Twój IDEAŁ – medytacja otwarcia na spotkanie idealnego partnera, partnerki – personalizowana

Medytacja otwarcia na spotkanie z idealnym partnerem, idealną partnerką. Medytacja z Twoim imieniem w wersji dla kobiet i mężczyzn, również dla osób tej samej płci (zaznacz to w komentarzu do zamówienia). Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 26:57
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 65 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

97.99

Medytacja dla najlepszego dla Ciebie związku, przyciągająca Twojego idealnego partnera lub partnerkę. W tej medytacji otwierasz się na spotkanie ze swoim Ideałem.


Wersja personalizowana, medytacja „Twój Ideał” z Twoim imieniem.
Również wersja dla osób tej samej płci (zaznacz to w komentarzu do zamówienia).
Czas realizacji: do 5 dni pracujących.Twój ideał, twój idealny partner lub partnerka… czasami można zwątpić, czy istnieje. Im dłużej żyjemy, tym więcej życiowych doświadczeń zbieramy.

Im więcej doświadczeń tym, teoretycznie, powinniśmy być mądrzejsi i mieć szerszą wiedzę o sobie i świecie.

Jak to wszystko działa?
Dlaczego doświadczamy takich sytuacji, a nie innych?
Dlaczego spotykamy tych ludzi na swojej drodze?
Czego mają nas nauczyć?
Czego my mamy się nauczyć?

Ludzie są stworzeni do relacji, do łączenia się w pary, do dzielenia się swoim życiem, do wzajemnego dawania i przyjmowania… A jednak coś takiego się dzieje, że relacje, w które wchodzimy, nie zawsze są takie, jak w naszych marzeniach.

Twój Idealny partner, partnerka

Chciałabym przyciągnąć właściwego partnera..
Chciałabym być w szczęśliwym związku jak to zrobić?

Wszechświat jest nieskończony, a więc istnieją tysiące możliwości by żyć w takiej rzeczywistości, której chcesz doświadczać. Co musisz zrobić najpierw?

Najpierw musisz wiedzieć, czym dla ciebie jest szczęśliwy związek? Jaki jest twój idealny partner, idealna partnerka w tym związku? To podstawa – dzięki temu kierujesz swoją uwagę w kierunku, który ma być rzeczywistością.

W medytacji, wizualizacji „Twój Ideał”, otwierasz się na spotkanie z najlepszym dla twojego rozwoju partnerem, partnerką. Zauważasz, jak postrzegasz spotykanych ludzi i nastawiasz się na rozpoznanie jego lub jej, który/a czeka na ciebie.

Stąd przed sesją wykonaj ćwiczenie z instrukcji i opisz swój ideał.

Czy ideał istnieje?

Wszechświat ma nieskończenie wiele możliwości, więc ideał na pewno.

Innym tematem jest, jak po niego sięgnąć.

Pamiętasz historię o mieczu króla Artura? Miecz był idealny, wielu go widziało, wielu próbowało wyciągnąć go ze skały, ale tylko jednemu się udało. Ideał zasługuje na ideał.

Kiedy więc będziesz opisywać swój ideał pamiętaj, że ZASŁUGUJESZ na swój ideał – ODCZUWAJ TO.

Mam złamane serce…
Czy mogę opisać konkretnego człowieka?
Czy moim ideałem może być mój były / moja była?

Na początku masz nieograniczoną ilość możliwości, więc w nieskończoności wariantów Wszechświata istnieje też ten, w którym jesteś razem ze swoim byłym, ze swoją byłą.

Kiedy skupiasz się na czymś konkretnym, wtedy zawężasz swoje możliwości, mówisz światu, że „to jest dla mnie najlepsze”… a świat się zastanawia, „jak ci to dać”.

Kiedy nie skupiasz się na konkretach, wtedy szybciej i łatwiej dostajesz to, czego chcesz – otwierają się drzwi, które najłatwiej otworzyć.

W sytuacji, kiedy trzymasz się swojego „złamanego serca”, to tworzysz świat, w którym masz „złamane serce”. Do tego myślisz o nim, widzisz, że jego, jej nie ma, i co czujesz? No i to właśnie to dostajesz.

Może czas już zdecydować, czego chcesz i pielęgnować uczucia, które chcesz przeżywać?

Możesz nastawić się konkretną osobę zawężając możliwości świata.

Możesz też jasno określić pociągające cię cechy byłego, lub twojej byłej i nastawić się na osobę z tymi cechami. W ten sposób nie zamykasz się przed byłym / byłą i jednocześnie otwierasz się na możliwości Wszechświata.

Medytacja z Twoim imieniem

To medytacja z Twoim imieniem – jak działa imię w medytacji?

Imię w nagraniu, to potężny dopalacz, który sprawia, że Twoja Podświadomość od razu reaguje na treści, które słyszy.

Działa to podobnie jak wtedy, gdy się zamyślisz, słyszysz swoje imię i od razu reagujesz nawet, jeśli twoje imię wypowiada ktoś obcy do zupełnie innej osoby.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i wie jaki efekt ma uzyskać.

Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

 

Droga przez Życie

Łączymy się w danym momencie i wspólnie decydujemy się iść przez życie, i to jest najlepsza w tym momencie decyzja. Ale wspólna droga przez życie, to nie tylko przyjemności.

Bycie w relacji daje nam najwięcej możliwości poznania siebie.

Poznajemy drugiego człowieka, który jak magnes nas przyciąga… to dlatego, że nas uzupełnia i dzięki temu stajemy się „pełni”, stajemy się „całością”. Albo wyzwala w nas odwagę do bycia prawdziwie sobą…

Rany, przykrości, cierpienie

Co się dzieje, gdy życie w związku mocno nas doświadcza?
Co się dzieje, gdy dostajemy cierpienie zamiast szczęścia?

Gdy partner lub partnerka przestaje być ideałem?
Dlaczego na początku było tak dobrze, a potem bywa różnie?

Wiele książek można o tym przeczytać i wiele napisać, ale ich sens zapewne jest jeden: po coś te doświadczenia są i mają sens w twoim życiu. Jaki to sens?

Nie żyjesz po to, żeby cierpieć i doświadczać przykrości.

Żyjesz po to, żeby wzrastać, uczyć się siebie, poznawać siebie…

Żyjesz, aby zrozumieć kim jesteś.

Ty, Świat, Ludzie, których spotykasz, wskazują ci drogę, korygują, gdy z niej zbaczasz. To proste – masz się czegoś nauczyć, coś zrozumieć i wcielić w życie. Komfort, dostatek, spokojne, poukładane życie – to nie stymuluje do rozwoju.

A zobacz, co się dzieje, gdy człowiek dostaje „przykry” bodziec – no chce go wyłączyć i uniknąć, i można to zrobić szybko. Jednak, gdy „problem” nie został rozwiązany, to najprawdopodobniej przykry bodziec pojawi się ponownie.

Nadal się nie zmieniasz – czego oczekujesz?

Przykrości w związku, „nieudane” związki wskazują ci, co masz zmienić w sobie. Druga osoba w związku może być źródłem cierpienia – jednocześnie bierze na siebie ciężar pokazania drugiej stronie, co ma do przepracowania.

Nic nie robisz z przeszłością? Nie dziw się, że sytuacje się powtarzają.


Wspierające nagrania w Twojej drodze

Warto przeczytać na blogu:

„Zaczynaj od porządku”

„Prawo Przyciągania: od czego zacząć przyciąganie tego, co chcesz”


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Pokochaj Siebie THETA KAIZEN
Deal

Pokochaj Siebie THETA KAIZEN - z tym albumem przywrócisz Miłość do Siebie, lub zbudujesz ją od podstaw. Medytacja z oddechem. Praca z afirmacjami.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 64:40 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 155 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, wymagane Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona
Deal
"Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji" jest odmianą "Tygla Przemiany Energii" zorientowaną na cele związane z relacjami międzyludzkimi. To ćwiczenie dla Tych wszystkich, którzy są w trakcie lub planują nawiązać kontakt z najlepszymi dla siebie osobami, partnerami czy współpracownikami.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 35 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 55 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Prawo Przyczyny i Skutku - Trudne związki i relacje
Deal
Prawo Przyczyny i Skutku, to "żelazne" prawo Wszechświata. Wszystko ma swoją przyczynę bez względu na to, czy ją znasz, czy nie znasz. Każdy Sukces i porażka ma swoją przyczynę - nie ma "złego" losu... Mp3 do Pobrania Czas trwania: 47 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Afirmacje miłości, Afirmacje Idealnego Partnera - jak znaleźć swoją drugą połówkę - afirmacje mp3
Deal

Afirmacje miłości: w komplecie trzy nagrania: Afirmacje Oczyszczenia starych schematów i wzorców; Afirmacje wzmocnienia Samooceny; Afirmacje Idealnego Partnera.

Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 45 minut (3 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 93 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak (dla wzmocnienia efektu)
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Prawo Przyciągania - Generator Szczęścia w Miłości - medytacja prowadzona dla Kobiet
Deal

Generator Szczęścia w Miłości, medytacja prowadzona przyciągająca Szczęście i szczęśliwe zdarzenia i okoliczności w dziedzinie Miłości. Wersja medytacji dla Kobiet.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 50 minut (dwa nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 104 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Sesja regresji hipnotycznej do samodzielnej realizacji, sesje dla zdrowia, miłości, pieniędzy
Promocja

Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia, zestaw: Miłość, Pieniądze i Zdrowie

Original price was: 155.40zł.Current price is: 89.77zł. -42%

Komplet medytacji dla regresji hipnotycznej: "Regresja hipnotyczna dla Związków i Miłości", "Regresja hipnotyczna dla Pieniędzy i Pracy", "Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia: Zdrowie", Plus: "Medytacja z Piramidą" (2017) i "Auto Regresja Hipnotyczna" (2008).

Format: Mp3 do pobrania Szczegółowy opis nagrań na ich stronach
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Generator Szczęścia w Miłości - medytacja prowadzona dla mężczyzn. Jak przyciągnąć szczęście? Prawo Przyciągania dla Szczęścia.
Deal

Jak przyciągnąć Szczęście w Miłości? Medytacja prowadzona przyciągająca Szczęście, szczęśliwe zdarzenia i okoliczności w dziedzinie Miłości. Wersja medytacji dla Mężczyzn.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 50 minut (dwa nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 104 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: Tak


Poranna Afirmacja

Specification: Twój IDEAŁ – medytacja otwarcia na spotkanie idealnego partnera, partnerki – personalizowana

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Aneta, Ariel, Ania, Anna, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Halina, Henryk, Iza, Izabela, Jarek, Jerzy, Joanna, Jola, Justyna, Karina, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magda, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Milena, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Radek, Radosław, Rafał, Robert, Sylwia, Tomasz, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart