Afirmacje mp3 cz.1 – dlaczego przede wszystkim TAKIE?Co jakiś czas dostaję od Was pytania typu „dlaczego Twoje afirmacje nie są przede wszystkim w 1 osobie liczby pojedynczej? Przecież to podstawa, że afirmacje stosuje się w pierwszej osobie, a u Pana, to głównie w 2 osobie. Dlaczego tak?”

Dlaczego afirmacje mp3 w nagraniach powinny być w 2 osobie l.p.?

Afirmacje mp3 – dlaczego w 2 osobie?

Pozwól, że powiem Ci nie tylko dlaczego afirmacje mp3 powinny być w 2 osobie, ale również jak wg mnie wyglądają dobre nagrania afirmacji. To moja aktualna wiedza, więc wiedz, że nie od razu moje afirmacje wyglądały tak, jak obecnie. Normalnie ewoluowały… jak to w życiu.

Nagrania afirmacji – początek

Pierwsze afirmacje, które nagrywałem dla siebie powielały schemat 1 osoby. Bombardowałem Podświadomość pozytywnymi stwierdzeniami, afirmacja za afirmacją aż do znudzenia. Dobrze to się sprawdzało, gdy nie trzeba było skupiać się specjalnie na afirmacjach, takie odtwarzanie w tle i słuchanie nagrania w czasie wykonywania innych czynności, albo w czasie zasypiania. Potem robiłem różne eksperymenty z długością przerw pomiędzy afirmacjami. I to było dla mnie OK.

Przełomem w poszukiwaniu idealnego nagrania afirmacji była oferta nagrania afirmacji dla kogoś innego, dla drugiej osoby. Najpierw zrobiłem nagranie mp3 jak dla siebie, w pierwszej osobie, najlepiej jak umiałem. Gdy już nagranie było gotowe i odsłuchiwałem całość afirmacji poczułem, że coś jest „nie halo” z tym nagraniem, a chwilę potem wiedziałem, co to jest.

Wyobraź sobie, że słuchasz mojego nagrania z afirmacjami wtedy i słyszysz:

Afirmacje w 1 osobie:

Jestem wspaniałą osobą. Jestem wspaniałą osobą i zasługuję na wszystko, co najlepsze. Zasługuję na Miłość. Zasługuję na Zdrowie. Zasługuję na Bogactwo.

Czujesz to?

Jeszcze wyraźniej wygląda to w wideo.

Afirmacje są OK.

Problem w tym, że kiedy słyszysz ode mnie afirmacje w 1 osobie, to przede wszystkim słyszysz, że te afirmacje dotyczą najpierw mojej osoby. Kiedy słyszysz afirmacje w pierwszej osobie od kogoś innego – najpierw te afirmacje dotyczą osoby, która je wypowiada.

Na 99% słabo poczułeś lub poczułaś afirmacje w 1 osobie wypowiadane przeze mnie. Jeszcze mocniej wygląda to na wideo (obejrzyj na YT).

Jak to jest, gdy wypowiadam dla Ciebie afirmacje w 2 osobie? Co czujesz, kiedy czytasz lub słyszysz, że:

Afirmacje w 2 osobie:

Jesteś wspaniałą osobą. Jesteś wspaniałą osobą i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Zasługujesz na Miłość. Zasługujesz na Zdrowie. Zasługujesz na Bogactwo.

Jest różnica, prawda? Dlatego, moim zdaniem, afirmacje mp3 powinny być nagrywane przynajmniej w drugiej osobie liczby pojedynczej.

„Czy to znaczy, że nagrania afirmacji w 1 osobie są złe i nie dobre?
Przecież większość nagrań z afirmacjami na YT i na CD jest właśnie w pierwszej osobie!”

No też nie do końca. Po prostu najpierw musisz zwrócić uwagę na to, kogo dotyczy afirmacja, a potem odnieść afirmację do siebie.

Afirmacja w 2 osobie od razu jest skierowana do Ciebie. Kiedy słyszysz, że jesteś wspaniałą osobą, to nie zastanawiasz się kto jest wspaniałą osobą. Nie masz wątpliwości do kogo jest skierowana afirmacja. Po prostu jesteś wspaniałą osobą.

To podstawowy plus afirmacji mp3 w 2 osobie lp. – afirmacja jest bezpośrednio skierowana do Ciebie. A jest jeszcze jedna, o wiele większa korzyść z tej formy afirmacji.

Często na różnych forach, grupach na facebooku czytam pytania typu
Jak stosować afirmacje?
Jak mam afirmować coś, czego nie ma?
Przecież afirmowanie tego, czego nie ma, to okłamywanie siebie!”

To oczywiście skrajne pytanie osób, które „nie wierzą w moc afirmacji”. To pytanie osób, które mają postawę „uwierzę, jeśli zobaczę”, a idea afirmacji zakłada postawę „zobaczę, jeśli uwierzę”.

W przypadku afirmacji nagranej w 2 osobie – nie ma tego problemu.
Bo kiedy mówię, że Jesteś wspaniałą osobą, to to nie zależy od Ciebie! Stwierdzam fakt. Wyrażam moje zdanie na Twój temat i moje zdanie na Twój temat jest właśnie takie: JESTEŚ WSPANIAŁĄ OSOBĄ!

Możesz na to zareagować na kilka sposobów, ale to nie zmienia mojego zdania o Tobie. Możesz powiedzieć: „Nie, nie, to nie ja”, ale ja powtarzam Ci to jeszcze raz: „Jesteś wspaniałą osobą!”

Możesz zapytać siebie: „Czy jestem wspaniałą osobą?” – a ja powtarzam: „Jesteś wspaniałą osobą!”

Możesz też powiedzieć: „Dziękuję. Tak. Jestem wspaniałą osobą!”
Reakcja na afirmacje w 2 osobie jest jak przyjmowanie komplementów. Jesteś wspaniałą osobą!

I to jest ta o wiele większa wartość afirmacji w drugiej osobie – afirmacja jest prawdziwa niezależnie od Ciebie. Tak ja widzę Ciebie. To ja wierzę w Ciebie. To ja wierzę w Twoje możliwości. I nie ma dla mnie znaczenia, co w tym momencie myślisz o sobie, bo i tak JESTEŚ WSPANIAŁĄ OSOBĄ i to tylko kwestia czasu, gdy jeszcze bardziej to sobie uświadomisz i zaczniesz doświadczać w swoim życiu efektów tego, jak bardzo wspaniałą osobą jesteś.

I co o tym myślisz?…

Jesteś wspaniałą osobą, a więc zasługujesz na wspaniałą Miłość, Zdrowie, Bogactwo…

Afirmacje mp3 – Korzyści z afirmacji w 2 osobie lp.

  • Afirmacja jest skierowana bezpośrednio do Ciebie.
  • Afirmacja jest bardziej dyrektywna dla Podświadomości.
  • Afirmacja jest prawdziwa niezależnie od Ciebie.
  • Nie ma znaczenia, jak bardzo akceptujesz treść afirmacji w momencie afirmowania.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 50%
Afirmacje 7 czakr (komplet afirmacji mp3)

Afirmacje 7 Czakr (komplet afirmacji do pracy z czakrami)

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Afirmacje czakry 3 Oka

Afirmacje Czakry 3 Oka (Ajna, 6 czakra)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Afirmacje życia z Duszą

Afirmacje życia z Duszą 1 – BOGActwo duchowe i materialne

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Piekne cialo, Piekny biust - afirmacje

Piękne Ciało, Piękny Biust cz.1 – Afirmacje


Prekognicja.pl
Shopping cart