Afirmacje: konsekwencje afirmowania i jak wykorzystać wpływ afirmacji na fizyczną rzeczywistośćJakiś czas temu na blogu opisałem proste doświadczenie sprawdzające wpływ afirmacji na fizyczną rzeczywistość. W tym wpisie będzie o konsekwencjach, o wnioskach z tego doświadczenia i o tym, jak możesz jeszcze lepiej wykorzystać tą wiedzę.

Wpływ afirmacji na fizyczną rzeczywistość

Dla przypomnienia, doświadczenie Masaru Emoto polega na tym, że w dwóch słoikach masz ugotowany ryż i przez miesiąc mówisz do ryżu – do jednego pozytywne, a do drugiego negatywne stwierdzenia zabarwione oczywiście analogicznymi uczuciami.

Afirmacje i fizyczny wpływ - YouTube

Jeśli zrobiłeś lub zrobiłaś doświadczenie z ryżem, to znasz wyniki. Jeśli nie, możesz sprawdzić wyniki innych.

  • Na 99% widzisz zależność między tym, co mówisz, tym co afirmujesz, a wpływem na fizyczną rzeczywistość.
  • Negatywne emocje wywołują negatywne skutki – doświadczenie z ryżem pokazuje, że negatywne emocje sprawiają, że ryż szybciej się psuje pod ich wpływem. Z kolei
  • Dobre emocje, pozytywne deklaracje pokazują, że ryż zachowuje się inaczej – nie psuje się tak szybko, nie rozwija się w nim pleśń jak w drugim

Afirmacje i Emocje

Dlatego tak ważne jest to, co afirmujesz i z jakimi emocjami przeżywasz swoje afirmacje.

Nie ma znaczenia, czy afirmujesz świadomie, czy nie świadomie. Afirmujesz wtedy, gdy coś sobie wyobrażasz. Gdy dodajesz do tego ładunek emocjonalny, wtedy nadajesz moc swojej afirmacji.

Słowa w afirmacji są ważne, ale kiedy słowa są sprzeczne z Twoimi wyobrażeniami, wtedy zawsze zwyciężają wyobrażenia. Gdy słowa pozostają bez emocji, wtedy są to puste słowa i  szkoda czasu na takie działanie.

Cel afirmacji, cel afirmowania

Celem afirmowania jest wprowadzenie zmiany w Twojej nieświadomej, podświadomej, intuicyjnej części Ciebie. Słowa są ważne dla Twojego logicznego umysłu, dla Twojej Świadomości. Język Podświadomości, to język obrazów, język wyobrażeń, język uczuć i emocji. Dobrze skonstruowana i wypowiadana afirmacja angażuje więc Świadomość i Podświadomość.

Zmiana Podświadomości

Możesz coś sobie świetnie zaplanować, krok po kroku dążyć do realizacji Planu i kiedy Twój cel jest w zgodzie z przekonaniami Podświadomości, wtedy wszystko powinno zmierzać do Celu.

Kiedy jednak Podświadomość współpracuje w ograniczonym zakresie w realizacji Planu, wówczas na ogół brakuje tego elementu, który określa się czynnikiem Szczęścia, przypadkiem, korzystnym zbiegiem okoliczności – tymi okolicznościami, które nam sprzyjają, albo przeszkadzają, a cały proces dążenia do celu przypomina takie „działanie na siłę”.

Bezpośredni rezultat doświadczenia z ryżem

Wracając do konsekwencji doświadczenia z afirmacją i ryżem, bezpośredni rezultat, który uzyskujesz, to wiedza o tym, że

„Ooo, moje słowa naprawdę fizycznie działają!”

Kiedy o tym wiesz, to rozumiesz, jak ważne jest to, co mówisz i myślisz i z jakimi emocjami to robisz.

Pomyśl! Kiedy nosisz w sobie negatywne uczucia, to o wiele bardziej niż na świat zewnętrzny – działasz na siebie. Po prostu od środka się psujesz.

Kiedy mówisz do innych w negatywnych emocjach – oczywiście wpływasz również na innych.

Niezależnie od tego jak było wcześniej, teraz wiesz jak to działa, więc za każdym razem, gdy pomyślisz o czymś negatywnym dla Ciebie i zauważysz negatywne emocje, za każdym razem wtedy przypomnisz sobie, że właśnie dorzucasz kolejną kroplę do materializacji tego, czego NIE chcesz.

Ale możesz zawsze powiedzieć sobie, pomyśleć, że człowiek to nie ryż, nie pleśnieje, nie psuje się. Powiem Ci wtedy, że No niestety, człowiek w 65% składa się z wody, a woda pamięta informacje. Masaru Emoto robił już te zdjęcia – nie znalazłem doświadczeń, które mówiłyby coś przeciwnego – tylko inne opinie.

Co z tego wszystkiego wynika? Jak praktycznie wykorzystać tą wiedzę?

NEGATYWNE SKUTKI NEGATYWNYCH EMOCJI

Zrozum, że Twoje negatywne emocje wpływają na Twoje otoczenie. Fizycznie wpływają, fizycznie psują innych, ale przede wszystkim psują Ciebie, psują Twoje wnętrze i Twoje ciało. Dosłownie pleśniejesz od środka.
(Nie znaczy to, że masz tłumić negatywne emocje.)

DOBRE SKUTKI POZYTYWNYCH EMOCJI.

Analogicznie jest z dobrymi emocjami i uczuciami, Miłością, Radością. To buduje Ciebie i innych. I ludzie dawno to już wiedzieli. Przed posiłkiem normą była wspólna modlitwa, forma podziękowania za jedzenie, albo błogosławienie jedzenia. Dziś, w naszej kulturze, pozostało po tym święcenie jedzenia na Wielkanoc.

Jak wykorzystać wpływ afirmacji na świat fizyczny?

Tak jak nasi pradziadowie: podziękuj za posiłek, za to że jest, że Cię wzmacnia, daje siłę, buduje ciało, sprawia, że doskonale funkcjonujesz intelektualnie i psychicznie i fizycznie. Takie działanie nie ma związku z religią. To nie musi być modlitwa i każdy może to zastosować.

ZAPROGRAMUJ WODĘ, JEDZENIE,
KTÓRE JESZ, NA TO, CO CHCESZ!

Pamiętam, program tv sprzed kilkunastu lat, program Zbyszka Nowaka, „Ręce, które leczą” i tam na końcu zawsze było energetyzowanie wody w butelce, tak dla zdrowia.

Możesz wyobrazić sobie to, czego pragniesz, zdrowie, idealną sylwetkę, pracę, pieniądze, wymarzoną miłość, co chcesz – i przelać ten obraz na wodę. Wyobrażaj sobie i odczuwaj, jak pijesz tą wodę w tych warunkach, które afirmujesz.

Natura afirmacji i afirmowania

Czasami wydaje się, że afirmacje są rodzajem fantazjowania, czymś duchowym, niematerialnym. Możesz materializować afirmacje przelewając je na coś materialnego. Możesz materializować afirmacje zapisując je, na kartce papieru, możesz zapisać afirmacje w wodzie, jedzeniu, w fizycznych przedmiotach, z których możesz tworzyć swoje amulety i talizmany. Możesz tak zaprogramować kamienie, minerały, biżuterię, ubranie.

Programowanie Kryształu, Amulet, Talizman, SzczęścieZ nagrań, które znajdziesz na mojej stronie polecam Ci „Programowanie kryształu”, a już wkrótce zapraszam na mój kanał na YouTube, na Sesję Programowanie Wody dla Zdrowia.
Dlatego przygotuj sobie, przygotuj w sobie wyobrażenie zdrowia. Jeśli ZDROWIE to dla Ciebie coś ogólnego, to możesz wyobrazić sobie swoje zdrowe, sprawne ciało.

Jeśli chcesz wpłynąć na zdrowie konkretnej części ciała – wyobraź sobie tą część ciała, jak wraca do równowagi, jest zdrowa i sprawna, działa tak, jak ma działać.

Jeżeli Twoje wyobrażenie zdrowia ma związek z psychiką – wyobraź sobie swoje zdrowe reakcje, to jak czujesz swoje zdrowe zdrowie psychiczne.

Już jest: Sesja Programowania WodyDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Programowanie Kryształu - własny amulet

Programowanie Kryształu (Własny Amulet)

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
- 13%
Medytacja z Podświadomością - czym jest PODŚWIADOMOŚĆ

Medytacja z Podświadomością

Out of Stock
Original price was: 24.99zł.Current price is: 21.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Aktywne Afirmacje Mp3 Bogactwa Pieniedzy

Afirmacje Pieniędzy i BOGACTWA


Prekognicja.pl
Shopping cart