Przesłanie ze snu i słyszenie we śnie “Miałem wspaniały sen, którego nie pamiętam…”“- Miałem dziś wspaniały sen, którego nie pamiętam!
– Jak możesz mieć coś wspaniałego, czego nie pamiętasz?!
– No, ale miałem!”

Sen, którego nie pamiętam

Wiesz jak to jest, kiedy coś się dzieje, a Ty czujesz w sobie to podekscytowanie, bo wiesz, że dzieje się coś ważnego, coś niesamowitego? To właśnie stąd wiem, że miałem wspaniały sen, bo gdy się budziłem, to miałem w sobie to podekscytowanie!

Ale to nie wszystko.

Przede wszystkim budziłem się i równocześnie słyszałem, tak fizycznie, słowa, które Ktoś do mnie mówił. Słyszałem słowa i równocześnie miałem w sobie takie całościowe zrozumienie, tego, co słowa tylko “sygnalizują”… To Ten rodzaj zrozumienia, które ogarnia całość tematu, rodzaj “olśnienia”, a słowa jakby potwierdzają zrozumienie, albo uruchamiają to całościowe spojrzenie.

Ludzie częściej skupiają się na treści informacji niż przeżyciu.
Doświadczenie, odczucie trudno przekazać. Oczywiście, można coś wyrażać, pokazywać, ale te wszystkie akty wzbudzają jedynie subiektywne odczucia, kolejne interpretacje, które mogą być mniej lub bardziej bliskie mojemu przeżyciu, doświadczeniu, odczuciu.

Więc… może gdybym umiał dobrze pisać wiersze w jakiś sposób mógłbym wyrazić to, co poczułem. Nie umiem pisać wierszy. Więc powiem Ci, jaka była informacja.

Przekaz we śnie

Działania magiczne

Kiedy budziłem się z mojego Snu – brzmiały we mnie słowa, doświadczałem słyszenia we śnie w trakcie budzenia się na jawie – Ktoś mi tłumaczył “jak to jest”.

Przekaz ze snu był prosty:

Ustawienia rodzinne i metoda dwupunktowa (Dwupunkt), to działania magiczne. To współczesna magia, w której człowiek odwołuje się do swoich mocy. Poprzez symboliczne angażowanie przestrzeni zmienia swoją rzeczywistość psychofizyczną.

Angażowanie przestrzeni, to symboliczna zmiana. Prawdziwa zmiana następuje dopiero gdy człowiek utożsamia się z tą przestrzenią. Wtedy poprzez przestrzeń odwzorowana jest wewnętrzna jakość człowieka.

Kiedy wyobrażasz sobie i akceptujesz, wierzysz, że Twoje “Przedstawienie” odpowiada czemuś, to wtedy zmieniając swoje “Przedstawienie” – zmieniasz to, czemu “Przedstawienie” odpowiada.

Jak to się dzieje?

Przekaz snu

Symboliczna zmiana – realne efekty

Nomenklatura może być różna w zależności od autora, metody, systemu.

Generalnie chodzi o to, że każdy ma swoje “pole”, “matrycę”, która kreuje jego byt, albo która odzwierciedla jego byt. Kiedy znasz kod dostępu do tego pola – potrafisz je zmienić, a zmieniając “pole” – zmieniasz to, co przez “pole” sobie przedstawiasz.

Dwupunkt

W Dwupunkcie masz pełną dowolność. Do “Przedstawienia” korzystasz ze swoich dłoni. Poprzez jedną dłoń utożsamiasz to, co jest – druga dłoń przedstawia oczekiwaną zmianę. Łącząc dłonie łączysz to, co jest teraz z tym, co ma być, a co staje się rzeczywistością już teraz.

Ustawienia rodzinne

W Ustawieniach Rodzinnych wygląda to bardzo szeroko…
Do “Przedstawienia” korzystasz z pomocy innych osób, których postacie i zachowania organizujesz w otaczającej Cię przestrzeni. Tutaj możliwości są niemalże nieograniczone, bo każda z osób nie jest jedynie “biernym” elementem przedstawienia, ale ma też swoje odczucia, myśli, zachowania, które może wyrażać w “polu” niezależnie od “Ustawiającej osoby”. Zmieniając ustawienia osób w “polu” wpływasz na zmianę “pola” i dzięki temu zmieniasz swoją wewnętrzną, psychiczną rzeczywistość.

Tyle informacje ze snu.

Można by dalej zapytać:

Czym jest magia?

Czym jest myślenie magiczne?

Czym jest działanie magiczne?

Ale to temat na inny wpis.


PS. Doświadczenie słyszenia we śnie, gdy na co dzień dominuje kanał wzrokowy, jest zdecydowanie mocnym przeżyciem.Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
- 34%
Dwupunkt - medytacja prowadzona 1-5

DWUPUNKT 1-5 (pięć medytacji dwupunktu 20% taniej)

Original price was: 68.58zł.Current price is: 44.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 50%
Programowanie Kryształu - własny amulet
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Programowanie Kryształu (Własny Amulet)

Original price was: 39.97zł.Current price is: 19.99zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
- 33%
Medytacja prowadzona: Intuicja - Sygnalizacja (medytacja mp3)
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Sygnalizacja dla Intuicji (medytacja, intuicja)

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł.

Prekognicja.pl
Shopping cart