Transerfing Rzeczywistości: Gimnastyka Energetyczna

Gimnastyka Energetyczna„, to album wspierający przepływ energii i wzmacniający powłokę energetyczną zgodnie z Transerfingiem Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 59:53 (5 utworów)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 144 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

29.99

Gimnastyka Energetyczna„, to album wspierający stosowanie gimnastyki energetycznej w ujęciu Transerfingu Rzeczywistości.

Vadim Zeland definiuje energetykę jako zdolność przyswajania i wykorzystywania energii. Im wyższa energetyka, tym większa łatwość do korzystania z zewnętrznego zamiaru.

Zanim sięgniesz po ten album przeczytaj na blogu: Transerfing Rzeczywistości cz.4: ENERGETYKA albo zajrzyj do GIMNASTYKA ENERGETYCZNA – instrukcja.


Nagranie dostępne również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)

Gimnastyka energetyczna w Transerfingu Rzeczywistości

Dla wzmocnienia powłoki energetycznej i przeczyszczenia, udrożnienia subtelnych kanałów, Vadim Zeland poleca Gimnastykę Energetyczną. Jest to wizualizacja procesu przepływu energii i wzmocnienia powłoki energetycznej. Dzięki temu przywracana jest prawidłowa cyrkulacja energii – złogi energetyczne są udrażniane, a dziury uzupełniane.

Gimnastyka energetyczna – Etapy

  • Miej świadomość centralnych kanałów energetycznych
  • Poszerz kanały energetyczne
  • Uświadom sobie powłokę energetyczną i wzmocnij ją

„Gimnastyka Energetyczna” – jak korzystać

W albumie „Gimnastyka Energetyczna” możesz skorzystać z 5 nagrań ułożonych w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić naukę. Po kolei uczysz się doświadczać kanałów energetycznych, energetycznej fontanny i wzmacniać powłokę energetyczną.

Przygotowanie: wiesz, jak przebiegają centralne kanały energetyczne – przechodzą w dwóch kierunkach: z dołu do góry – kanał wstępujący – znajduje się o 1cal w przód od kręgosłupa u mężczyzn i 2 cale u kobiet; z góry do dołu – kanał zstępujący – znajduje się niemal przy samym kręgosłupie.

Miejsce i czas: na początku spokojne, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Zadbaj o wystarczającą ilość energii. Po nabraniu biegłości w ćwiczeniu możesz wykonywać je w dowolnym miejscu i czasie. Pamiętaj, aby w 100% angażować się w to, co robisz.

Pozycja ciała: siedząca lub stojąca, z prostym kręgosłupem.

Kolejność nagrań: z wszystkich sesji możesz skorzystać po kolei. Piąte nagranie, to 7-minutowa afirmacja wzmacniająca zamiar: „Twoje kanały energetyczne poszerzają się z każdym dniem coraz bardziej i coraz bardziej wzrasta Twoja energia”.
Czwarte nagranie, to pełna gimnastyka energetyczna. Z piątego nagrania korzystaj, gdy nabierzesz biegłości w energetycznej gimnastyce – to sesja w czasie której wykonujesz gimnastykę energetyczną (nie ograniczaj się do słuchania afirmacji).

Słuchawki: polecam.

Jak często stosować Gimnastykę Energetyczną?

Jak często chcesz. Vadim Zeland pisze, że „kanały dobrze trenuje się przy pomocy gimnastyki energetycznej. Lecz będzie  jeszcze lepiej, jeżeli w miarę możliwości będziesz zawsze miał poczucie centralnych potoków i ciał subtelnych

Zeland, Transerfing Rzeczywistości, t3, „Naprzód w przeszłość”, Wydawnictwo Hartigramma 2009


Transerfing: Gimnastyka Energetyczna – instrukcja PDF


Inne nagrania wspierające Transerfing

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Techniki kapłanki Tafti: technika warkocza zamiaru
Promocja

Techniki „Kapłanki Tafti” – Projektor Rzeczywistości CD

Original price was: 119.88zł.Current price is: 79.99zł. -33%
Techniki Tafti na CD Projektor Rzeczywistości. Technika warkocza zamiaru, usuwanie starych programów i "Lustro Rzeczywistości" (twoja nowa forma - technika imitacji). Format: Mp3 na CD + PDF Wysyłka: Paczkomaty InPost
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
DVD Transerfing Rzeczywistości: medytacje
Promocja

Transerfing Rzeczywistości: medytacje (Mp3 na DVD)

Original price was: 227.97zł.Current price is: 149.99zł. -34%
"Transerfing Rzeczywistości: medytacje" Mp3 na DVD. 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF). Format: Mp3 na DVD + PDF Wysyłka: Poczta Polska
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Transerfing Rzeczywistości, wizualizacja, medytacja, afirmacje mp3
Promocja
Wszystkie nagrania dla Transerfingu Rzeczywistości: 11 albumów, 6,5 godziny nagrań, + 26 Map Myśli dla Transerfingu (PDF) oraz 4 nowe nagrania z serii Projektor Rzeczywistości (techniki Tafti, warkocz zamiaru)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Ścieżka Spokoju. Jak poradzić sobie z natłokiem myśli i natrętnymi myślami.
Deal
Jak sobie poradzić z natłokiem myśli? Co robić, gdy pojawiają się natrętne myśli? Ten Trening pomoże Ci wypracować skuteczną strategię radzenia sobie z myślami w takich sytuacjach. Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 63 minuty (5 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 152 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Transerfing Rzeczywistości - Medytacja z Aniołem
Deal

"Medytacja z Aniołem" która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд" oraz "Szelest porannych gwiazd".

Mp3 Download Czas trwania: 21:20 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Transerfing rzeczywistości: Energia Zamiaru
Deal

Wizualizacja "Energia Zamiaru"... aby puścić swój zamiar i pozwolić Światu na urzeczywistnienie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 20:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 48 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Wizualizacja "BANK PRZESTRZENI WARIANTÓW" (transerfing rzeczywistości)
Deal

Wizualizacja "Bank Przestrzeni Wariantów" przenosi Cię na Twoją linię życia w dobrobycie i w komforcie. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд".

Mp3 Download Czas trwania: 27:13 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 66 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Gimnastyka Energetyczna (Transerfing Rzeczywistości)
Deal

"Gimnastyka Energetyczna", to album wspierający przepływ energii i wzmacniający powłokę energetyczną zgodnie z Transerfingiem Rzeczywistości.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 59:53 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 144 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Transerfing: kim jest NADZORCA - wizualizacja
Deal

Wizualizacja pozwalająca odczuć i zapamiętać stan Nadzorcy oraz zmniejszyć ważność niektórych elementów swojego życia.

Mp3 Download Czas trwania: 29:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 70 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing wizualizacja: Połączenie z Wszechświatem
Deal

Wizualizacja "Połączenie z Wszechświatem", to wizualizacja dla transerfingu, której celem jest podniesienie poziomu zaufania.

Mp3 Download Czas trwania: 21:42 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 52 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Transerfing Rzeczywistości - wybór wariantu rzeczywistości
Deal

"Wybór Wariantu Rzeczywistości", to zainspirowana "transerfingiem rzeczywistości" Vadima Zelanda, odnowiona i poszerzona wersja medytacji „Sekret – Technika 7 Stopni” z 2009r. Jeśli rozumiesz już język Transerfingu, to ta medytacja jest uruchomieniem Zewnętrznego Zamiaru.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 49:15 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 118 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart