciała, reaguj, gdy masz nowe informacje. Afirmacje, medytacje nie zastępują fizycznego działania, ale sprawiają, że działanie jest zgodne z kierunkiem wizji. Myśl i czuj – działaj – słuchaj – reaguj.

Osoba 3: Cofnij się do swojej przeszłości i sprawdź swoje przekonania dotyczące pracy, pieniędzy, czasu wolnego, samooceny. Najpierw oczyść swoją przeszłość. Potem w teraz buduj swoją przyszłość.


Przepraszam.
Wybacz mi.
Kocham Cię.
Dziękuję.Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
- 45%
OBE - pakiet: medytacja prowadzona, trans, afirmacje, metoda liny

OBE – metoda liny, medytacja prowadzona, trans i afirmacje doświadczeń poza ciałem (pakiet)

Original price was: 127.99zł.Current price is: 69.76zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Pieniędzy 2021

Afirmacje Pieniędzy 2021

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Jak przyciagnac pieniadze - afirmacje pieniedzy, afirmacje pracy

Praca i Zarabianie – Aktywne Afirmacje (mega paczka)


Prekognicja.pl
Shopping cart