Prekognicja Lotto – PODSUMOWANIE 1,5 roku

“Prekognicja Lotto” (seria)

intuicyjne typowanie wyników

“Prekognicja Lotto”, pierwsze z nagrań cyklu, dedykowane było początkowo dla Lotto (6 liczb z 49), a skutecznie wykorzystane dla Multi Multi (20 liczb z 80).

Głównym celem przy tworzeniu tego nagrania było nauczenie się korzystania z umiejętności prekognicji (przewidywania przyszłości). Ale że temat okazał się ciekawy dla fanów gier liczbowych, to z czasem powstały wersje nagrania dla innych gier, Multi Multi, Mini Lotto, i zagranicznych EuroMillions, MegaMillions, PowerBall.

W ciągu kilku pierwszych miesięcy otrzymałem kilkadziesiąt różnych informacji zwrotnych, część z nich znalazła się w komentarzach pod nagraniem. W konsekwencji powstały wersje nagrania eliminujące stres przed zapomnieniem zobrazowanych liczb. Powstało nagranie dla fanów piłki nożnej (“Zakłady Piłkarskie”). Powstało nagranie “Powtarzalność doświadczenia”, bo okazało się, że po pierwszym efekcie “WOW” potrzeba “odświeżenia”.

Kiedy tak patrzę na te półtora roku od premiery i zastanawiam się (a niektóre osoby pytałem!) “dlaczego ludzie kupują te nagrania?“, to rozumiem, że:

 • jest to alternatywa, albo uzupełnienie ich “zwykłego” sposobu typowania,
 • metody statystyczne statystycznie się sprawdzają, praktycznie różnie to bywa
 • odwołują się i korzystają ze swojego wewnętrznego potencjału (to jest chyba najlepsze, to poczucie siebie i swojej relacji ze światem, gdy trafnie typujesz właściwe liczby)
 • kilka osób wcześniej w ogóle, albo bardzo mało grało w gry liczbowe i po prostu chciało sprawdzić “czy nagranie działa”…

A tak naprawdę, to nagranie jest wtórne w stosunku do człowieka. Może pomagać osiągać nowe stany świadomości, albo uświadamiać sobie pewne rzeczy. Zawsze jednak to człowiek działa – nagranie tylko pomaga. Jeśli więc ktoś chce korzystać ze swoich naturalnych właściwości i rozwijać nowe umiejętności, to odpowiednie narzędzia to ułatwiają.

Policzyłem wszystkie nagrania, jakie są aktualnie w zestawie “Prekognicja Lotto”:

 1. Afirmacje Prekognicji Lotto (12:55)
 2. Plastyczność Wyobraźni Lotto (16:01)
 3. Prekognicja lotto słowa w medytacji (nagranie przed użyciem  wersji “recorder”) (15:11)
 4. Prekognicja Lotto (36:15)
 5. Prekognicja Lotto 6 recorder (28:55)
 6. Prekognicja MiniLotto 5 recorder (28:13)
 7. Prekognicja Lotto Multi10 (40:05)
 8. Prekognicja Multi 10 recorder (30:44)
 9. Prekognicja Multi 20 recorder (36:14)

W sumie 9 nagrań (w dniu premiery, w 2013r., były “Afirmacje…”, “Plastyczność Wyobraźni…” i “Prekognicja Lotto”),
o łącznej długości prawie 245 minut.

Od 19 czerwca 2015r. ten zestaw za 29zł nie będzie już dostępny.

W nowym zestawie “Prekognicja Lotto” znajdą się dodatkowo nagrania dla gier zagranicznych

“EuroMillions”

“MegaMillions”

“Powerball”

oraz

“Zakłady Piłkarskie”

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HrabiaSaintGermainneuroprogrammerrr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rr
Gość
rr

Ale rezultatow brak gdzie sa te osoby ktore wygraly jakies pieniadze dzieki tym nagrania trafienie 3to zaden wyczyn wytypawanie 5 liczb 2razy w miesiacu to juz by mozna bylo powiedziec ze nagrania pomagaja ale takich osob chba niema bo te nagrania to tylko sprzedaja nadzieje ze niby pomagaja w zeczywistosci sa nie pzydatne . Bo gdyby byly to autor nagran by wygrywal pieniadze . Teraz do autora nagran zrob jedno nagranie ale skuteczne a nie 5 nie skutecznych

HrabiaSaintGermain
Użytkownik
HrabiaSaintGermain

Witam, Prekognicją zajmuje się dobrych parę lat ,mam pewne sukcesy na koncie ,mogę się wypowiedzieć
na ten temat dosyć sporo .Jeżeli ktoś jest zainteresowany wymianą doświadczeń albo ma merytoryczne pytania co do procesu świadomego typowania czy przeczuwania wyników to chętnie podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem. Mój adres email: Bartix@poczta.onet.pl ,Pozdro.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło