Złote Światło – Uzdrawianie Siebie (medytacja, twórcza wizualizacja)

Uzdrawianie Siebie, medytacja, w której synchronizujesz serce i umysł, wzbudzasz koherencję serca i pozwalasz sobie na przepływ uzdrawiających energii.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 42:47
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 103 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

39.97

Co chcesz uzdrowić w swoim życiu?

UZDRAWIANIE SIEBIE

To twórcza wizualizacja, medytacja w której głęboko relaksujesz się, synchronizujesz serce i umysł, wzbudzasz koherencja serca i pozwalasz sobie na przepływ uzdrawiających energii. Nagranie z inspiracji Shakti Gawain i Franka Kinslowa.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Uzdrawianie na odległość
Deal

Sesja uzdrawiającej, twórczej wizualizacji zwłaszcza dla osób, których bliscy chorują. Tutaj nie prosisz nikogo o uzdrowienie, bo każda prośba zakłada możliwość odmowy. Nie jest to również „żądanie”, czy przymus, wyzwanie. Akceptacja zdrowia.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 36:37 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 87 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020

Kroki do medytacji

PRZYGOTOWANIE

Pomyśl i poczuj, co chcesz uzdrowić w swoim życiu? Ciało? Umysł? Relacje? Czy to coś konkretnego? A może po prostu „jest ci źle” i chcesz coś zmienić?

Intencja: wiesz, że chcesz uzdrowienia. Nie uzdrawiasz, ale będąc w stanie koherencji serca otwierasz się na uzdrawiający przepływ energii.

Przypomnij sobie uczucie miłości, jak to jest, gdy kochasz. Ważne, aby przypomnieć sobie uczucie, a nie słowo.

W trakcie medytacji jest chwila na skierowanie prośby o pomoc i wsparcie do duchowych opiekunów. Możesz odwołać się do Boga, Jezusa, Buddy, Wyższego Ja, Uniwersum, Aniołów, innych przewodników, oświeconych istot.

Miejsce: komfortowe, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.

Pozycja ciała: siedząca lub leżąca. W pozycji leżącej łatwo możesz zasnąć – to naturalne i nie ma wpływu na uzdrawiający efekt wizualizacji. Twoja Podświadomość wie, jak kierować tym, co się dzieje lepiej, niż to, co wydaje się logicznemu mózgowi.

Czas wizualizacji: wtedy, gdy czujesz, że chcesz.

Słuchawki: zalecane. W nagraniu wykorzystane zostały dźwięki synchronizujące półkule mózgowe o niskich częstotliwościach alfa i theta zgodnie z licencją komercyjną Neuro-Programmer 3.


Uwagi do wizualizacji

Możesz stworzyć swoją wizję swojego zdrowia, ale nie jest to konieczne. Będąc w stanie koherencji serca, otwartości na uzdrawiające światło, pod opieką swoich duchowych opiekunów – możesz spokojnie zaufać mądrości większej niż logiczne, czy podświadome „ja”.

Poziom energii witalnej: Jeśli będziesz mieć niski poziom energii, to w trakcie medytacji prawdopodobnie zaśniesz. Przynajmniej pierwszy raz korzystając z tego nagrania zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej.

Pamiętaj, że Twoja Podświadomość działa niezależnie od tego, czy masz tego świadomość, czy nie. Dzięki temu możesz spokojnie zasnąć w trakcie. Nie ma to znaczenia dla efektów, które nie zależą od Twoich świadomych intencji. Twoje świadome intencje wyznaczają jednak  kierunek działania Podświadomości.

Odpuść. Pozwól działać Wszechmądrości. NIE chciej uzdrowienia. Skup się jedynie na pozytywnych uczuciach, które masz w związku z obrazami zdrowia związanymi ze sobą, jako zdrową osobą.

Tak naprawdę, nie uzdrawiasz – wracasz do równowagi. Uzdrawia uniwersalna siła, którą kierujesz w kierunku swojego uzdrowienia. Zaakceptuj to.

Uwagi do medytacji

Podstawą uzdrowienia jest wzięcie odpowiedzialności za to, co jest. Akceptując swój aktualny stan i biorąc odpowiedzialność przyznajesz sobie równocześnie prawo do jego zmiany. Kiedy wiesz, że coś stwarzasz, wiesz, że możesz stworzyć coś innego.

Niezależnie od tego, na co chorujesz – weź za to odpowiedzialność. Kiedy rozumiesz, że swoimi decyzjami doprowadzasz do dnia dzisiejszego, to rozumiesz, że dzisiejsze decyzje tworzą twoje jutro.

„Ja to stworzyłem, więc teraz mogę to zmienić!”

Skupiaj się na obrazie i uczuciach tego, co chcesz, a nie tego, czego nie chcesz. Im bardziej pielęgnujesz w sobie obraz choroby, tym bardziej oddalasz się od zdrowia.

Nie myśl o zdrowiu, ani chorobie.
Myśl i czuj to, jak przeżywasz swoje życie. Przeżywaj swoje wizje tego, co chcesz robić w życiu, jak działać, jakie mieć relacje z ludźmi, i co odbierać ze świata. Twoje zdrowie jest tylko „tłem” do tego, co robisz w życiu.

Przypomina to trochę jazdę na rowerze.
Gdy jedziesz rowerem, to nie myślisz o tym, jak świetnie wszystko w nim działa, jak jest naoliwione i wygodne. Po prostu jedziesz, podziwiasz widoki, myślisz o celu swojej podróży.
Na rower zwracasz uwagę dopiero wtedy, gdy spadnie łańcuch.

W uzdrawianiu siebie skupiaj się na celu swojej podróży. Celem nie jest sprawny rower, ale to, gdzie chcesz dojechać.

Co ta sesja zrobi dla Ciebie? Mam nadzieję, że da Ci odprężenie, że Twoje ciało, umysł i emocje wreszcie rozluźnią się. Mam nadzieję, że zaczniesz utrzymywać w sobie swoją wizję zdrowia w kontekście łatwego osiągania swoich celów. Mam nadzieję, że zaufasz swojej wewnętrznej mądrości i pozwolisz sobie na przepływ uzdrawiającej energii. Mam nadzieję, że będziesz pamiętać, że jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, i jesteś czymś więcej niż Twoja logiczna i intuicyjna część.

Jak długo korzystać z tej medytacji, aby osiągnąć trwałe efekty?

Pamiętaj, że to nagranie jest tylko narzędziem i ono, samo w sobie, nic nie robi. To tylko narzędzie. To Ty działasz i to Ty zmieniasz siebie.

Ile czasu potrzebujesz na swoje uzdrowienie?

Pamiętasz, jak to jest „mieć słowo na końcu języka”? Im bardziej chcesz je sobie przypomnieć, tym słabiej to wychodzi. Ale gdy odpuszczasz, to po jakimś czasie słowo „samo się przypomina”.

Przyjmij taką samą postawę w uzdrowieniu siebie – wyznacz kierunek i pozwól Podświadomości działać. Odpuść, ale przypominaj, do czego dążysz, i rób wszystko, co niezbędne, aby dotrzeć do swojego celu.


Uzdrawianie Siebie – instrukcja PDF

Shakti Gawain wikipedia

1 review for Złote Światło – Uzdrawianie Siebie (medytacja, twórcza wizualizacja)

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Agnieszka (zweryfikowany)

  Uwielbiam tę medytację – za stan w jaki mnie wprowadza, za jej klimat, za uczucia jakie przeżywam, za to co odczuwam fizycznie i czego mnie uczy. Niezwykła podroż w głąb siebie. Jej pierwszym efektem jest to, że uwolniłam się od bólu i odzyskałam sprawność barku.

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart