Twój Idealny Wizerunek – Ciało Fizyczne – nadwaga i otyłość, medytacja

Nadwaga: “Twój Idealny Wizerunek” – medytacja motywująca Podświadomość do szybkiego odchudzania.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar:   61MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

39.97

Nadwaga i otyłość:
„Odchudzam się, bo jestem za gruba, za gruby”

„Muszę schudnąć, bo mam za duży brzuch”
„Odchudzam się, bo mam boczki”
„Odchudzam się, bo mam nadwagę”
Jeśli się odchudzasz, albo myślisz w podobny sposób, to zauważ, jakie informacje wrzucasz swojej Podświadomości: jestem za gruba, za gruby, mam duży brzuch, mam boczki, mam nadwaga…

I może powiesz, ale przecież to prawda?!

I MASZ RACJĘ!… gdy tak na to patrzysz. I Twoja Podświadomość też To potwierdza!
A ja przecież NIE będę się z tobą spierać – jesteś wolną istotą i Ty decydujesz jak postrzegasz swoją rzeczywistość.

Mimo wszystko, skoro korzystasz z tego nagrania, to przynajmniej na czas tego Projektu zmień myślenie i za każdym razem, gdy pomyślisz „Po co się odchudzam?” – pomyśl i poczuj siebie w takim stanie, jakiego chcesz doświadczać… i w wyobraźni zobacz taki wizerunek siebie, do którego dążysz.

I zobacz, jak zmienia się perspektywa:

Nadwaga – NIE odchudzam się, bo jestem za gruby.
Robię to, bo widzę swoją dobrą kondycję i sprawne ciało – do nich dążę.

A zobacz, jakie są tutaj uczucia.

„Odchudzam się, bo jestem za gruby” – jakie stoją uczucia za tym „jestem za gruby”? Nie jest to przyjemne. Do tego przypominają się te wszystkie uczucia i emocje związane z różnymi sytuacjami, w których „jestem za gruby” miało negatywne skutki.

„Odchudzam się, bo chcę mieć lepszą kondycję” – jakie są uczucia za tym „chcę mieć lepszą kondycję”?
Poczuj to… jak przypominasz sobie ten czas, gdy „masz lepszą kondycję”.

Widzisz różnicę?
Zamiast myśleć o atrybutach otyłości (nadwaga), myśl o swoim celu.

To takie proste, a jaką robi różnicę…

Proste rozwiązania są najlepsze… bo są proste.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Twój Idealny Wizerunek, medytacja personalizowana, z Twoim imieniem
Deal

"Twój Idealny Wizerunek" - medytacja, 2 część Projektu Nowego Człowieka dla nadwagi i otyłości. Wersja personalizowana - w uwagach do zamówienia podaj imię, które ma być w nagraniu - imię może być w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata... Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 22:00 (+ krótka ścieżka) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar:   61MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020


“Projekt Nowego Człowieka – w końcu zdecydowałem “na poważnie” wziąć się za siebie. “Wziąć za siebie” tzn. głównie zadbać o ciało fizyczne, którego mam zdecydowanie za dużo (nadwaga). Dlatego przeglądałem zasoby i środki, które już mam, nagrania, które powstały… jest ich kilka, ale stwierdziłem, że potrzebuję czegoś nowego.

Nadwaga: Za duży brzuch noszę już kilka ładnych lat. Do tego doszedł drugi podbródek. Raczej się NIE przejadam, ruch zaniedbałem, kondycja już nie ta, generalnie Słabo to wygląda.

I może powiesz, że przecież tworzę takie medytacje… na blogu znajdziesz np. relacje z programu dla kobiet Piękne Ciało, Piękny Biust – przykład jak tracić na wadze i jednocześnie mieć większe piersi.

I zobacz, Każdy z nas jest inny i to, że używamy tej samej rzeczy nie oznacza, że będziemy mieć takie same efekty. Bo to, co nas odróżnia, to nasze doświadczenie, nasze umiejętności, uważność, przekonania, system wartości, charakter, osobowość…

Magia nie dzieje się w nagraniu, ale w człowieku.

“Magia”, to oczywiście przenośnia, bo często przypomina to bardziej “programowanie” siebie, programowanie rzeczywistości.”

Nadwaga i Otyłość – Projekt Nowego Człowieka

tydzień 1-3: “Afirmacje Zmiany

tydzień 4-6: “Twój Idealny Wizerunek

tydzień 5+: “Zdejmowanie warstw tłuszczu”

tydzień 6+: odkrycie i rozpuszczanie przyczyn nadwagi i otyłości


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Afirmacje Zmiany, wersja personalizowana (z Twoim imieniem)
Deal

"Afirmacje Zmiany" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. Jeśli nie ma Twojego imienia do wyboru, to wybierz opcję "dodaj moje imię" i w komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię, jak mam się do Ciebie zwracać w nagraniu, np. Anna - Anno, Marcin - Marcinie. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Afirmacje Zmiany, Projekt Nowego Człowieka
Deal

"Afirmacje Zmiany" (mp3), to podstawowe afirmacje tworzące fundament do kolejnych działań związanych z kreowaniem siebie i świata. + opcja personalizacji (dodania Twojego imienia do nagrania).

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 36:39 (2 nagrania; wersja dla kobiet lub mężczyzn) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2020
Poniżej wybierz wersję dla kobiet lub dla mężczyzn:


To moje wyzwanie w kierunku ogarnięcia swojej otyłości (nadwaga). Jeśli masz podobne wyzwanie dla kształtu ciała, to zapraszam Cię do tego Projektu.  W tym momencie może to wyglądać trochę eksperymentalnie – bo to proces, a ja zapraszam cię do czegoś, co właśnie powstaje…

Ale właśnie od podobnych wizji zaczynały się duże projekty.

Tak tworzyłem wcześniejsze rozwiązania, narzędzia do programowania ciała, zdrowia, rzeczywistości. Przypomnę tutaj projekt “Piękne ciało, Piękny biust“, programowanie odporności (to dla zdrowia), programowanie zwycięstwa w maratonie i tutaj również relacja jest na blogu, i bardziej tematyczne zestawy dla Huny, metody dwupunktowej, doskonalenia umysłu, Transerfingu czy technik Tafti.

Jeśli masz podobne wyzwanie, chcesz ZMIENIĆ kształt swojego ciała (nadwaga), zmienić wagę ciała i czujesz, że to może być dla Ciebie, to zapraszam cię do tego projektu, Projektu Nowego Człowieka. Dopisz się do biuletynu zaznaczając opcję “Projekt Nowego Człowieka” potwierdzając maila z subskrypcją.

Twój idealny wizerunek

“Twój Idealny Wizerunek”, to medytacja prowadzona, w której wracasz, idziesz do czasu, w którym najlepiej wyglądasz.

Twoje ciało pamięta, jak się czuło w czasie swojej najlepszej sprawności, jak wtedy działało, jak gibkie i elastyczne było. Nastoletnie odczucia z ciała przypominają twoim komórkom,  jak mają działać. To podobna sytuacja, gdy wyobrażasz sobie cytrynę i twoje ślinianki zaczynają produkować więcej śliny.

Teraz wyobrażasz sobie jaką masz sprawność fizyczną z młodości, a twoje komórki zaczynają tak działać.

Przed skorzystaniem z sesji “Twój Idealny Wizerunek” określ:

  • jak wygląda Twoje idealne ciało fizyczne
  • jak czujesz się w swoim idealnym ciele
  • jak zachowuje się Twoje idealne ciało
  • co możesz robić w swoim idealny ciele

Domyślnie, twoje ciało fizyczne było w najlepszej kondycji w okolicach 18-20-tych urodzin.

Więcej o tym, jak przygotować wizerunek swojego idealnego ciała znajdziesz w dołączonej instrukcji.

Nagranie personalizowane, z Twoim imieniem

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Imię w nagraniu, medytacja personalizowana

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Nagrania personalizowane, z Twoim imieniem

Nadwaga – zaburzenie hormonalne wywołane stylem życia, skutkujące nagromadzeniem białej tkanki tłuszczowej w organizmie przekraczające 13 – 18% masy ciała u mężczyzn i 18 – 25% masy ciała w przypadku kobiet.


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart