Nagranie z imieniem: Podróż medytacyjna SANKTUARIUM

Nagranie z IMIENIEM, medytacja personalizowana. Podróż medytacyjna “Sanktuarium” – czas realizacji do 5 dni pracujących.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 32:46 (medytacja + instrukcja)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 79 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł.

Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane


Na tej stronie zamówisz personalizowaną wersję medytacji – nagranie z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.


Początek nagrania personalizowanego dla Michała:Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Podróż medytacyjna

Twoje własne Sanktuarium, to miejsce w twojej psychofizycznej przestrzeni, które daje ci

  • schronienie,
  • poczucie bezpieczeństwa,
  • możesz w nim odpocząć,
  • zregenerować się,
  • znaleźć odpowiedzi, których poszukujesz, czy
  • wyrazić swoją wolę…

Każdy z nas ma takie własne Miejsce Mocy. To stąd bierze się ta wewnętrzna siła, dzięki której dążymy do Celu. Stąd bierze się ta wewnętrzna siła, która pozwala przetrwać ciężkie chwile, przezwyciężać przeszkody, ale i przyciągać sojuszników, bratnie dusze, sprzyjające okoliczności.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Sanktuarium - Podróż Medytacyjna
Promocja

Podróż medytacyjna SANKTUARIUM

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.99zł. -25%

Podróż medytacyjna. W "Sanktuarium" możesz wyrazić swoją wolę, swoje życzenie, albo po prostu BYĆ. To stąd bierze się ta wewnętrzna siła, która pozwala przetrwać ciężkie chwile, ale i przyciągać sojuszników, bratnie dusze, sprzyjające okoliczności w drodze do Celu...

Mp3 do pobrania Czas trwania: 32:46 (medytacja + instrukcja) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 79 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021

Gdy zaczynasz świadomie korzystać ze swojego Sanktuarium, w pewnym momencie logiczny umysł zaczyna zastanawiać się, jak to wszystko się dzieje? Skąd ta siła? Jak to świat odpowiada na takie sygnały bez „fizycznej” ingerencji?
Ale to mija i potem logiczny umysł uczy się, że w dążeniu do Celu często nie ma sensu zastanawiać się nad kolejnymi krokami. Po prostu je robisz, bo wszystko, czego potrzebujesz po prostu pojawia się, gdy pozwalasz na przejawienie się tego.

W tej podróży medytacyjnej, Twoje własne Sanktuarium, to nie jest miejsce, które tworzysz. To miejsce, które wyłania się z Twojej świadomości. To miejsce, które już jest i czeka na twoje odkrycie. Nie działasz tutaj siłą woli. Dochodzisz do swojego Sanktuarium obserwując i doświadczając tego, co obserwujesz. Odkrywasz swoje Sanktuarium.

PRZYGOTOWANIE

W tej sesji, kiedy będziesz w swoim Sanktuarium, możesz w nim wyrazić swoją wolę, swoje życzenie, to, do czego aktualnie zmierzasz. To może być twój Cel, może być pytanie, na które poszukujesz odpowiedzi.

Przed sesją zaplanuj, jak chcesz spędzić czas w twoim Sanktuarium. Jeśli chcesz zostawić swój Cel, swoje pytanie – zapisz je. Możesz też po prostu BYĆ w Twoim Sanktuarium.

Przygotowując się do tej podróży medytacyjnej, zadbaj o miejsce, w którym będzie Ci wygodnie i w którym nikt i nic nie będzie ci przeszkadzać. Pozycja ciała z prostym kręgosłupem. Ja preferuję leżącą, do tego często korzystam ze sleepmask lub zrolowanego tiszerta, którym zakrywam oczy.

Aby jeszcze bardziej docenić czas bycia w Sanktuarium możesz zapalić świecę, kadzidełko, kominek eteryczny. Niech to będzie wyjątkowy czas.

Przygotuj Słuchawki – zalecane. Nagranie zawiera dźwięki synchronizujące półkule mózgowe wygenerowane dzięki Neuro-Programmer’owi, zgodnie z licencją komercyjną TransparentCorp.

Po sesji pamiętaj, że Twoje własne Sanktuarium, to miejsce, do którego możesz odwołać się, gdy chcesz poczuć się bezpiecznie, spokojnie, czy chcesz oczyścić swoje myśli, uczucia. Do swojego Sanktuarium możesz wracać w dowolnej chwili. Wystarczy, że zamkniesz oczy i zapragniesz znaleźć się w nim, albo po prostu tak zdecydujesz.

Kiedy przebywasz we własnym Sanktuarium, wtedy zawsze jest to uzdrowienie dla ciała i ducha. Jeśli masz teraz w sobie gotowość, to czas wyruszyć w drogę…

ZAKOŃCZENIE

Ta podróż medytacyjna ma otwarte zakończenie – tzn. że kończę prowadzenie, a Ty możesz pobyć jeszcze w tym stanie 2-3 minuty zanim wrócisz do rzeczywistości. To twoja decyzja.

Pozwól sobie na takie doświadczenie, jakiego najbardziej potrzebujesz. Jeśli zaśniesz w trakcie – to znaczy, że tego potrzebowałeś, lub potrzebowałaś. Nie pytaj mnie dlaczego. Wszystkie odpowiedzi masz w sobie.
Dobrą postawą będzie pozwolenie sobie na NAJLEPSZE dla Ciebie doświadczenie… nawet, jeśli oznacza to częściowe odcięcie „logicznego ja” od „treści”, do których ma dostęp Twój twórczy umysł, Twoja Dusza.


Podróż medytacyjna SANKTUARIUM – instrukcja PDF


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Sanktuarium - Podróż Medytacyjna
Promocja

Podróż medytacyjna SANKTUARIUM

Original price was: 39.97zł.Current price is: 29.99zł. -25%

Podróż medytacyjna. W "Sanktuarium" możesz wyrazić swoją wolę, swoje życzenie, albo po prostu BYĆ. To stąd bierze się ta wewnętrzna siła, która pozwala przetrwać ciężkie chwile, ale i przyciągać sojuszników, bratnie dusze, sprzyjające okoliczności w drodze do Celu...

Mp3 do pobrania Czas trwania: 32:46 (medytacja + instrukcja) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 79 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021


Specification: Nagranie z imieniem: Podróż medytacyjna SANKTUARIUM

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Ariel, Asia, Beata, Bogdan, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Joanna, Jola, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Rafał, Robert, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart