Słuchaj gdy śpisz: KOCHANY i KOCHAJĄCY PARTNER

Nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest “wyłączone”. Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu. Jeśli chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie,

Mp3 Download

Czas trwania: 78 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 130 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Opcjonalnie

39.99

To medytacja, wizualizacja dla kobiet pragnących poznać wreszcie tego Kochanego i Kochającego mężczyznę, z którym można zatracić się w życiu. W nagraniu nie ma miejsca na szczegóły. Wzmacniasz i budujesz te przekonania, tą postawę wobec świata, która pozwoli Podświadomości stworzyć najlepsze warunki do realizacji tego, czego chcesz.

Pamiętaj, że jesteś wspaniałą kobietą!
Świat jest Twoim odbiciem i na zewnątrz pojawia się tylko to, co masz w sobie.

Pamiętaj, aby

marzyć z rozmachem

zasypiać ze spokojem

budzić się z ciekawością

rozpoznawać impulsy Serca i działać z Sercem

Przygotowanie do medytacji

1) Opisz swojego idealnego partnera, mężczyznę, którego pragniesz poznać i z którym chcesz spędzić resztę życia. Zwróć uwagę na cechy fizyczne, charakter, sposób bycia, spędzania czasu, itd. – kreuj z rozmachem 🙂 Zapisz to na papierze, długopisem. Noś kartkę ze sobą, a gdy przyjdzie Ci jeszcze coś, co warto dopisać – zrób to.

2) Jeśli masz przykre doświadczenia ze związku z przeszłości, które nadal bolą, sprawdź, czy możesz to teraz odpuścić, wybaczyć. Pamiętać, ale pogodzić się ze swoją przeszłością, zostawić cierpienie, jeśli to możliwe, skupić się na przyszłości. (Wiem, że to nie jest łatwe, ale ani daleko ani szybko nie pojedziesz, kiedy masz wciśnięty hamulec).

Medytacja – Kroki

  1. Przed snem ustaw głośność nagrania tak, aby pomagała Ci w zasypianiu.
  2. Kiedy zaczynasz słuchać, nie angażuj się w to.
  3. Skoncentruj się na sobie, na swoim oddechu, pozwól sobie na spokój, niemyślenie, spokojny sen…

Głośność z czasem będzie się zmniejszać pozwalając Ci głębiej zapadać w sen.

Czego możesz się spodziewać

Obserwuj siebie, swój świat wewnętrzny i to, co dzieje się dookoła Ciebie. Wewnętrzna zmiana wywołuje zmianę na zewnątrz. Zastanów się dobrze, jakie są Twoje życzenia – Twoja Podświadomość tworzy okoliczności Twojego życia.

To nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest ‘wyłączone’. Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu.

Jeśli więc chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie w Twojej Podświadomości – wydaje się to dobrą drogą.

Czy jest to skuteczne?

Badania i opinie na ten temat są podzielone.

Dawno temu (na długo zanim zacząłem publikować swoje nagrania) robiłem doświadczenia ze słuchaniem nagrań w czasie snu. Sprawdzałem, jak na mnie działa słuchanie nagrań w czasie snu w temacie:

  • afirmacji (tworzenie/zmiana przekonań)
  • inkubowania snów
  • nauki (takiej studenckiej)

i gdybym miał ustalić hierarchię skuteczności, to 1) sny, 2) afirmacje, 3) nauka

Niby Podświadomość zapamiętuje wszystko, ale trudno sobie przypomnieć konkretne informacje – dlatego do uczenia się na studiach średnio się nadaje (jeśli chodzi o konkretny materiał do wyuczenia).

Afirmacje w czasie snu

Afirmacje w czasie snu – to, że pomijają świadomy umysł sprawia, że łatwiej są kodowane i “wewnętrzny krytyk” ma tutaj zdecydowanie ograniczony wpływ.

Hipnotyczne nagranie do programowania podświadomości

Schematy (przekonania, nawyki), to sposób interpretacji rzeczywistości plus wybór reakcji na rzeczywistość.

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,
to Każdy z nas funkcjonuje według schematów,
a te schematy gromadzi i przechowuje:
Podświadomość.

Są schematy bardzo konkretne, gdy określony bodziec wywołuje konkretną reakcję.
Są schematy bardziej ogólne, jak określone odczucia, nastawienie.

Podświadomość odbiera wszystkie informacje, które do Ciebie docierają i klasyfikuje je dopasowując do wcześniejszych danych, lub tworzy nowe przekonania.


Jak długo stosować „Słuchaj, gdy śpisz…”

Stosuj 21 dni, potem 7 dni przerwy i 21 dni.

Jeśli zamierzone rezultaty pojawią się wcześniej – tzn., że Podświadomość zrozumiała „o co chodzi” i możesz zakończyć programowanie. Wracaj do tematu co jakiś czas dla utrwalenia.

Powyższy sposób praktykuje Aleksandra i tak o nim pisała na jednej z grup Facebooka:

Fragmenty wpisu Aleksandry

„(…) Od 7 lat interesuję się prawem przyciągania, a od dwóch lat programowaniem umysłu – wiedzę zdobywałam dzięki książkom, warsztatom oraz oczywiście swoim doświadczeniom. Jest to dla mnie najlepsza technika pracy z podświadomością, gdyż najlepiej działa kiedy śpimy, podświadomość jest otwarta, a świadomość nie sabotuje treści. Wcześniej sama nagrywałam swoje programowania, ale kiedy trafiłam na (…).

Zgodnie z zasadami najlepszego działania (czyli 21 dni słuchania, następnie 7 dni przerwy i znów 21 dni słuchania), kładłam się spać zapętlając nagranie. Dzięki nim naprawdę wiele zmieniło się w moim życiu – wybaczenie sobie i innym, samoakceptacja, oczyszczenie negatywnych wzorców, związek. Były takie nagrania, których efekty widziałam po kilku dniach, ale wiem, że trwałość zależy w głównej mierze od tego, aby podświadomość naprawdę „kupiła” te słowa jako nowe przekonania.

Słuchałam więc zalecane minimum 21 dni. Kiedy efekty przychodziły w trakcie cyklu, wówczas po 21 dni nie ponawiałam sesji, ale od czasu do czasu do nich wracałam w formie utrwalenia. Kiedy pozornie nie działo się nic (pamiętajmy, że to tylko pozory, tak naprawdę nie widzimy 80% tego, co dzieje się poza naszym zasięgiem wzroku), robiłam 7 dniową przerwę i słuchałam dalej pełne 21 dni. Podświadomość chłonęła jak gąbka, a ja zmieniałam swoje życie bez wysiłku. (…)

Wczoraj w nocy zaczęłam słuchać nagrania „Praca i zarabianie”. Uznałam, że tym razem na bieżąco będę się z wami dzielić tym jak zmieniają się we mnie przekonania i jak dostaję pracę ?

Polecam znaleźć dogodne nagranie i zacząć „zabawę”. Sama obserwacja zmian, które dzieją się we mnie i naokoło dostarcza wiele frajdy.

Dodam tez, że według swojej wiedzy, zawsze zaczynałam od Źródła, czyli od siebie. Dopóki ja sama nie będę kochała i akceptowała siebie, rozumiała, że to ja jestem odpowiedzialna za swoje życie, wówczas praca z nagraniami poświęconymi związkom, lotto, pracy itp. nie byłaby tak krótka.

Kiedy zajmiemy się najpierw sobą, efekty innych programowań będą o wiele szybsze. Ja zaczęłam od akceptacji siebie, następnie od spalania karmy w związkach i wybaczania – to ma naprawdę duże znaczenie(…)”

Źródło: https://www.facebook.com/groups/1325531554215391/permalink/1470238243078054/

PAMIĘTAJ, że nie chodzi o to, żeby „leżeć i pachnieć”. Podświadomość dostaje konkretne instrukcje i odpowiada na nie wskazując Ci, co jest dobre dla Twojego zdrowia. Oprócz wzmocnienia tego, co aktualnie dobre w Twoim byciu, spodziewaj się więc sygnałów dotyczących negatywnych nawyków i przyzwyczajeń. Intuicyjnie będziesz wiedzieć, co jest dobre dla Twojego zdrowia i w co masz się mocniej zaangażować. TY Świadomie decydujesz czy podążasz za tymi sygnałami.

Podświadomość lubi proste rozwiązania. Jeśli coś „poczujesz”, to od razu będziesz wiedzieć, co oznacza dany sygnał i daruj sobie „logiczne” rozważania. Zamiast torpedować wskazówki Podświadomości – zaangażuj logiczny umysł do ich realizacji.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Słuchaj gdy Śpisz - Kochany i Kochający Partner
Deal

Nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje Świadome Ja jest "wyłączone". Treści z nagrania trafiają więc bezpośrednio do celu. Jeśli chcesz ugruntować lub utworzyć nowe przekonanie,

Mp3 DownloadCzas trwania: 78 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 130 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Opcjonalnie
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia
Deal
Programowanie Podświadomości w czasie snu z opcją personalizacji, dodania Twojego imienia do drugiego nagrania - szczegóły w opisie. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 03:30:14 (11 nagrań) Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar:  404 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: TAK Zalecane słuchawki: jeśli chcesz Rok wydania: 2021 Instrukcja PDF: TAK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart