Medytacja Rytmu Obfitości – Antykariera 1

Antykariera przyspiesza Twój Czas na wykreowanie takiej pracy. Medytacja prowadzona, w której pracujesz z pasją, którą lubisz, która daje Ci poczucie spełnienia. Medytacja z inspiracji Rick Jarow.

Mp3 Download

Czas trwania: 25 minut
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 41 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

29.97

Antykariera 1 – sięgasz po tą medytację, a więc najprawdopodobniej jesteś w takim miejscu Twojego życia, w którym zadajesz sobie pytanie o sens tego, co robisz:

Czy czujesz szczęście wykonując aktualną pracę?

Czy to jest to, czego chcesz?

Czy może czujesz, że jesteś stworzony lub stworzona do czegoś zupełnie innego?

Czy praca dodaje Ci energii, czy raczej więcej jej zabiera?

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, czym mogłoby być to “coś innego” – ważne, że masz to przeczucie, które sprawia, że im dłużej pozostajesz w aktualnym miejscu, tym większy czujesz dysonans.

Jeśli przeżywasz aktualnie coś takiego, to teraz jest najlepszy czas, aby zaplanować zmianę swojego życia!

Wiem, że to nie jest łatwe, zwłaszcza, gdy borykasz się z trudnościami dnia codziennego, gdy być może brakuje Ci pieniędzy, albo odwagi, aby teraz podjąć decyzję, która wpłynie nie tylko na Ciebie, ale również na Twoich bliskich i na świat wokół Ciebie…

Jeśli WIESZ w jakiej dziedzinie i przez co chcesz się realizować, to jesteś już w połowie drogi do tej samorealizacji – pozostaje Ci “tylko” podjąć działanie.

Jeśli nie WIESZ jaki kierunek jest dla Ciebie najlepszy – pozostaje Ci określenie kierunku i podjęcie działania.

Temu właśnie służy system opracowany przez Ricka Jarow, który nazwał ANTYKARIERĄ.


Medytacja dostępna również w komplecie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Medytacja Antykariera, w poszukiwaniu pracy życia
Promocja

Antykariera – Odnajdując Pracę Życia

Original price was: 249.77zł.Current price is: 117.99zł. -53%
Jak odnaleźć swoje miejsce w Życiu? Pełny zestaw nagrań dla Antykariery oraz "Wybaczanie - Otwarcie Serca" i "Prawo Analogii - Krąg Przyjmowania i Dawania". Format: Mp3 do pobraniaCzas trwania: 346 minut (11 nagrań) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: ponad 600 MB (10 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Antykariera

“Medytacja Rytmu Obfitości – Antykariera 1” to doświadczenie włączające Cię w rytm Obfitości, dające poczucie stałości praw, którym podlegasz i które działają zawsze. Niezależnie od okoliczności wszystko dzieje się cyklicznie wg rytmu wyznaczanego przez Uniwersum, od idei po jej materializację i śmierć, transformację na wyższy poziom.

Mając poczucie bycia w tym nie mającym początku ani końca cyklu pozwalasz sobie na odprężenie i spokój ponieważ masz świadomość, że zawsze masz wsparcie i tylko od Ciebie zależy, czy płyniesz z nurtem i korzystasz z pomocy Świata.

Akceptacja i przyzwolenie na bycie po prostu sobą to początek – fundament, na którym budujesz siebie i swój świat. Jesteś. Manifestujesz swoją wolę. Jesteś indywidualnością, wyjątkową istotą i próżno szukać drugiej takiej samej, więc pozwól sobie być w Jedności ze swoim wnętrzem. Rytm Twojego wnętrza, to ten sam rytm niekończącej się Obfitości. Spójrz głęboko w Siebie. Spójrz Kim naprawdę jesteś? Co jest dla Ciebie najważniejsze? I chciej to realizować w swoim życiu!

Warto żyć słuchając siebie. Wierzę w Ciebie i masz moje wsparcie. Zacznij od akceptacji otaczającego Cię Świata – jest odbiciem Twojego wnętrza. Patrząc na Świat widzisz Siebie, swoje obawy i radości. Zaakceptuj to i Zmień swoje wnętrze, a zobaczysz jak zmieni się Świat. Usłyszysz, jak ludzie się zmienią.Warto żyć słuchając siebie Zacznij od akceptacji siebie – ze swoim ciałem, swoimi myślami, emocjami, uczuciami, przekonaniami. Tak naprawdę i tak nie jesteś nimi, ale przez nie się wyrażasz a często z nimi utożsamiasz. Jeśli zechcesz, w każdej chwili możesz je zmienić.

Zasługujesz na Szczęście. Zasługujesz na Radość w życiu. Obudź w sobie poczucie Obfitości. Tutaj jest bezpiecznie…

Jestem z Tobą, Paweł R. Stań

Medytacja na podstawie “Antykariera. W poszukiwaniu pracy życia” Rick Jarow

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart